~Betinka
81.190.120.*
(17 lat temu) 3 czerwca 2009 o 22:23
Nie no co wy dziewczyny,co to w ogóle za dylematy:-)chyba można dostać jakieś dyskretne podkoszulki dla mężczyzn,jak dla kobiet są,to i dla menów też.Osobiście nie uważam,że podkoszulek u mężczyzn to wiocha;-)Podłączam się pod ostatni post-to dopiero kaszana:-)
0
0