Widok

makijaż permanentny brwi metodą piórkową/włoskową/cieniowaną gdzie???

Witajcie!

Będę wdzięczna za wszystkie opinie. Planuję sobie zrobić makijaż brwi jedną z metod jak w tytule wątku. Miałam już metodą tradycyjną i to kilka razy, niestety dla mnie wygląda to zbyt mało naturalnie. Mam drobną twarz i wyraźne kreski mi zwyczajnie nie pasują. Mój problem polega na tym, że po wieloletniej nieudanej regulacji mam bardzo, bardzo przerzedzone brwi, właściwie prawie ich nie mam. Codziennie muszę malować kredką i trwa to zdecydowanie za długo. Czy możecie polecić jakiś dobry, sprawdzony salon/osobę najchętniej której efekt pracy same widziałyście u siebie lub u kogoś, Panią dokładną, perfekcjonistkę? Pomóżcie mi proszę dokonać wyboru bo im więcej czytam w necie tym bardziej jestem zielona :) Dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dołączam sie do pytania , bym chciała namiary na jakieś dobre salony.
Mnie interesuje tylko metoda włoskowa.
Orientujecie się może jaki jest koszt takiego zabiegu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zapraszam do Kashmir Spa. Cena brwi to 600 zł - cena zawira konsultacje z lingeristka, wykonanie i korekte po 3 tygodniach. Zapraszamy serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Moja koleżanka robiła sobie brwi w salonie ExcellentQ w Gdańsku. Wygląda bardzo naturalnie. Jej opinia o zabiegu też była pozytywna. Cena z tego co pamiętam to około 800-900zł. Oczywiście była też na korekcie po jakimś czasie za która nie musiała dodatkowo płacić. Ona mi polecała zarówno sam zabieg jak i ten salon.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Nturestudio na Lastadii u pani beatki robilam tam brwi i usta a moja siostra kreski na gornej powiece
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
w końcu zrobiłam i jestem bardzo zadowolona :)
odsyłam do mojego wątku

http://forum.trojmiasto.pl/zrobilam-sobie-makijaz-permanentny-brwi-piorkowy-szczerze-polecam-salon-t456898,1,51.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

jestes pewna ze wstawilas dobry adres?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam Panią Ninę, która jest instruktorem tej metody, obecnie pracuje na pewno w szkole kosmetycznej Maestria i gdzieś w gabinecie w Gdyni ale nie wiem jak się ten salon nazywa. Ma duże doświadczenie i jest bardzo profesjonalna!!! Ja miałam brwi robione jakieś 2 lata temu i jestem super zadowolona!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam salon urody Sharley... niestety jest on w stolicy, ja tam byłam, mam zrobione brwi metoda cieniowania, sa mega naturalne, nie sa za ciemne ani za jasne, jeśli chcesz zrobić coś dobrze to myślę ze warto zainwestować i się skusić. To link dla zainteresowanych... mozna sobie popatrzeć, po samych osobowaściach odwiedzajacych ten salon już widać żę to nie jest taki"pierwszy lepszy" no a ceny nie są takie złe ;) pozdrawiam i NAPRAWDE polecam;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aż tyle!?
Polecam literki
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tylko agnieszka ucinska gdansk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Moje znajome robily u Ago Ucinskiej,po wielkich wahaniach tez sie zdecydowalam i jestem mega zadowolona:) Mialam robione metoda piorkowa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Witam ! :) , Niestety borykałam się z tym samym problemem ... mam dość rzadkie i niesatysfakcjonujące mnie brwi. Musiałam bardzo często dorysowywać sobie końce brwi by być zadowoloną . Było to baaaardzo czasochłonne dlatego zdecydowałam się na makijaż permanentny. Kłopot polegał na tym , ze mam problem z zaufaniem , dlatego potrzebowałam sprawdzonego gabinetu kosmetycznego , interesowały mnie okolice pomorza . Moja koleżanka , od razu poleciła mi Centrum Urody Świat Alicji w Gdańsku. Zapoznałam się z opiniami klientek i okazało się , że w większości są bardzo zadowolone . Teraz już od jakiegoś czasu mam makijaż permanentny wykonany przez Panią Alicje i jestem zadowolona jak nigdy wcześniej !! Teraz jestem stałą klientką tego gabinetu :) . Strona internetowa to http://www.swiatalicji.pl , mam nadzieje , że pomogłam : ))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Świetny pomysł http://4sight.pl/makijaz-permanentny-tylko-w-profesjonalnym-salonie/ nie ma co się zastanawiać .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Poleccie mi dobre solarium w Gdańsku (18 odpowiedzi)

Witam, Prosze o polecenie mi dobrego solarium w Gdańsku... Z góry dziekuje

Moda plus size (8 odpowiedzi)

Słyszałam o fajnym sklepie plus size na fejsie...

Sklep internetowy z markowymi ubraniami (94 odpowiedzi)

Hej, mam pytanie, ktoś zamawiał z was na tej stronie? Firma jest nowa, dosyć wysokie zniżki i...

do góry