Widok
ja mialam USG w 12 tygodniu i byl to 1 kwietnia
wyszlo, ze chlopak a potem do porodu wypinal sie pupką ;)
wiec cala ciaze przechodzilam myslac, no to bedzie chlopak albo dowcipna dziewczynka ;)
a tak naprawde to znam sporo przypadkow, ze 100% chlopak a rodzila sie dziewczynka i na odwrót wiec roznie to bywa ;)
wazne by zdrowe bylo
wyszlo, ze chlopak a potem do porodu wypinal sie pupką ;)
wiec cala ciaze przechodzilam myslac, no to bedzie chlopak albo dowcipna dziewczynka ;)
a tak naprawde to znam sporo przypadkow, ze 100% chlopak a rodzila sie dziewczynka i na odwrót wiec roznie to bywa ;)
wazne by zdrowe bylo