Widok

nauka tańca

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Ślub mam za niecałe trzy miesiące, czy ktoś mógłby mi polecić jakiś kurs lub instruktorów, którzy mogliby w tak niedługim czasie sprawić, że na weselu ładnie zatańczę ze swoim mężem, i że nie bedziemy sobie deptać po nogach :) ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
we wrzeszczu na grunwaldzkiej w technikum elektrycznym pn, śr, pt o 18.30 można chodzic rzadziej nawet raz w tyg
płaci sie za kazdy raz 10 zł od osoby za 1.5 godz
lekcja indywidualna chyba 50 za godz ale nie jestem pewna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Uczęszczałas na te zajęcia? MOżesz powiedzieć coś więcej?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chodze juz od kilku miesiecy - tak długo bo zawsze chcialam nauczyc sie tanczyc a jakos sie nigdy nie zlożyło, najpierw byłam w grupie początkujacej teraz przeszłam do zaawansowanej i jestem zadowolona
wszystko zalezy od tego czy chcesz nauczyc sie tylko walca czy czegos wiecej - jezeli tylko walca to chyba raczej wiekszy sens ma lekcja indywidualna - warto isc na jedną lekcję i zobaczyc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki, zajrzę napewno. Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam pytanie czy masz kontakt, co to za szkola tanca, interesuje mnie lekcja indywidualna.poprosze o nr telefonu izulec78@interia.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też chodzimy na lekcje tanca do Wrzeszcza (lekcje indywidualne - uczymy sie walca :-), płacimy 50 zł za godz. Szkoła nazywa się Wigor. Nr tel. 0-603-874-601, ma też stronę http://www.wigor.3miasto.net.
Szczerze polecam. Wczesniej byliśmy na lekcji indywidualnej w Gabi na Chełmie, ale w porówananiu do Wigoru było dużo dużo gorzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jak myślisz ile takich indywidualnych lekcji potrzeba aby nauczyć walca kogoś kto kompletnie nie umie tańczyć ? :) Pozdrawiam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chciałabym umówic się do wigoru na lekcje indywidualną z moim narzeczonym,wymyśliliśmy sobie, że bedziemy tańczyć do piosenki zespołu FARBA, czy uważasz, że warto ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też idąc na lekcje nie umieliśmy kompletnie tańczyć. Teraz widać już duże postępy. :-)
Na nauczenie się walca na potrzeby wesela potrzeba około 8 indywidualnych lekcji (z tego co mówią). My właśnie zaliczyliśmy 5-tą i myślę, że te 8 powinno wystarczyć na wyuczenie się jednego tańca (mimo że w domu nie ćwiczymy prawie wcale). Na kolejnych lekcjach chcemy połowę czasu poświęcać na walca, a drugą połowę uczyć się czegoś nowego.
Myślę, że zdecydowanie warto dobrze opanować pierwszy taniec - w końcu trzeba będzie wystąpić przed niemałą publicznością. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oj nie przesadzaj.....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Nefretete - ja w każdym razie mam tremę przed zatańczeniem na oczach ok. 100 osób, zazdroszczę Ci, że Ty nie... :-)
pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jezeli juz walc to angielski czy wiedenski?
my jakos nie do konca mozemy sie zdecydowac co zatańczymy jako pierwszy taniec
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Walc angielski jest dużo prostszy do nauczenia się, dlatego zdecydowaliśmy się na niego. Wiedeński jednak jest z pewnością ładniejszy.
My chcieliśmy najpierw zatańczyć do piosenki Liane Foly "Aimez-moi", ale w zasadzie musielibyśmy się do tego kręcić przez 4 min. w kółko (bo to jest taka ładna wolna piosenka), a to niezbyt efektownie wygląda. Zatańczymy więc jakiegoś walca angielskiego ze słowami o miłości. Jeszcze nie zdecydowaliśmy konkretnie - na kolejną lekcję instruktor tańca ma nam przynieść parę wersji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

schudnąć przed slubem ;) dieta 3D chili - proszę o opinie (116 odpowiedzi)

Dziewczyny przydałoby mi się przed tym najważniejszym dniem schydnąć co nieco... Stosowała któraś...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

do góry