Widok

olej rycynowy czy wywolal wam porod - opinie?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
jw zalezy mi zeby urodzic jak najszybciej z kilku powodow bedzie tak lepiej dla mojej malutkiej i mnie . W ktorym tyg bylyscie czy zadzialal jak szybko i ile go pilyscie???
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
nie zadziałał u mnie, piłam dwa razy
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A dlaczego miałby zadziałać? Co takiego ma w składzie?

Nie zadziała, podobnie jak i sok z malin.

"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie dziecko wyjdzie jak bedzie chcialo :)

imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
U mnie zadziałała ale oksytocyna ;-)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprostowanie, sok z malin nie zadziała - jak już to gorąca herbata z liści malin :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ponury, a Ty się na wszystkim znasz? "Goli, strzyże, bańki stawia..."? Z Twoich postów wynika, że ukończyłeś przyspieszony kurs ginekologii i położnictwa dla poczatkujących - bo wszystko wiesz lepiej niż lekarze i forumowicze .
A olej rycynowy MOŻE (aczkolwiek nie musi) zadziałać pośrednio przez zwiększenie perystaltyki jelit.
http://zuzanka-czaruje.blogspot.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
łoooł, ale przecież jest silnie drażniący.

nawet chcąc zrobić komuś kawał, miałabym opory żeby dolać go do herbaty ;)
...a potem przyjdą noce
jak psy wierne pod nasz dom...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kiedyś przy pierwszym dziecku na innym forum babki pisały,że im to pomogło dlatego piłam wtedy. Generalnie wychodziło na to,że pomagało ale dziewczynom, które go piły po terminie. Szybciej to jak nic tam nie przygotowane to taka mega lewatywka, którą zapewnia olejek nie pomoże
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Slyszalam o olejku ale w koncu nie sprobowalam.Liscie z malin tez pilam ale zeby zadzialalo to trzeba zaczac juz w 36tc.
U mnie zadzialalo mycie podlog.Jrdank samo to nie pomoglo bo skurcze byly za slabe wiec dostalam oksytocyne,ktora tez nie pomogla.Skonczylo sie cc dzieki Bogu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam lewatywe :)
mi po 7 dniach na patologii i serii zastrzykow na przyspieszenie ( a to boli okropnie) po wieczornej lewatywie zaczela sie akcja porodowa. Gdy jelito sie zwolnilo, zrobilo sie wiecej miejsca w jamie brzusznej, wiecej natlenionej krwi doszlo do macici i zaczelo sie. Dodatkowo polozna zalecila mi na siedzaco unosic rece wysoko tak jak do wieszania firan, przy tym cwiczeniu pracuja dolne miesnie brzucha co wplywa na macice.
DOdam tylko iz w moim wypadku bylo to 3 dni poterminie na odziale polozniczym- patologia ciazy i bylam pod stala opieka medyczna.

Nie wierze w olej rycynowy i cala reszte mitologii na temat przyspieszania akcji porodowej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście że działa. Tylko jest jeden warunek - kobieta i dziecko muszą być gotowe. Polecam artykuł https://drakka.pl/olejek-rycynowy/ Można się jeszcze czegoś dowiedzieć.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Plac zabaw (7 odpowiedzi)

Witam. Przeprowadzilismy sie z bloku do domku poza miastem. Corka lat 6 chetnie bawila sie na...

Potrzebny psycholog (33 odpowiedzi)

Mam pewne problemy i chcę udać się do psychologa. Czy ktoś może polecić jakiegoś dobrego z...

Szukam poscieli na prezent slubny (3 odpowiedzi)

Moze ktoras z was kupila lub sie natknela... Widzialam w necie takie posciele z nadrukowanymi...

do góry