Widok

moje doświadczenia

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Slub miałam 30 sierpnia-lało paskudnie,ale to podobno dlatego, że wszyscy faceci po mnie płaczą.śukienkę miałam pożyczona w salonie Beauty w Gdańsku-bez problemów, po uroczystości oddałam i nie mam bambulca w szafie.Sukienka była piękna, wszystkim sie podobała.I to wcale nie jest problem ceny,kiedy zastanawiałam sie czy wypożyczyć, czy kupic ale tego co z nią póżniej zrobić.
Wiązankę , girlandę na samochód i kwiaty do butonierek kupiłam w cudownej kwiaciarni - "Mały Park" na ul. Grobla-drogo, ale naprawdę warto,
Super miejsce na niewielkie wesele z D U Ż Ą K L A S Ą to pensjonat Irena w Sopocie.Nie było niespodzianek w złym znaczeniu tego słowa.Stoły przybrane ikebanami z kwiatów. Wino i wódka w srebnych wiaderkach z lodem. Głowki butelek okręcone serwetkami- nie było naklejek w stylu- wódka weselna(dla mnie to pachnie tandetą). Jedzenie przepyszne:pstrągi, łososie,cielęcina z kaparami, jajka faszerowane kawiorem,indyk pieczony na miodzie,itd, mnóstwo i super smaczne. Mieliśmy dania przynoszone przez kelnerów + szwecki stół, który naprawde polecam.
Organizację wesela i ślubu zaczełam od zespołu i wszystko podpasowałam do nich. Super grupa- 2 panów i pani.Nie było majteczek w kropeczki, ani żadnego wycia. Konkursy, na poziomie-żadnego całowania sie obcych ludzi,całowania w kolano, tańca z wałkiem.Cały czas muzyka z naprawde niewielkimi przerwami. Cena dużo niższa niż niektórych proponowanych tu zespołów.
Kościół stroiłam sama- kwiatami z giełdy kwiatowej. Samochód miał girlande kwiatowa-i cały był oklejony piórami.wizytówki na stól zróbcie koniecznie- to wprowadza porządek. Pas do pończoch-koniecznie bo pończochy samonosne sie zsuwaja.
Moi goście byli zachwyceni.Organizacja wesela zajeła mi 3 miesiące (bez przesady z szukaniem na rok naprzód).Lokal i zespół Kama music polecam nie na 100, ale na 1000%.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jaka byla cena w Irenie od osoby?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
130 zł bez ciast, tortu,alkoholu-ale raczej nie do końca kieruj sie cena. Moim znajomym po uroczystości doliczyli za obsługę , za wynajem sali i suma wyszła horendalna.W Irenie wszystko było dograne-zapłaciłam tylko za tyle porcji ile było wydane. Za ciocie która w ostatniej chwili nie przyszła nie płaciłam. Pozdrawiam i życze powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, bo ja własnie z moim przyszłym mieliśmy się tam wybrać na rozeznanie cenowe. A do której godziny mieliście salę zrezerwowaną?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kama music?
Jeśli można wiedzieć jaka cena za granie na weselu? :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam, Jestem zauroczona opisem Twojego wesela. Wierze, że było CUDOWNE. Ponadto przyjmij życzenia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia. Poza tym mam wielką prośbę czy jest możliwe abyś dała mi namiary na opisywany przez Ciebie zespół "Kama music".
Chodzi o telefon (ewentualnie adres) i cenę. A tak na marginesie to na jakich instrumentach grali?, i czy ktoś Ci ich polecił czy sama wyszukałaś?
Z góry dziękuję za szybką odpowiedź. GOSIA
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przepraszam że nie odpisywałam, ale jako młode małżeństwo mamy dużo spraw na głowie bo właśnie meblujemy mieszkanie.Ponieważ wiele osób pomogło mi w organizacji wesela chętnie pomogę .Proszę napisz na priva to dam ci mój nr telefonu i podzielę się tym co mam. agamihalska@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam i skladam gorace zyczenia; w przyszlym roku czeka mnie zorganizowanie dwoch, wlasnych wesel, tak, tak to nie zart jedno w gdansku drugie w brukseli wiec mam prosbe o wszystkie mozliwe dane o organizacji rej uroczystosci. Lacznie z adresami i telefonami.
Z gory dziekuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry