Widok

polećcie pakiet medyczny

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
jestem w trakcie poszukiwań i chętnie poznam oferty, jakie macie.
Nie ukrywam, że szukam pod kątem planowanej ciąży ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam w Medica Polska przez AxaMed.
Płacę 94 zł miesięcznie i jestem zadowolona bardzo.
Ciążę prowadzę w Invikcie, na tę chwilę dopłaciłam tylko 50 zł za wyliczenie ryzyka w usg genetycznym (prenatalnym) i 60 zł za badanie laboratoryjne któregoś z przeciwciał, resztę wszystko pokrywa mi Medica.
Rejestrują mnie na podane przeze mnie terminy, nie mam problemu na razie z niczym, ani z żadnym specjalistą.
Jak coś Cię będzie interesowała, pisz, chętnie odpowiem.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://dobra-polisa.pomorskie.pl/kalkulacja-zdrowotne
Pakiet "XD" (94 zł/m-c) - w zasadzie masz wszystko, co potrzebne (łącznie z TK i RMI) w dobrych placówkach (np. Polmed, Swissmed, Invicta)

Brak karencji - zatem możesz nawet już być w ciąży, przystępując do ubezpieczenia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sadyl-jestem zainteresowana :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tzn.kolezanka poszukuje ubezpieczenie dla siebie i męza nie sa ubezpieczeni w NFZ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wejdź na stronę podaną przeze mnie powyżej i przejdź do zakładki "kontakt". Dalej sie dogadamy na priv-ie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam sadyla, u niego wszystko zalatwialam :-)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Caroca płacisz co miesiac składki? czy leczenie szpitalne ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakos dodatkowo płatne?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Polecam sadyla, u niego wszystko zalatwialam :-)

Dzięki :D
Nota bene - w zasadzie nie ma wyboru. Nigdzie indziej (na ile się orientuję) nikt "z ulicy" nie kupi sobie AxaMed-u :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl z pewnoscia sie do Ciebie odezwę, ale tak na szybko ,czy to ubezpieczenie dla firm,czy moża indywidualnie ,tak jak pisałam 2 osoby nie ubezpieczone na NFZ w jaki sposob to działa podpisuje sie umowe?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pakiet XD ,superrrrr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Traktuj to, jako "czarną skrzynkę" :)
Płacisz 94 zł/m-c w zamian dostając wypasiony pakiet medyczny. Nieistotne, co jest w środku tej skrzynki.

Oczywiście - mogą przystąpić dwie osoby - każda po 94 zł/m-c (niestety nie jest dostępna wersja rodzinna pakietu XD - ale i tak pakiety rodzinne opłacają się dopiero dla przynajmniej 3 osób).
Kwestia, czy ktoś, przystepując do ubezpieczenia, podlega pod NFZ, czy nie, jest zupełnie nieistotna.
Papierologia do 12/09 (no... powiedzmy: do końca tygodnia), żeby ubezpieczenie zaczęło działać od 01/10
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki ,juz podsyłam kolezance informacje i kontakt do Ciebie wieczorem do której godziny dzis mozna do Ciebie dzwonic?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl,
nie do końca lapie ten kalulator.

jest jakas opcja abonamentu aby obejmowała ENEL-MED?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Sadyl
jak można się z tobą skontaktować. Moja siostra potrzebuje pakietu dla ciężarówki :) a ten który proponujesz jest bardzo przyzwoity.
Proszę o kontakt
aga.kraskowska@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> do której godziny dzis mozna do Ciebie dzwonic?

Codziennie 9:00 - 24:00 :)
Jak jestem zajęty, to nie odbieram ale potem oddzwaniam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl,

znalazłes coś z Enel Med?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
od Sadyla ofertę już mam i kurczowo w ręku trzymam, rozglądając się za innymi ;)
Dzisiaj rozmiawiałam z Panią z Avivy, składka z endokrynologiem i alergologiem bagatela 180zł i właściwie tylko LuxMed, czyli słaaabo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Caroca, a mogłaś wybrać sobie lekarza prowadzącego, nie było problemów z terminami wizyt? Kogo w Invikcie polecasz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Lekarza wybierasz dowolnie, nie ma zadnych problemow z terminami. Jak potrzebuje skorzystac z lekarza specjalisty, ale nie mam konkretnego nazwiska, to w ogole bez problemu rejestruja, nawet na dzien nastepny lub 2 dni pozniej.
Do lekarza ogolnego zglosilam potrzebe rano, a popoludniu juz mialam wizyte ustalona, w okreslonych przeze mnie godzinach.

Ja w Invikcie chodze do dr Gniadka, ale niestety go nie polecam. Obiecywalam sobie w obu poprzednich ciazach, ze juz do niego nie pojde wiecej, ale sytuacja mnie zmusila. Moge na priv napisac o co chodzi.
Gdyby bylo mi obojetnie to wybralabym dr Puzio.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja z Gniadka jestem zadowolona, mam dzięki niemu trójkę dzieci 2 chłopców i dziewczynkę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> ja z Gniadka jestem zadowolona, mam dzięki niemu trójkę dzieci

Hmmm....
A mąż o tym wie, czy myśli, że to jego? ;]

PS: sorki... nie mogłem się powstrzymać :D
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0
> znalazłes coś z Enel Med?

Tylko pakiety S1-S3, wyszczególnione u mnie na stronie (adres podałem wyżej).
Ale są stosunkowo drogie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może Pan polecić cos dla kogos z Wielkopolski?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> A może Pan polecić cos dla kogos z Wielkopolski?;)

1. Na forum używa się formuły "Ty". Sadyl jestem :D
2. Pakiet AxaMed "D" (czyli XD* u mnie na stronie) działa na terenie całego kraju. Musisz tylko sprawdzić, czy placówki medyczne w Twoim rejonie Ci odpowiadają.
Wykaz placówek znajdziesz tutaj:
http://www.axa-polska.pl/download/gfx/axa/userfiles/_public/placowki/105_0213_z.pdf
Jako ciekawostkę podam, że ten oficjalny wykaz, prezentowany na stronie Axa, jest niekompletny. Dosłownie przed chwilą dowiedziałem się, że dostępna jest np. placówka Swissmedu w Pruszczu, mimo, że nie ma jej na oficjalnym wykazie. Pani z Medica Polska nie umiała wytłumaczyć, dlaczego :D

Jedyny problem z zawarciem umowy z osobą z Wielkopolski widzę w czasie. Ale jeśli JUTRO się zdecydujesz i do mnie odezwiesz na priv (namiary powyżej), to jesteśmy w stanie zrobić ubezpieczenie od 01/10

(*) Na swojej stronie nie używam nazw Towarzystw i produktów.
Towarzystwa płacą mi za sprzedaż a nie za reklamę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy eter med na górskiego tez podlega
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> czy eter med na górskiego tez podlega

Wiem o Eter Med na Jaskółczej i na Żabim Kruku. I te placówki współpracuja z Medica Polska (czyli posrednio z Axa).
Na Górskiego jest coś, co sie nazywa Academos. Może to przyłączyli do EterMedu? Nie wiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jest normalny eter med niedawno otworzyli z akademosem to chyba nic wspólnego nie ma
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oki Aśka. Dziś już nie chcę de zawracać babkom z infolinii. Ale jutro sie dowiem i dam znać. ok?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, widzę w wykazie równiesz szpital swissmed. Czy to oznacza, że przy tym ubezpieczeniu są jakieś zniżki na zabiegi, poród? Ile kosztuje ubezpieczenie dla 3 osób i czy kobieta ciężarna może się ubezpieczyć i korzystać normalnie z opieki gin, czy jest jakiś okres karencji?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki za info-będziemy dziś o tym dyskutować.
Podales swoja strone i zasugerowałam się Twoimi danymi i dlatego zaczelam na "Pan", to prawie tak jakbys się mi przedstawil ;)
Moje pytanie brzmi, czy jak chce się udac do specjalisty to w ramach ubezpieczenia musze najpierw zdobyc skierowanie czy mogę się umowic bezpośrednio? i czy terminy sa lub mogą być rownie odlegle jak na NFZ? czy jest to ubezpieczenie na rok ze skladka miesieczna? (pewnie tak ;) ) Czy jak ktoś wymaga rehabilitacji to może od razu skorzystać? I jak się dowiedzieć jakich 30 specjalistow (z tabelki z zakresem) ma się do wyboru?
A najlepiej czy można podejrzeć OWU i je przeanalizowac?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazalam owu na str axa;) Czy indywidualne jest takie samo? Skierowania sa niepotrzebne... postaram się wszystko doczytać :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skierowania do specjalisty miec nie trzeba, po prostu dzwonisz i prosisz o rejestracje.
terminy oczekiwania sa bardzo krotkie, chyba ze zalezy Tobie na konkretnym lekarzu, to moze sie ciut wydluzyc. Ja osobiscie nie mam zadnych problemow z rejestracja, pisalam wyzej, prosze poczytac caly watek.
Skierowanie potrzebne jest na badania, musi byc wystawione przez lekarza, ktory wspolpracuje z Medica.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też polecam Medice za nic nie płacę w ciąży. Chodzę do Invicty, do dr Gniadka właśnie i baaaardzo go sobie chwalę!!! Minusem są tylko dłuuugie kolejki przed gabinetem, a tak bardzo wiele zawdzięczam lekarzowi! Inni lekarze u których byłam nie zwrócili uwagi na to co dr Gniadek, dlatego ja gorąco polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
HA ha ha :p ale w sumie sama się uśmiałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> czy jest to ubezpieczenie na rok ze skladka miesieczna?

Składka jest miesięczna, ale ubezpieczenie jest bezterminowe. Możesz zrezygnować w dowolnym momencie, powiadamiając mnie o tej decyzji do 15-go danego miesiąca. Wówczas w kolejnym miesiącu Twoje ubezpieczenie już nie działa.

> Czy jak ktoś wymaga rehabilitacji to może od razu skorzystać?

Tak. Tyle, że musi mieć na tę rehabilitację skierowanie od lekarza w ramach Medica Polska.

> I jak się dowiedzieć jakich 30 specjalistow (z tabelki z zakresem) ma się do wyboru?

W formie skróconej, zarówno specjaliści jak i dostępne badania wymienione są na mojej stronie, której adres podałem powyżej.

W formie bardziej szczegółowej:
http://dobra-polisa.pomorskie.pl/docs/AxaMed_D.pdf

> czy można podejrzeć OWU i je przeanalizowac?

A po co?
Wszystko, co dotyczy Ciebie jest opisane w pdf-ie, do którego link podałem zdanie wcześniej.
Reszta OWU zupełnie Ciebie nie dotyczy - nie jesteś stroną umowy (Ubezpieczającym) a jedynie Ubezpieczonym.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> są jakieś zniżki na zabiegi, poród?

Nic mi o tym nie wiadomo.

> Ile kosztuje ubezpieczenie dla 3 osób.

Tyle, co dla jednej, razy trzy ;)
Wszystkie osoby muszą być w przedziale wiekowym 18-65 (nie można ubezpieczyć dziecka)

> kobieta ciężarna (..) czy jest jakiś okres karencji?

Na to pytanie odpowiedź już padła w tym wątku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl czekam na odp na porannego maila - a nawet dwa ;) odpowiedź miałą być wieczorem :D
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> odpowiedź miałą być wieczorem :D

I była - tyle, że mamy inne definicje "wieczoru" :D
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuję - doszło, przekażę Mężowi jak wróci ;)
image image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, czy mogłabym najpóźniej do soboty wieczorem chcieć się ubezpieczyć, żeby zaczęło obowiązywać od 01.10. Pisałeś, że do piątku, ale się nie wyrobię
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mila:
Zadzwoń do mnie 888 939 I7O
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl napisałam na priv odnośnie pakietu medycznego
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, pisałam do Ciebie w sprawie pakietu rodzinnego (przez kontakt na stronie www). Odpiszesz mi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja również cały czas czekam na ofertę. Podaję jeszcze raz mój email: wasiluk.karolina@gmail.com
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heh, Sadyl na powodzenie nie narzekasz, co? Kobity się biją o maila od Ciebie :D
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gra niedostępnego :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wie, że laski lubią takich.
Taki to się umie ustawić :P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Jadźka, @demolka:

Dzięki, dzięki.. :D :D

Odpisałem Wam.
Nie "gram niedostępnego" tylko po prostu brak mi kilku godzin na dobę :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asystentkę zatrudnij ;)

wymyśl mi coś z tym pakietem rodzinnym pliiiz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do sadyl-gratuluje profesjonalizmu
szkoda ze wg Ciebie nie ma po co zapoznawac sie z OWU przy zawieraniu umowy ubezpieczenia
proponuje zapoznac sie z oferta PZU tez maja takie ubezpieczenie medyczne
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 9
> do sadyl-gratuluje profesjonalizmu

Dziękuję

> szkoda ze wg Ciebie nie ma po co zapoznawac sie z OWU przy zawieraniu umowy ubezpieczenia

Jest sens, jeśli się jest stroną tej umowy. Tutaj nie ma to miejsca.
Wszystkie informacje dotyczące Ubezpieczonego są w pdf-ie, do którego link podałem. A cała reszta OWU dotyczy relacji Ubezpieczyciel - Ubezpieczajacy, i osoby Ubezpieczonej zupełnie nie dotyczy.

> proponuje zapoznac sie z oferta PZU

Znam ofertę PZU
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
> proponuje zapoznac sie z oferta PZU tez maja takie ubezpieczenie medyczne

A składka miesięczna w tej samej wysokości co w sadylowej propozycji czy może mniejsza ? ? ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ty się nie o składkę martw, tylko o zakres świadczeń i placówki (dla przykładu PZU ma w Gdyni tylko 3 placówki, co zdyskwalifikowało ta ofertę na starcie).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadylowy zakres placówek wystarczył mi w 101%, włącznie z zakresem oferowanych badań.
Kwota składki to ewentualnie jedyny argument, dla którego bym się zastanowiła nad zmianą, jednak w cuda PZU nie wierzę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja sie bawię w te polisy od 5 lat i wierz mi, że 3 placówki to jest pełna lipa. Szczególnie jak 2 z 3 to lux med. Realna dostępność konkretnego specjalisty, którego potrzebujesz szybko jest żadna w takim wypadku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> A składka miesięczna w tej samej wysokości co w sadylowej propozycji czy może mniejsza ? ? ?

Porównywalny do AxaMed "D" jest pakiet Premium Plus w PZU.
Składka roczna wynosi ok. 1340 zł (w Axa: 12x94=1128).
W PZU nie można płacić składki miesięcznie !
Axa ma nieporównywalnie więcej placówek partnerskich
W zakresie AxaMed jest równiez rehabilitacja, czego w PZU nie ma.

Styknie?

Aa.. i bym zapomniał o "drobiazgu": w PZU jest ankieta medyczna. PZU nie płaci za świadczenia medyczne związane z chorobą występującą u Ubezpieczonego przed zawarciem umowy.
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A czy na rehabilitację jest w AxaMed jakaś karencja?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W AxaMed nie ma żadnych wyłączeń ani żadnych karencji.
Jedynie skierowanie na rehabilitację musi wystawić lekarz z placówki partnerskiej AxaMed (podobnie, jak na każde badanie).
Są limity ilościowe (bodaj 20 zabiegów rehabilitacyjnych w ciągu roku)
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aż niewiarygodne. No a dlaczemu nie maja pakietów rodzinnych? :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> dlaczemu nie maja pakietów rodzinnych?

Generalnie mają.
Uboższy wariant "C" jest dostępny w wersji rodzinnej.
Akurat wariant "D" w wersji rodzinnej nie jest objęty tą konkretną umową ubezpieczenia (nie było takiej potrzeby).
Może teraz to się zmieni.
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> Akurat wariant "D" w wersji rodzinnej nie jest objęty tą konkretną umową ubezpieczenia (nie było takiej potrzeby).
Może teraz to się zmieni.

No i już wiem na 90%, że będzie dostępny wariant "D" (pakiet XD na mojej stronie) w wersji rodzinnej. Nie wiem co prawda jeszcze dokładnie za ile, ale raczej będzie to poniżej 250 zł miesięcznie. Dokładną cenę poznam za kilka dni (mam nadzieję).
Dla osób zainteresowanych przystąpieniem od 01/11 pozostanie dosyć mało czasu (deadline na dosłanie papierów mam do 15/10). Zatem jeśli ktoś (z kim jeszcze na ten temat nie rozmawiałem) jest zainteresowany, proszę o kontakt na priv.
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja czekam na info o pakiecie rodzinnym :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, ale jak wejdzie ten pakiet rodzinny to będzie można ubezpieczyć dziecko czy dalej przedział wiekowy będzie 18-65lat?

PS: Znalazłeś coś lepszego w sprawie mojego "becikowego"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Andrzej!
Masz jakąś fajną ofertę na ubezpieczenie przedszkolaka? Pytałam już Dziewczyn w wątku http://forum.trojmiasto.pl/ubezpieczenie-w-zlobkuprzedszkolu-t423283,1,16.html :) u nas oferta tylko z PZU, a ja mam alergię na tą firmę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pakiet rodzinny to dwie osoby dorosłe (niekoniecznie: dwoje :) + dowolna ilość dzieci do 25 rż. Dla jedynie 2 osób dorosłych pakiet ten się zupełnie nie opłaca - taniej wychodzą dwa pakiety indywidualne. W przypadku rodzica samotnie wychowującego jedno dziecko - nie ma wyboru. Dla dziecka nie można zrobić wariantu indywidualnego, zatem musi być w tym przypadku pakiet w wersji rodzinnej. Ewentualnie można się dogadać z drugą osobą dorosła, zainteresowaną takim ubezpieczeniem dla siebie, żeby "robiła za partnera" i partycypowała w części kosztów :D

W temacie "becikowego" przypomnij mi się na priv :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@AgusiaGda:

Odpowiedziałem w tamtym wątku. Może niekoniecznie zgodnie z oczekiwaniami :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sadyl - Ty mnie wpisuj na listę jak cena będzie poniżej 250zł/mc, bo ja muszę przejśc jak najszybciej (1.11 koniecznie) :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Napisz jaka cena pakietu rodzinnego, bo też jestem zainteresowana
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ubezpieczenie XD w jakiej firmie jest? Może źle patrze ale nie wiem jakie badania w ciąży sa dostępne w tym pakiecie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Już podawałem powyżej ten link:
http://dobra-polisa.pomorskie.pl/docs/AxaMed_D.pdf
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wariant rodzinny jest dostepny od 01/11 (papierologia do 15/10) w cenie 244 zł /m-c
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czy to ubezpieczenie AxaMed jest na pewno indywidualne? Pytam, bo obecnie korzystam z ubezpieczenia zdrowotnego w Allianz - dostałam piękny folder z szeroką listą placówek. Swoją ciążę prowadzę w Evimedzie, który obecnie rozstał sie z LUXmedem i w tym momencie okazało się, że mój Allianz to LUXmed i mogę korzystać zaledwie z dwóch placówek medycznych: LUXmed i Clinica Medica.

Nie chciałabym powtórki z rozrywki...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przejrzyj ten wątek jeszcze raz. Wszystkie informacje istotne dla Ciebie (ceny pakietów, zakres świadczeń, wykaz placówek medycznych) były już podawane. Jeśli jesteś zainteresowana tym pakietem, to namiar do mnie również jest podany w tym wątku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Meg - no mi Compensa wywineła ten sam numer, a w Evi medzie chodzimy rodzinnie wszyscy.
Dlatego też szybko zamieniłam to na Axę, gdzie jest i Evi i Medica Polska i Polmed i Clinica Medica i Swissmed. Od listopada mówimy sobie paaa z luxmedem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie.

I dlatego, mimo iż cały wątek przejrzałam, potrzebowałam zapewnienia, że to nie jest ubezpieczenie grupowe.

Umowę, którą mam obecnie, podpisywałam z Allianz, w całej treści nie ma ani jednej wzmianki o grupie LUXMED. A jednak, po czasie okazało się, że tak naprawdę szeroka lista placówek, jaką dostałam, dotyczy jedynie ubezpieczeń grupowych...

Zapewniam, że czytać ze zrozumieniem potrafię i zawsze dokładnie czytam owu. W mojej sytuacji agent, z którym podpisywałam umowę, sam był zaskoczony (chyba, że udawał, to jest wybitnym aktorem), że mój rzekomy Allianz to w zasadzie LUXMED. Porażka. Manipulacja z gory.

Stąd moje wątpliwości i brak zaufania. Raz się już nacięłam i nabrałam. Na słowa mówione i pisane... Mam umowe,z ktorej de facto nic nie wynika.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Meg:

Napisz do mnie to Ci wszystko wyjaśnię.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, w wolnej chwili mógłbyś sprawdzić, czy może przypadkiem oddział Laboratorium Brussa w Pruszczu też się mieści w zakresie placówek? Bo na wykazie nie ma, ale kto wie, może jest jak ze Swissmedem?;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest dokładnie tak, jak ze Swissmedem, tzn. niby nie jest.. a jest
:D
Ten wykaz jest dosyć stary (z lutego 2013). Mam nadzieję, że w najbliższym czasie go zaktualizują.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
wielkie dzięki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@MajowaMaja (i zpewne nie tylko):

Wykaz o którym pisałem powyżej jest nieaktualny na tyle, że okazuje się, że EnelMed również wchodzi w zakres pakietu, o którym pisałem, chociaż byłem przekonany, że nie.
Wczoraj potwierdziłem to z dwóch niezależnych źródeł :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl, jesli chodzi o potwierdzenie przeze mnie jakie jednostki wchodza rowniez w pakiecie, to ja przekonywalam Agate, ze to Endomed, nie EnelMed. A EnelMed tez mamy w pakiecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A Endomed wchodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Caroca:

Jeśli rozmawiałaś z Agatą o Endomedzie, to właśnie tą placówkę miałem na myśłi pisząc powyżej. Mylą mi się te nazwy - nie korzystam ani z jednego ani z drugiego :)
Ale po rozmowie z Agatą zadzwoniłem do innej mojej Klientki, żeby w swoim imieniu (mnie już na infolinii zaczynają po głosie poznawać :D spróbowała się tam zarejestrować - i Jej się to udało :)
A co do Enel-Medu: wg mojej obecnej wiedzy, nie jest on niestety dostępny (znowu musiałem dzwonić na infolinię :/)

@Patrycja:
Tak. Endomed jest na 100%
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Sadyl - tak myslalam ;-)

Patrycja - potwierdzam, na 100% Endomed jest w pakiecie, bylam na wizycie na Subislawa, a we wtorek ide na Opolska.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzieki Sadyl za pamięć.

No mnie chodziło właśnie o ten nieszczęsny EnelMed:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No to super, bo z tego co pamiętam to 1,5 roku temu nie był w pakiecie i tylko dlatego wziełam inny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sadyl ile by kosztowało to ubezpieczenie dla samotnej matki z dzieckiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@mama:
Dla dziecka nie można wykupić pakietu indywidualnego a wariant rodzinny dla modelu 1+1 (czy 1+2) wychodzi drogo (244 zł).
Ale...jest pewna furtka, umożliwiająca zakup tego ubezpieczenia dla samotnej matki czy ojca z dzieckiem (-ćmi) za np. pół ceny, czyli 122 zł.
Już o tym powyżej wspominałem, ale jeśli ktoś nie skumał, to nie chcę tego dokładniej tłumaczyć publicznie. Mogę wyjaśnić na priv :)

Jeśli jesteś zainteresowana, to po prostu napisz do mnie na priv przez Forum, albo skorzystaj z formularza kontaktowego na mojej stronie. Albo po prostu zadzwoń. Numer jest również na mojej stronie WW.
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam wszystkim ten pakiet medyczny. Wszystko szybko i sprawnie :) czas oczekiwania do specjalisty 2 dni. Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej - przesłałam informacje poprzez formularz kontaktowy ;)
Zadałam to pytanie tam ale powtórzę tu - może kogoś jeszcze ta informacja interesuje;)

Czy invicta w Gdyni jest na liście placówki?
z góry dziękuje za odp
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@iwonus.p:

Odpowiedziałem na priv, ale jak się okazuje, trochę nakłamałem :)
W sieci Medica Polska, która jest partnerem medycznym Axy w pakietach AxaMed, placówka Invicty w Gdyni nie jest jeszcze widoczna.
Podejrzewam, że to tylko kwestia czasu (i zapewne papierologii pomiędzy tymi firmami). W przypadku innych placówek sieciowych, nowo otwierane placówki z automatu były dostępne - nawet jeśli system Axy ich nie widział.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, czy w pakiecie od Sadyla jest test pappa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Medice testu nie sponsoruja
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
test pappa dodatkowo płatny, robiłam tydzień temu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
> test pappa dodatkowo płatny

Nawet sobie, dziewczyny, nie zdajecie sprawy, ILE się dzięki Wam uczę.
Dzisiaj dowiedziałem się, co to jest test PAPP-A i USG genetyczne :)

Jest oczywiste, że za dwucyfrową cenę cudów nie będzie. I tak jest bardzo nieźle :)

Ale... miejcie świadomość pewnej kwestii. Wasze relacje z placówką medyczną są czysto rynkowe. Robiąc sobie u nich N badań, dajecie tym placówkom całkiem nieźle zarobić.
Jeśli macie już jakąś "historię" w danej placówce, negocjujcie cenę badania, którego nie macie w ramach ubezpieczenia.
Jeśli jakieś badanie kosztuje 50-100 zł, to placówka często będzie skłonna do sporego rabatu, żeby nie stracić dobrego Klienta.
Wiem, bo kilka co bardziej asertywnych moich Klientek to przetestowało :) I jak się dobrze zagada, to i 50% zniżki można dostać :)
Nie twierdzę, że to działa zawsze i wszędzie - ale chociaż próbujcie :D
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Informacja z pierwszej ręki tzn. od Medica Polska:
Placówka Invicty w Gdyni, jeśli będzie dostępna w ramach pakietu, to najwcześniej od lutego 2014. Medica tłumaczy to małą ilością (na chwilę obecną) specjalistów, przyjmujących w tej placówce.
image
Są gorsze rzeczy od śmierci. Czy zdarzyło Ci się spędzić wieczór z agentem ubezpieczeniowym?
(Woody Allen)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziękuje za informacje (i pamięć:)
Mam jeszcze jedno pytanie (zeby mieć 100% pewności:) - w ramach pakietu są też badania hormonalne (głównie mam na myśli PRG, LH, FSH i estradiol - bo je wykonuje najczęściej) - co oznacza że jeżeli jest na nie skierowanie od lekarza z placówki (będącej na liście) to one są bezpłatne, tak?

Być może głupie pytanie ale chcę mieć pewność:)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie tak. Jeśli lekarz w ramach abonamentu będzie Cię na te badania kierował co tydzień - to możesz je sobie robić co tydzień, bezpłatnie ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam

Bardzo prosze o pomoc jeśli chodzi o ubezpieczenie zdrowotne . Zupelnie sie na tym nie znam a potrzebuje koniecznie sie ubezpieczyc..

Prosze o odpowiedz
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szukam samotnej mamy lub samotnie wychowujacego ojca, ktora/y chcialaby/chcialby ubezpieczyc sie za 122 zl/m-ac.
Wiecej na chrw73@gmial.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mogę polecić Medipakiet, sam miałem trochę kłopot w dobraniu odpowiedniego ubezpieczenia, ale udało się. Mają do wyboru różne taryfy, więc można wybrać co najbardziej pasuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tutaj podrzucę ich stronkę, żeby się zapoznać z ofertą. Również mam Medipakiet i sobie chwalę. https://www.medipakiet.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie miałes kłopotu z umawianiem szybko wizyt? Ile badań jest w pakiecie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Już w tym najtańszym pakiecie jest bardzo dużo badań, w tym USG lub laboratoryjne. Ja mam Basic i jeszcze nigdy tak nie było, żebym nie miała jakiegos badania w pakiecie, chyba że chcesz jakies mega specjalistyczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ktos widziałam pytał się wyżej o prowadzenie ciąży, ja też mam MediPakiet i w pakiecie Comfort lub Maximum ma się tę usługe. Ja korzystałam i bardzo jestem zadowolona, Pani doktor rzetelnie mnie prowadziła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam jak najbardziej firmę s7 medical company ;) nowość na naszym rynku. W razie pytan służe pomocą. Tam mamy strzałeczki do wyboru pakietu. Już takie pakiety sa dostepne dla indywidualnych osob a nie dla korpo. Ja jestem bardzo zadowolony http://www.platiniumoffice.pl

http://online.s7mc.com/account/register/client?referrer=FUJ75284963
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tu mamy opinie dla niedowiarków ;) zapraszam rownież do współpracy

http://alterbusiness.info/abonament-medyczny-co-takiego/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mogę polecić zdrowotne.iexpert.pl/pakiety-prywatne, wizyty umawiane są w Twojej okolicy lub miejscu, które wybierzesz, krótkie terminy oczekiwania i duża ilość specjalistów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam, sama niedawno szukałam pakietu dla siebie, ponieważ do endokrynologa na NFZ szansy nie ma się dostać, a prywatnie trochę dużo wychodzi. Mam abonament w firmie, która ma podpisaną umowę z polmedem i w ich jednostkach są świadczenia. Usługa świetna, szybko i solidnie - raz tylko był problem z infolinią, ale temu nikt winny nie był ;) Fajna jest opcja posiadania pakietu za darmo lub obniżenia kosztów. Chyba inni tego nie mają więc polecam zapoznać się z ofertą. Jak ktoś chce to proszę pisać na FB mess. Jolanta Wiszniewska - Bagłaj, bo nie chcę tu kryptoreklamy wprowadzać ;) Pozdrawiam i powodzenia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

Co jest ze mną nie tak że nie mogę znaleźć pracy.... (26 odpowiedzi)

Poszukuje pracy juz rowny rok, mam 26 lat, w miedzyczasie dorabiam troche sprzataniem..pracowalam...

do góry