Widok

nnt. Rajstopy w płynie - proszę o opinie :)

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Używałyście? Warto? Jak to w praktyce wygląda? :) Czy łatwo jest równomiernie rozprowadzić, czy to coś w rodzaju samoopalacza?
Może możecie polecić jakieś konkretny produkt?
Z góry dzięki za opinie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czytałam opinie w necie - większośc nie była zachęcająca niestety :-(
darowałam sobie zakup
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie no nawet nie wiedziałam że coś takiego istnieje :)))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Istnieje juz od bardzo dawna, ja na studniowke sobie kupilam;) Mialam loreala, on nie jest w plynie tylko w sprayu jak dla mnie ok. Chodzi o to zeby nogi nie wygladaly blado o ile ktos nie jest opalony i ma takie zlocste drobinki, nogi ladnie wtedy wygladaja.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam Sally Hansen. Lepsze niż samoopalacz. W 5 min. masz brązowe nogi.

Zmywasz wodą alle jak się spocisz to sie trochę rozpuszcza i może Ci zafarbować buty.

Używałam i jestem zadowolona. Świetny i natychmiastowy efekt za niską cenę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rónież mam sally hansen - medium glow
jest super, dużo łatwiej się rozprowadza niż samoopalacz, a do tego łatwo skorygować ewentualne nierówności, wystarczy woda z mydłem ;)

nadaje nogom ładny opalony wygląd, z delikatnymi drobinkami, które się błyszczą w słońcu

polecam kupować na allegro, bo wychodzi dużo korzystniej cenowo

ja przekonałam się do zakupu p obejrzeniu tego filmiku, polecam również nakładać w taki sposób jaki jest tutaj pokazany

http://www.youtube.com/watch?v=N7cFoWVNPa8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też polecam Sally Hansen.Super produkt!Nogi są opalone,nie widać żadnych żylaków czy krostek.Myślę że spokojnie zakryją blizny i rozstępy.Jak je nosiłam wszyscy pytali gdzie się tak opaliłam.Jak dla mnie najlepszy efekt jest po kilku godzi.od nałożenia gdy produkt wchłonie w skórę,nogi wyglądają pięknie.Trzyma się bardzo długo,aż do zmycia.Nie schodzi pod samą wodą,trzeba mydła użyć i troszkę czasu poświęcić.Troszkę może schodzić na stopach jak mamy buty,ale to mały szczegół.Ogólnie polecam wszystkim:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo kurcze skoro tak chwalicie to moze sie skuszę ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, a to nie podróba?
http://allegro.pl/sally-hansen-airbrush-legs-rajstopy-w-sprayu-shimm-i2446819602.html

Bo sprawdzam na stronie SH i tam wygląda buteleczka inaczej :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I na ile aplikacji starcza taka buteleczka 120g?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hop hop :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurczę to ja tez się skuszę, bo w życiu nie opalę tych nóg :))) a jaki jest koszt ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zamówiłam ten za 33zł
zobaczymy co z tego wyjdzie :)
Sprzedawca mi napisał, że odcień jest uniwersalny. Te nowsze, które mają te 4 odcienie kosztują na allegro 50-60zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
idę na wesele pod koniec lipca i jak dziewczyny tak zachwalają to może tez kupię, zawsze to nogi będą trochę ładniej może wyglądały, bogosiaa daj znać czy jesteś zadowolona jak już przetestujesz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
niezle, tak weszlam w linka zaciekawiona i w uk widzialam taki spray za funta.... niezle zdzieraja w pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bogosiaa to napisz koniecznie jak już się posmarujesz jaki jest efekt ;-))) ja się chciałam skusić na ten Medium Glow, ale drogo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dam znać, tylko pewnie dopiero w piątek do mnie dotrze :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha, ja wzięłam ten uniwersalny (tańszy), potem dopytałam koleżanki, ona miała jakiejś innej firmy i mówiła że np naczynek popękanych czy rozstępów pod kolanami nie pokryje. Moja sis ma dużo popękanych naczynek na udach i kilka małych rozstępów pod kolanami właśnie, nie chodzi w ogóle z tego powodu w kieckach, czy myślicie, że Sally Hansen pokryje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wydaje mi się, że te sally hansen też nie pokryją naczynek, na pewno będą mniej widoczne, zwłaszcza z daleka, ale aż takiej mocy kryjącej nie mają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To jak naczynek, to rozstępów chyba tym bardziej? Chociaż one w sumie są jaśniejsze.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry