Widok
tak beato81 to byla z mojej strony ironia...sam za jakis czas bede sie zenil i chcialem ten utwor ale moja piekna powiedziala ze oszalalem...byc moze!bo wsumie to by byl piekny utwor adekwatny do sytuacji zegnania sie z wolnoscia:)zartuje oczywiscie!nie myslcie tez ze na sile sie zenie bo pewnie tak se wszyscy pomyslicie.a co do utworu to jest tyle pieknych ze sami musicie sobie wybrac!np.taki przy ktorym zatanczyliscie pierwszy taniec...taki ktory przypomina wam niezapomniane przezyte razem chwile...trza poprostu uruchmic troche wyobraznie a napewno razem znajdziecie ten wyjatkowy kawalek przy ktorym obydwoje zatanczycie z przyjemnoscia:)pozdrawiam i milego tancowania
Mój mąz i ja (właściwie to chyba bardziej ja;)) lubimy Lady Pank i bardzo miło wspominamy piosenkę Zawsze tam gdzie Ty. Własie ją wybraliśmy na pierwszy taniec. Ci którzy nas dobrze znają nie byli zaskoczeni,a wręcz nauczyli sie jej dokłanie na pamięć i śpiewali razem z orkiestrą i nami. Wydaje mi się, że jest super jeśli ta 1 piosenka cos dla Was znaczy!!!
A my mamy Oczarowanie Z. Wodekiego - walc angiielski....
....czy to tylko chwila, o nie,
dzisiaj wiem że to miłość, na pewno to wiem,
rozswietliło nas, swiatło wszystkich gwiazd,
i juz zyc bez siebie przestaliśmy umieć,
czy to tylko moment, o nie,
było nam sądzone, by znów spotkać się,
w takiej chwili serce się nigdy nie myli,
kiedy mówi kocham Cię.....
krótka, 2 i pół minutki ale bedziemy wirować po sali jak łabątki :)))

....czy to tylko chwila, o nie,
dzisiaj wiem że to miłość, na pewno to wiem,
rozswietliło nas, swiatło wszystkich gwiazd,
i juz zyc bez siebie przestaliśmy umieć,
czy to tylko moment, o nie,
było nam sądzone, by znów spotkać się,
w takiej chwili serce się nigdy nie myli,
kiedy mówi kocham Cię.....
krótka, 2 i pół minutki ale bedziemy wirować po sali jak łabątki :)))

A my - albo tradycyjną już "Niebieską piosenkę" albo "When You say nothing at all" Ronana Keatinga....
Do "Niebieskiej"spokojnie można walca zatańczyć, ale jesli zdecydujemy się na "When You.." to wtedy dojdą indywidualne lekcje tańca i będziemy cwiczyć jakiś układ . A walc idzie nam już całkiem nieźle ;]
Do "Niebieskiej"spokojnie można walca zatańczyć, ale jesli zdecydujemy się na "When You.." to wtedy dojdą indywidualne lekcje tańca i będziemy cwiczyć jakiś układ . A walc idzie nam już całkiem nieźle ;]
Nie mam pojęcia czemu komuś kojarzy się to z pogrzebem. Jest to bardzo popularna i często grana piosenka na weselach. A dla mnie niebieska sala to poprostu własne niebo w którym się znajdziemy po ślubie :) Przecież jest takie powiedzenie mówiące o ogromnym szczęściu - byc jak w siódmym niebie!
"Ja wstawię się za tobą
i z podniesioną głową
dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie ciebie
w radości i w potrzebie,
na lepsze i na złe"
- dla mnie to potwierdzenie słów wypowiedzinych przed księdzem w kościele :)
A mojemu Misiowi po usłyszeniu tej piosenki po raz pierwszy aż sie łezka zakręciła ze wzruszenia ;]
"Ja wstawię się za tobą
i z podniesioną głową
dziękował będę, że
Pan dał mi właśnie ciebie
w radości i w potrzebie,
na lepsze i na złe"
- dla mnie to potwierdzenie słów wypowiedzinych przed księdzem w kościele :)
A mojemu Misiowi po usłyszeniu tej piosenki po raz pierwszy aż sie łezka zakręciła ze wzruszenia ;]
Pumka napisał(a):
> Nie mam pojęcia czemu komuś kojarzy się to z pogrzebem. Jest to
> bardzo popularna i często grana piosenka na weselach. A dla
> mnie niebieska sala to poprostu własne niebo w którym się
> znajdziemy po ślubie :) Przecież jest takie powiedzenie mówiące
> o ogromnym szczęściu - byc jak w siódmym niebie!
> "Ja wstawię się za tobą
> i z podniesioną głową
> dziękował będę, że
> Pan dał mi właśnie ciebie
> w radości i w potrzebie,
> na lepsze i na złe"
> - dla mnie to potwierdzenie słów wypowiedzinych przed księdzem
> w kościele :)
> A mojemu Misiowi po usłyszeniu tej piosenki po raz pierwszy aż
> sie łezka zakręciła ze wzruszenia ;]
Ja nie wiem, ja tylko taką informację w necie znalazłam. I to też na jakimś forum. Trzeba by autora spytać, bo jeszcze żyje.
> Nie mam pojęcia czemu komuś kojarzy się to z pogrzebem. Jest to
> bardzo popularna i często grana piosenka na weselach. A dla
> mnie niebieska sala to poprostu własne niebo w którym się
> znajdziemy po ślubie :) Przecież jest takie powiedzenie mówiące
> o ogromnym szczęściu - byc jak w siódmym niebie!
> "Ja wstawię się za tobą
> i z podniesioną głową
> dziękował będę, że
> Pan dał mi właśnie ciebie
> w radości i w potrzebie,
> na lepsze i na złe"
> - dla mnie to potwierdzenie słów wypowiedzinych przed księdzem
> w kościele :)
> A mojemu Misiowi po usłyszeniu tej piosenki po raz pierwszy aż
> sie łezka zakręciła ze wzruszenia ;]
Ja nie wiem, ja tylko taką informację w necie znalazłam. I to też na jakimś forum. Trzeba by autora spytać, bo jeszcze żyje.
Re: pierwszy taniec
Autor: Asiek1 21-01-2006 15:15 wyślij odpowiedź
Myślę, że piosenka przy której tańczy się pierwszy taniec powinna mieć przede wszystkim jakieś sensowne słowa, o miłości i takich tam... Słusznie zauważono, że niebieska piosenka tyczy się pogrzebu, a np. winda do nieba, mówi raczej o nieszczęśliwej pannie młodej, wiec... Osobiście nie wybrałabym ale oczyswiście każdy wybierze według swoich gustów i kryterów. Ja zastanawiam się nad Sade - By your side albo Katie Melua - Nine Million Bicycles i nad paroma innymi. Niestety ulubiona piosenka moja i mojego A nie nadaje się do pierwszego tańca.
Autor: Asiek1 21-01-2006 15:15 wyślij odpowiedź
Myślę, że piosenka przy której tańczy się pierwszy taniec powinna mieć przede wszystkim jakieś sensowne słowa, o miłości i takich tam... Słusznie zauważono, że niebieska piosenka tyczy się pogrzebu, a np. winda do nieba, mówi raczej o nieszczęśliwej pannie młodej, wiec... Osobiście nie wybrałabym ale oczyswiście każdy wybierze według swoich gustów i kryterów. Ja zastanawiam się nad Sade - By your side albo Katie Melua - Nine Million Bicycles i nad paroma innymi. Niestety ulubiona piosenka moja i mojego A nie nadaje się do pierwszego tańca.
nacia napisał(a):
>Katie Melua -
> Nine Million Bicycles i nad paroma innymi. Niestety ulubiona
> piosenka moja i mojego A nie nadaje się do pierwszego tańca.
9 million bicycles to nasz typ!!! - jest swietna, taka delikatna, ale malo znana, no i przede wszystkim o milosci:) tylko czy nadaje sie do walca? mi na moje ucho wydaje sie ze tak, ale z drugiej strony przeciez nikt chyba nie bedzie sie az tak wsluchiwal...
>Katie Melua -
> Nine Million Bicycles i nad paroma innymi. Niestety ulubiona
> piosenka moja i mojego A nie nadaje się do pierwszego tańca.
9 million bicycles to nasz typ!!! - jest swietna, taka delikatna, ale malo znana, no i przede wszystkim o milosci:) tylko czy nadaje sie do walca? mi na moje ucho wydaje sie ze tak, ale z drugiej strony przeciez nikt chyba nie bedzie sie az tak wsluchiwal...
Re: pierwszy taniec
Autor: gwisia 20-01-2006 19:10 wyślij odpowiedź
Dziewczyny właśnie znalazłam w necie informacje , że Niebieska piosenka jest o pogrzebie. Ta żona do której śpiewa narrator umarła, dlatego to wszystko jest w czasie przeszłym.
.. no chyba trzeba sie wsłuchac w słowa, laski maja racje :))))
Autor: gwisia 20-01-2006 19:10 wyślij odpowiedź
Dziewczyny właśnie znalazłam w necie informacje , że Niebieska piosenka jest o pogrzebie. Ta żona do której śpiewa narrator umarła, dlatego to wszystko jest w czasie przeszłym.
.. no chyba trzeba sie wsłuchac w słowa, laski maja racje :))))
ale dalej jest '...bez siebie nie jest lżej..." ...trzeba dbać o te miłość ,nie wolno stracic jej,nam nie wolno stracić jej..."hmm ale może masz rację...sama nie wiem ...jestem dość dziwna osobą i chciałabym aby ta pierwsza piosenka była wyjątkowa,a nic mi do głowy nie przychodzi -z bardziej oryginalnych utworów:(:(:(
a co myslicie o tym?
Shania Twain From this moment on
I just swareThat I'll always be thereI'd give anything and everything
And I will always care
Through weekness and strength Happiness and sorrow
For better or for worseI will love you
With every beat of my heart
From this moment life has begun
From this moment you are the one
Right beside you is where I belong
From this moment onFrom this moment I have been blessed
I live only for your happinessAnd for your loveI'd give my last breath
From this moment onI give my hand to you with all my heart
Can't wait to live my life with youCan't wait to start
You and I will never be apartMy dreams came true because of you
From this moment as long as I live
I will love youI promise you this
There is nothing I wouldn't give
From this moment onYour the reason I believe in love
And your the answer to my prayers from up above
All we need is just the two of usMy dreams came true because of you
From this moment as long as I liveI will love you
I promise you thisThere is nothing I wouldn't give
From this momentI will love you (I will love you)
As long as I liveFrom this moment on
mmmmmmm
tylko czy zespol sobie poradzi? chyba lepiej bedzie puscic z plytki :)
Shania Twain From this moment on
I just swareThat I'll always be thereI'd give anything and everything
And I will always care
Through weekness and strength Happiness and sorrow
For better or for worseI will love you
With every beat of my heart
From this moment life has begun
From this moment you are the one
Right beside you is where I belong
From this moment onFrom this moment I have been blessed
I live only for your happinessAnd for your loveI'd give my last breath
From this moment onI give my hand to you with all my heart
Can't wait to live my life with youCan't wait to start
You and I will never be apartMy dreams came true because of you
From this moment as long as I live
I will love youI promise you this
There is nothing I wouldn't give
From this moment onYour the reason I believe in love
And your the answer to my prayers from up above
All we need is just the two of usMy dreams came true because of you
From this moment as long as I liveI will love you
I promise you thisThere is nothing I wouldn't give
From this momentI will love you (I will love you)
As long as I liveFrom this moment on
mmmmmmm
tylko czy zespol sobie poradzi? chyba lepiej bedzie puscic z plytki :)
