Widok

praca na lotnisku

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Forumki, wiecie lub moze słyszalyscie jak dostać się do pracy na naszym lotnisku? Chodzi mi o pracę naziemna przy obsłudze pasażerów(check in itd)
Czy to prawda ze tylko rodzinę tam przyjmują?
Dziękuje za odpowiedzi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
chyba w zeszłym tygodniu na którymś z portali trafiłam na takie ogłoszenie
image


image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Emika, że przyjmują rodzinę ;) ?
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Przypomnij sobie na którym portalu to bylo olisadebe.

Rodzina nie jestem ale moze mam szansę :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
tak tak było napisane, że przyjmuję tylko spoza rodziny bo juz chcą nową rodzinę utworzyć :-)

poszukaj na gazeta_praca lub pracuj_pl

Powodzenia
image


image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio widzialam chyba ogłoszenie do olt jetaair
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.pracuj.pl/praca/stewardessa-steward-atr-42-72-gdansk,oferta,2336015 polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Witam, jak w ogóle wygląda z rekrutacją do pracy na lotnisko? Obojętnie jakie stanowisko, może być załadunek bagaży, praca w check-in, cokolwiek. Rekrutacja jest przez lotnisko, czy np. agencje pracy, albo same linie lotnicze? Nie bardzo wiem jakie stanowisko pod co podlega, gdyby ktoś miał jakieś info, byłbym wdzięczny.
Pzdr.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zazwyczaj przy odprawie pracuja pracownicy danej linii.

zaladunek bagazu itp - firma ktora ma kontrakt na dostarczanie tych uslug, jak np.Gate Gourmet w przypadku cateringu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
moim zdaniem tam się tylko znajomosci liczą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja koleżanka pracowała w informacji i była zatrudniona z innej firmy. Zarobki małe , znajomość języków , niekaralność , niekaralność bliskiej rodziny (prześwietlają od a do z ) , trzeba przejść szkolenie bezpieczeństwa , nawet sprzątaczki są prześwietlane hehe i muszą przejść egzaminy ponoć ;). Ostatnio szukali do informacji ludzi , a i praca zmianowa:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niedługo otwarcie nowego terminalu, była już rekrutacja na te nowe miejsca pracy? Nie widziałem ostatnio żadnej nowej oferty, poza tym, co jest na stronie lotniska..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej, mam pytanko. Ubiegam sie wlasnie o prace na jednym z polskich portow lotniczych. Napisalas ze przeswietlaja bliska rodzine. Moja mama 12 lat temu popelnila przestepstwo i dostala kilka miesiecy w zawieszeniu na rok. Ten rok wlasnie minal. Czy przez blad rodzicow ja poniose konsekwencje i nie zostane zatrudniona na lotnisku??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej a na zmiany jezdza jakies "lotniskowe" autobusy czy ZKM musza pracownicy jezdzic?
i jaki maja system pracy ktos wie? 1111_333__222 ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Znalazłam ogłoszenie, że znów potrzebują kogoś do obsługi pasażerskiej. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć coś o tym jak się tam pracuje właściwie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,jesli chodzi o niekaralnośc to przeswietlaja ciebie i najblizsza rodzine, poniewaz bedziesz pracowac w tzw punkcie strategicznym, znajomosc językow jest sprawdzana, jak zachowujesz sie w sytaucjach stresowych np z pasazerem , ktory sie spoznil na samolot , a jest np VIPEM;), przechodzisz szkolenie,
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a i zapomnialam dodac ze w Gdansku do obslugi ziemnej pasazerów zatrudnia LS Airport Services
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam sprawdzić strony internetowe od firm, które oferują usługi na lotniskach. Może warto, z nimi się skontaktować, w tej kwestii: https://www.gtlservice.com.pl/kontakt/. Kto wie być może będą kogoś szukać do pracy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Praca

Hostessy (17 odpowiedzi)

Witam serdecznie Czy możecie polecić jakieś agencje gdzie można złapać dodatkową pracę np. jako...

Wieczni poszukiwacze pracownika (312 odpowiedzi)

Ogłoszenia, które od kilku tygodni pojawiają się a mimo to odpowiedniego pracownika zatrudnić się...

Praca chałupnicza Wisplast (4 odpowiedzi)

Zainteresowałam się firmą Wisplast z Gdyni ze względu na możliwość pracy chałupniczej. Jest kilka...

do góry