Widok

pc invest OSIEDLE RUMIA

ktoś słyszał?

http://pcinvest.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam jestem zainteresowana zakupem mieszkania w budynku D czy ktos z was moze powiedziec cos na temat dewelopera bo chyba nowy na tym terenie a osiedle rosnie w oczach ..
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Właśnie tym A5 jestem zainteresowana ale nie wiem jak tam to sąsiedztwo tych starych szklarni wygląda i te drzewa :) ale ogródek niby pokaźny.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
większy ogródek ma tylko ten jeden skrajny, ale on jest niby w rezerwacji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No właśnie, a my jednak chcemy ogródek - piaskownica dla dziecka jakaś huśtawka itp a tam to chyba marne szanse plus jakies miejsce na grill ... ale pojedziemy zobaczymy. Choć już to nie pierwszy szereg a zawsze cos nie pasuje. Albo strona świata nie ta bo za ciemno to lokalizacja albo cena.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
ogródkiem to ja bym nawet tego nie nazwała, raczej taki większy tarasik, jak wybieracie sie na wycieczkę to polecam wziąć kalosze ze sobą :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
troszkę małe też te ogródki zrobili spoglądając na plany .. no nic podjedziemy z mężem, te drzewa na planie co są też muszę zobaczyć co to tak na prawdę jest i jak duże.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
niestety jeszcze nie :( z tego co wiem od dewelopera to w A skrajne mieszkania są też w rezerwacji, ale podjechac można zobaczyć w każdym momencie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
też jesteśmy zainteresowani tym osiedlem, już po odbiorze? muszę podjechać na żywo zobaczyć te odstępy miedzy szeregiem A i B bo na zdjęciach strasznie blisko to wygląda ...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak, jest, czekamy na odbiór
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy na forum jest ktoś kto zarezerwował już na tym osiedlu mieszkanie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
napewno rumia i super lokalizacja z tego co widziałem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
czemu myląca?

chyba właśnie podkreśla fakt, że jest to JESZCZE Rumia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Nie, ale nazwa myląca.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Inwestycje i deweloperzy

Dobry i sprawdzony deweloper?? (18 odpowiedzi)

Witam. Zamierzam kupić mieszkanie w Gdańsku "Nowe" . Jakiego byście polecili sprawdzonego...

do góry