Widok

polećcie niedrogi nocleg w W-wie na jedna noc

Podróże Temat dostępny też na forum:
wracamy z urlopu dość późno i chcielibyśmy przenocować tę jedną noc z dzieciakami, najchętniej jakiś nocleg niedaleko lotniska Chopina
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sprawdź hotel pracowniczy poczty polskiej ul.łączyny, kiedyś jeździłam tam na szkolenia i z tego co pamiętam to było lotnisko niedaleko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotel Gromada skrzyżowanie Zwirki i Wigury/ 17 stycznia ,dosłownie rzut beretem od lotniska i tanio
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hotele ibis tanio czysto i jeden jest koło lotniska
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://pl.tripadvisor.com/ShowUserReviews-g274856-d2543120-r134609952-B_B_Hotel_Warszawa_Okecie-Warsaw_Mazovia_Province_Central_Polan.html

fajna siec hoteli troche Ikea ale czysto schludnie i ok

http://pl.tripadvisor.com/Hotel_Review-g274856-d2543120-Reviews-B_B_Hotel_Warszawa_Okecie-Warsaw_Mazovia_Province_Central_Poland.html
"Kobieta jest to przysmak Bogów, byle go diabeł nie przyprawił."
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki już sprawdzam
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I jak tam,pomogłyśmy? Napisz co wybrałaś. Życzę oczywiście udanych wakacji i szczęśliwego powrotu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w zasadzie wszystkie ok, jutro mój mąż wraca, to razem jeszcze przejrzymy i cosik wybierzemy, dam znać :)))
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przedszkole nr. 9 Gdynia ul. Bp.Dominika (3 odpowiedzi)

Odradzam rodzicom. Dzieci za kare siedzą na krzesełkach,teksty"nie dostaniesz podwieczorka",ale i...

jakie perfumy polecacie? (63 odpowiedzi)

Chcialabym sprobowac czegos nowego, bardzo lubie zapachy cytrusowe, swieze, ale i konwalie....

pozew o rozwód (18 odpowiedzi)

napiszcie mi proszę adres gdzie składa się pozew i mam pytanie, czy na rozprawę koniecznie muszę...

do góry