Widok

niemowlę nie chce pic mleka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Nie wiem jaka jest przyczyną tego że corka która ma dwa miesiące nie chce pic mojego mleka. Dziś podawałam jej już strzykawka wszystko ulala. Ja jestem na diecie bezpiecznej więc nic ja nie uczula. Do tej pory jadła mleko idealnie. Od świąt mam dramat. A dziś to już wogole....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Próbowałam Babilon enfamil nan neocate nie pije nic...infekcji nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy to jest to niemowlę, które dostaje z mlekiem zinnat?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od wczoraj nie biorę antybiotyku a mimo to corka nie chce pic zadnego mleka....pediatre mam jutro na 14 dopoero
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sprawdź czy nie ma w buzi pleśniawek.
Czy córka miała wcześniej kolki? Może to jest przyczyną?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie miała nigdy kolek. Puszcza gazy brzuch ma miekki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No moze plesniawy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze antybiotyk cały czas wplywa na smak mleka. Jesli jest bardzo zle, to pojedź do szpitala na polanki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na polankacg nie ma miejsc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moje dziecko miało ten sam problem. Zaczęło się jak miał miesiąc. Mimo że byłam na diecie bezmlecznej, nie brałam antybiotyków ani żadnych innych szkodliwych dla dziecka rzeczy to młody odstawil się od piersi. Każde przestawienie to był krzyk płacz i wycie . Miał śluz w kupie, kolki i AZS na całym ciele. W konsekwencji nie jadł po 10 godzin i nie chciał. Wylądowaliśmy na polankach gdzie dostał sondę do żołądka i nakaz picia neocate. Neocate też nie chciał pić. Żeby jadł wpadłam na pomysł żeby synka najpierw usypiac a później wsadzić do dzioba butle. Okazało się ze tylko tak mogłam go nakarmić. Przez sen. Lekarze powiedzieli że zdarza się alergia na mleko matki nawet jak matka jest na diecie bezmlecznej. Polecam neocate i cierpliwości. Jak masz wiecej pytan to śmiało postaram się pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Próbowałam przez sen,nawet strzykawka na różne sposoby. Dawalam też neocate lcp od córki nie chciała,nutramigen też nie. Dziś nie jadła od 22 do 6 rana. Cała noc próbowałam dac jej strzykawka wypije może 20ml. Rano jedziemy zaraz do szpitala tylko nigdzie nie ma miejsc bo już dzwoniłem wszędzie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A co powiedziała wczoraj pediatra? Miałaś wizytę przecież.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dała skierowanie do szpitala My już w szpitalu po laryngolog i badaniu usg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Napisz, jak się wyjaśni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jestem w szpitalu. Po badaniu laryngologa po usg brzucha wszystko Oki. Krew i mocz Oki.córka leży pod kroplowke. Najlepsze jest to gdy biorę do karmienia to jje a w domu nic kompletnie....wyszłam na idiotke...boję się jak wrócę do domu to przestanie jeść... Czy to może być i podłożu psychogennym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może zgłodniała tak, że już nie wybrzydza ;)
A może po prostu nie czuje już antybiotyku w Twoim pokarmie?
Podłoże psychogenne? Eee, mocno naciągana teoria.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Po moich poszukiwaniach jak młody nie jadł, były brane pod uwagę jeszcze dwie możliwości uczulenie na witaminę d bądź skok rozwojowy. Ciesz się ze młodą zaczęła jeść i nie wsadzili jej sondy do żołądka .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cieszę się ze jje. A może w domu przeszkadza jej halas starszej dwuletniej siostry i dlatego nie chce jeść? Tu na sali jesteśmy same,,,cisza spokój po godzinie znów chciała jeść jak nigdy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I w nocy też jej siostra przeszkadza?
Ja obstawiam, że nie pasował jej smak antybiotyku, którego już nie masz w mleku ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znów nie chce jesc://
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może refluks zoladkowo-przelykowy?dziecku nie domyka się żołądek i treść pokarmowa wraca do przełyku gdzie drażni go i powoduje bol? Z tego powodu dziecko może nie chcieć jeść. Miałaś konsultacje z gastrologiem dziecięcym. Mój miał podejrzenie też tego i robili mu na polankach gastroskopie jak miał 4 miesiące . Może zasugeruj lekarzom ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Robili usg przewodu pokarmowego nie ma refluksu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurczę wiem w jakiej czarnej d. Jesteś bo przechodzilam to samo i na myśl przychodzi mi jeszcze np zapach dezodorantu albo jakiś kosmetyk . Nie zmienialas czegos? Może zapach jej nie pasuje ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Od narodzin córki piore rzeczy w tym samym. Dezodorant też ten sam. Ona bierze dwa lyki mleka puszcza smoka i koniec i wygima sie w łuk,robi sie czerowona. Jest glodna bo smoka takiego zwyklego ciagnoe jak szalona a jesc nie chce.Próbowałam różne sztuczne mleka i było to samo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kurczę popytalam i można jeszcze wypróbować mleko sojowe modyfikowane albo mleko modyfikowane kozie nazywa sie caprcare. Czy masz w domku alergika? Ty albo twój mąż? No bo tak objawia się alergia na mleko nawet matki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u nas przy alergii pokarmowej i wtórnej nietolerancji laktozy tak było. zaczęło się ok.6 czy 8 tyg. gastroenterolog tłumaczył że wieczorem jest najmniejsze wydzielanie laktazy wiec wieczorami i w nocy najsilniejsze objawy są. my dodatkowo mielismy luzne kupki i dosc spore ulewanie.
dłuuugi czas szukałam składnika mojego pokarmu który uczulał synka, aż skończyło się nutramigenem.
przy wprowadzaniu pokarmów stałych okazało się że ma uczulenie na kukurydzę, mleko krowie, wołowine, cielęcinę, ryż, drób, królika, oczywiście w pózniejszym okresie dowiedzielismy sie tez o cytrusach, arbuzie, kakao... tak że nie tylko mleko daje alergie.
na szczęście z większości alergii dzieci wyrastają przy restrykcyjnej diecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Alergi nie ma. Okazało że ze ma anoreksje niemowlęca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

OMG, jest coś takiego?!
Jak to się leczy?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co u Was słychać, jak wygląda teraz sytuacja? Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wyjeżdżamy do CZDz so Wawy 5.04. U nas dalej bez zmian
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam prosbę. Możesz mi napisac gdzie bylas u jakiego lekarza ze postawił taka diagnozę. Z moją obecnie 6 latka miałam takie przejscia od dnia urodzenia. była hipotrofikiem juz cos w zyciu prenatalnym było nie tak ze urodziła sie malutka. w 7 dobie z odwodnienia trafilismy do szpitala. obecnie jest kapke lepiej ale ma okresy z enie je nic, budzi sie w nocy bo skreca sie z bolu (pewnie z glodu nie jedzac caly dzien). nie jestem w stanie juz jej pilnowac i widziec co je bo musze chodzic zarabiac do pracy a w przedszkolu panie mja tez inne dzieci podejrzewam ze je mikroskopijne porcje w przedszkolu skoro w nocy placze z bólu. badania wszystkie ma ok. lezelismy w szpitalu na gastroenterologi tez kest ok. ma na cos alergie bo drapie sie do krwii ale oczywiscie w testach platkowych nic nie wyszlo:( podejrzewam ze u niej jets to problem zlozony alergia + czynnik psychologiczny. z mezem juz brakuje nam sil. boje sie ze powoli moze to zmierzać u niej w str. anoreksji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj do poradni zywieniowej w szpitalu koiejowym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

próbowałas mleka Holle? chyba jeszcze nikt nie polecał. jak krowie nie podejdzie to z kozim spróbuj. słyszałam , ze jak już nic nie podchodzi to wlasnie Holle rozwiązuje sprawe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Witam, Borykaliśmy się z tym problemem 3 miesiące, córka miała wtedy 3 miesiące jak się to zaczęło. Piła tyllko na śpiku. Całe dnie były skupione tylko na jej usypianiu i karmieniu, usypianiu i karmieniu. Ona nie czuła głodu, nie płakała nawet jak od ostatniego mleka minęło 6, 7 godzin. Wsystko to było bardzo dziwne. Kilka razy byliśmy na konsultacji z lekarzami, badania dobre, nikt nie mógł pomóc, lekarze rozkładali ręce. Teraz juz wszystko wróciło do normy. Piszę ten post bo chcę pomóc rodzicom którzy przeżywają to samo co my, może mój komentarz komuś pomoże. Zdaję sobie sprawę, że jest kontrowersyjny i ktoś może się z tego wyśmiewać. Ale tak się cieszę że nasze życie wróciło do normy, że chce się podzielić z wami jak to się stało że zaczęła pić. Przez przypadek spotkałam faceta, który ze zdjęcia dziecka powiedział mi że ma silny urok, czolo się aż pali od tego. Jestem świadoma że takie rzeczy istnieją ale też bez przesady. Przeraziłam się jak mi to powiedział. Skoro lekarz nie mógł pomóc, no to faktycznie coś było na rzeczy. Pomodliłam się, poprosiłam o zdjęcię tego, użyłam świeconej wody. Podałam potem córce mleko i zaczęla ssac, gdzie przedtem nie miała nawet odruchu ssania. Nasz problem zniknął, jesteśmy szcześliwi. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam mogłabym prosić jakis namiar do pani mam parę pytań bo przechodzimy to samo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Kot w domu. Kilka pytań. (18 odpowiedzi)

Pytanie do tych, którzy mają kociaka w domu. Macie kota z rodowodem czy tzw. "dachowca". Jak się...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (68 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

Pełnoletnia córka -mój osobisty koszmar (129 odpowiedzi)

Moja córka m-c temu miała 18 urodziny . i tyle ja widziałam...... Do 18 tez rzadko bywała w...

do góry