Widok

obiad weselny z ciekawym akcentem - gdzie? kilka propozycji - pytan

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witajcie

Na początek zaznaczę, że przejrzałam stare watki,a le nie znalazłam odpowiedzi na moje pytanie.

Planuję obiad weselny dla 34 osób. Chciałabym, aby nie odbył się on w jakieś klasycznej, zwykłej restauracji. Albo może się tam odbyć, ale by było coś nietypowego. Nie mogę przeznaczyć dużej kwoty na całą imprezę, stąd pragnienie, by było ciekawie :) Niestety - podstawą musi być kuchnia polska, nasze rodzny nie mają zbyt zbieżnych gustów kulinarnych.

Np. Myślałam o Harnasiu w Sopocie, czy ktoś tam organizował jakąś imprezę? Ma klimat - więc jest trochę nietypowo.

Myślę o Dworku w Bychowie ze ślubem w samym dworku - niestety , trochę daleko.

Myślę o świniaku jako podstawowym daniu, ale nie wiem, czy to najlepszy pomysł.

W którymś wątku była mowa o Myśliwskiej przy Jaśkowej Dolinie, gdzie można "postrzelać" czy ktoś może wie coś więcej na ten temat?

Lokacje typu zamki... Albo za drogo albo nieuprzejmie ;) Ale może źle trafiłam.

Czy ktoś mógłby mi doazić coś? Ustosunkować sied o tego, co powiedziałam? Będę wdzieczna.

Pozdrawiam

Sasannka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj, w swoich poszukiwaniach zaznaczyłaś Dwór w Bychowie, tak wiem zaznaczyłaś, że jest troszkę daleko. Ale moja siostra miała tam swoje wesele ( 2003r. ) , i szczerze mówiąc było po prostu super!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jedzenie przepyszne, obsługa b. sympatyczna,chciałam jeszcze zaznaczyć że toalety są tam bardzo, bardzo czyste i duże, orkiestra też rewelacyjna i z tego co się orientuje to oni współpracują z Dworkiem ale nie byłoby chyba problemu jeśli chciałabyś mieć swoją orkiestre lub DJ'a. A oprawa tych pomieszczeń i samego dworku jak tak bejeczna że nie potrzeba rzadnego dodatkowego wystroju.Są tam dwie sale akurat , w jednej wszyscy jedli i się bawili , poniewaz wesele było na 34osoby. Ale jest też sala z kominkiem "no cos pieknego " a zdjęcia tam zrobione są super:)))))
Ja też będę niedługo poszukiwać miejsca na wesele, ale niestety w moim przypadku dworek odpada ponieważ moje wesele będzie na ok. 100osób a nie chciałabym rozdzielać na dwie sale:)Ale mam nadzieję,że chociaz troszkę Ci pomogłam w razie jakichś pytań, podaje maila (justysiia@poczta.onet.pl), pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia w organizacji wesela...... Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry