Witam :-)
Proszę o pomoc, moja opiekunka w ostatniej chwili zrezygnowała. Od lipca wracam do pracy i nie mam z kim zostawic synka. Jeżeli możecie kogos polecić, proszę o kontakt na maila marta1904@wp.pl. Będę bardzo wdzięczna.
00
~moceza
(18 lat temu) 18 czerwca 2008 o 15:20
Może najpierw jej się zapytam, co ona na to, ok? Jutro rano