Widok

polip+mięśniak

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny, w sobotę byłam w invikcie na kontrolnym badaniu, okazało się, że mam mięśniaka oraz polip endometrialny, jestem totalnie załamana, może któraś z Was miała podobne doświadczenia i może polecić jakiegoś lekarza?przyznam, że pani w invikcie nie była zbyt rozmowna i musiałam z niej sama wszystko wyciągać, ale co dalej mam robić nadal nie wiem. Jedyną radą wg niej jest zajście w ciążę, ale dodała zarazem, że przy takich dolegliwościach może być to utrudnione...

mam totalnego doła:((((nikt mi wcześniej nie powiedział, że coś mi dolega, a badałam się regularnie przynajmniej raz w roku...

zleciła mi również szereg badań np na tokso, prolaktynę i wszystkie inne "ciążowe"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny polecają tutaj dr Doeringa, może skorzystaj z jego usług?

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Rina, póki co to mam totalnego doła, ale nic, trzeba działać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie przejmuj się przed czasem, musi być dobrze

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jesli chodzi o Invictę to szczerze polecam dr Wojciecha sliwińskiego, bardzo rzeczowy lekarz, który odpowie Ci na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Ja do niego chodziłam i byłam i jestem bardzo zadowolona.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja trafiłam do Pawlaczyk...nie powiem, że to niekompetentny lekarz, bo muszę jeszcze potwierdzić jej diagnozę, ale sposób w jaki przekazywała mi informacje i zdawkowe treści na temat tego, co się okazało sprawil, że jestem na maxa zdołowana i zagubiona...
musiałam o wszystko sama wypytywać i ciągnac ją za język, bo sama od siebie nic nie powiedziała. Na początku nie zrobiła ze mną nawet podstawowego wywiadu, z którym się zawsze spotykałam u innych ginekologów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agnieszka, jeśli pani doktor ma problem z wyjaśnieniem pacjentce, czy zdiagnozowała u niej coś niepokojącego, czy nie, to należy panią doktor zmienić... Po co masz płacić tyle kasy i jeszcze się denerwować? Pani doktor niech się zatrudni w jakimś laboratorium...

Pewnie dużo zależy od umiejscowienia i wielkosci zmiany (tak sądzę "na chłopski rozum") ale akurat tak się składa, że córki sąsiadek urodziły niedawno piękne maluchy - jedna miała nieduże mięśniaki, drugiej dopiero w ciąży wykryto polipy.

Nie ma co się martwić na zapas.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki Aghata, napisałam do ciebie maila w sobotę, nie wiem czy dostałaś?
wiesz ona po prostu powiedziała podczas badania: a ile w ogóle pani ma lat??ja mówię, że 28 (zdziwiona, że nie zajrzała nawet w kartę), a ona: uuuuuuuuuu to w takim wieku mięśniaki??baaaardzo szybko!!!
ja pier...tyle to ja też wiem!!!!!!
jak zaczęłam zadawać pytania to pani mówi: no chyba też to pani widzi na monitorze?!zdziwiłam się, bo jakoś nic tam nie widziałam i chyba nie mam takiego obowiązku!!!!!!porażka...
ja pier...tyle to ja też wiem!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agnieszka, pewnie dlatego u niej tylko był wolny termin na wizytę

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ugh, nie czytałam, bo od kilku miesięcy moje konto na wp ma starszliwe fanaberie... Zaraz zobaczę, czy łaskawie daje się otworzyć...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oki, nie wiedziałam:)))
wysłałam Tobie szczegółowy opis z USG:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@gnieszka jak chcesz podaj GG na meila i ja ci napisze wszytko na ten temat i nie martw sie mam Świtnego lekarza który uratował mi jajnik i macice


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej Kochana:)
podam gg, jak już bedę w domu, bo nie pamiętam:))a w pracy nie mogę mieć:))
będziesz wieczorem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak bede wieczorkiem


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
odpisałam na meila


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Oszczędzanie - jakie macie sposoby? (108 odpowiedzi)

Ponieważ niedługo rozpoczynam urlop wychowawczy, przyjdzie nam żyć przez pewien czas z jednej...

Trampolina- jaki rozmiar wybrac? (15 odpowiedzi)

Hej, mamy w planie kupic trampoline,ale zupelnie nie wiemy jaki rozmiar kupic najlepiej,sa rozne...

Laserowa korekta wady wzroku (57 odpowiedzi)

czy któraś z was bądz waszych bliskich miała tez zabieg? bardzo proszę o waszą opinie i ew,...

do góry