Widok

leukocyty w moczu w ciąży

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dziewczyny, jestem w 39 tygodniu ciąży.Własnie zrobilam wyniki moczu.Wyszko mi, ze mam w badaniu ogolnym moczu 25 leukocytow, a w osadzie moczu mniej niz 5 w polu widzenia.Moja gin.na urlopie,wiec Was chcialam zapytac czy jest sie czym martwic i czy ktoras moze miala podobnie i co wtedy.Pozdrawiam serdecznie!!!i dziekuje za wszelkie sugestie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam wynik 100 leukocytow i 6-10 w polu widzenia i nie bylo powodów do zmartwień.Leukocuyty moga świadczyc o zapaleniu pęcherza, ale w takiej ilości jak twoja to chyba nic złego sie nie dzieje i jest to ilość dopuszczalna w ciązy.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jakie są normy tych leukocytów bo u mnie w laboratorium nie podają norm-ale ja miałam b. dużą ilość (co świadczyło o infekcji) i przez to szybciej urodziłam synka.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki dziewczyny , no wlasnie na badaniu tez nie mam norm...stad moje pytanie..pozdrawiam1!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

gdzie kupię piłeczki do basenu "suchego" (20 odpowiedzi)

jak w temacie , na allegro widziałam ale z gdańska nie znalazłam ; czy widziałyście gdzie w...

Czy jechać z półrocznym dzieckiem na wakcje za granice? (27 odpowiedzi)

dziewczyny pomóżcie, mam dylemat. We wrześniu z narzeczonym mamy ślub, nasza córeczka będzie...

Gra dla 5 latka (12 odpowiedzi)

Hej, napiszcie proszę jaka polecacie grę planszowa dla rozgarniętego 5 latka. Potrzebuje na...

do góry