Widok

nadruki na ubraniach - gdzie robią?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
gdzie zrobię fajne nadruki na ubraniach dziecięcych(stacjonarnie lub przez internet)? zależy mi na dobrej jakości, żywe kolory itp no i możliwość wydruku własnych wzorów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w galerii przymorze na I pietrze cos takiego jest kolo sklepu takko.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest fajny sklep w Gdyni przy ul. Kisielewskiego. Nazywa się KADOK, a robią w nim nadruki jakie chcesz i na czym chcesz :) Zajmują się tak robieniem gadżetów na zamówienia firm, ale realizują też indywidualne zamówienia, np. na koszulki czy kubki z nadrukami. Wiem, bo sama korzystałam, a narzeczony zamawiał tam koszulki z nadrukami do ich amatorskiego, pracowniczego zespołu piłkarskiego. Jest blisko (nie trzeba się bujać po Allegro), odzież jest też wysokiej jakości i stosunkowo tanio :) No i szybko się uwijają z robotą :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

zamawiałam jakiś czas temu nadruki w A3extra w Poznaniu. To była odzież sportowa i naprawdę fajnie to wyszło. Także polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znam wiele firm w tym moją które robią przez świetą drukarnie https://brand-skills.pl/ , szyją też odzież i mają bardzo duży wybór gadżetów reklamowych. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja wykonywałam ostatnio bardzo dużo nadruków na koszulkach, torbach bawełnianych i etykietach do słoiczków w A3extra z Poznania (drukarnia online) i jestem bardzo zadowolona z efektów naszej współpracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może tutaj https://www.promonadruk.pl/nadruki-na-ubraniach/nadruki-na-odziezy/folia-flock/ ? Zdobienie jest bardzo trwałe i nadają się do prostych wzorów jednokolorowych pozbawionych drobnych elementów. Folię można nanosić na większość materiałów dostępnych na rynku ( naturalne, sztuczne ). Cechą charakterystyczną folii flock jest meszek przypominający w dotyku zamsz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Nauka czytania metodą Domana- ktos stosuje? (34 odpowiedzi)

Hej dziewczyny, czy znacie/ stosujecie ta metode nauki czytania u malych dzieci? jestem ciekawa...

Szukam pediatry Oliwa/Żabianka (16 odpowiedzi)

Poszukuje dobrego pediatry na nfz w okolicy Oliwy, Żabianki.Nasza cudowna pani dr ogranicza swoja...

Gdzie mozna poogladać filmy online?? (36 odpowiedzi)

Znacie jakąś darmową stronke z fajnymi filmami online?

do góry