Widok

prasowalnica czy magiel ?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,mam pytanie jak sobie radzicie z prasowaniem.Spodziewam sie drugiego dziecka i coś muszę kupić żeby poradzić sobie ze stertami pogniecionych po prainiu ubrań.Gdzie mozna kupić domowy mały magiel albo prasowalnicę.Co lepsze proszę doradźcie mi.Z góry dzieuje za podpowiedzi.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
moja mama ma taki magiel domowy kupiony przed laty - nie uzywa go wcale ...no moze był kilka razy uzyty po zakupie ...pewnie gdzies stoi jakbyś chciala mogę zapytac czy nie sprzedalaby go za niewielką kwotę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
jak dla mnie to też klamot taki magiel, u mojej mamy tez stoi nieużywany, o dkilkunastu lat i tylko miejsce zajmuje. Ja ma żelazko systemowe, jest etgo w tej chwili spory wybór np.http://www.euro.com.pl/search/zelazka,g3.bhtml?keyword=Ĺźelazko
co prawda ja ma starszy model,ale bardzo sobie chwalę, ubrania sie mega szybko prasuje, prasuje je tylko z jednej strony a sa pięknie wyprasowane, więc oszczędność czasu o połowę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja równiez pokecam żelazko z generatorem pary, mam starszy model, ale w porównianiu do super wypasionego żelazko zwykłego na parę to moje jest super!!
CiuszkiMlodej jedno przeciągnienie, koszuke meza (moje utrapienie :) ) tez prasuje sie szybko i co wazne dokladnie, tak samo posciele czy reczniki!

Na prawde polecam i moge smialo powiedzieć, ze jest jednym z najbardziej wykorzystywanych przedmiotów AGD w moim domu :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja kupiłam do domu magiel elektryczny i okazał się to strzał dziesiątkę. Zadzwoniłam do firmy, która się zawodowo zajmuje maglami. https://gastroprodukt.pl/magiel-przemyslowy/
Profesjonalne doradztwo i naprawdę polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

dobry prawnik- prawo rodzinne. Kogo polecacie? (17 odpowiedzi)

sprawa jest dosyć skomplikowana, szukam dobrego prawnika który zajmuje się ustalaniem ojcostwa....

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

Upominek dla Pani Przedszkolanki na zakończenie przedszkola (17 odpowiedzi)

Córka chodzi ostatni rok do przedszkola. Większość dzieci odchodzi do szkoły. Pani prowadziła...

do góry