Widok

problemy ze skora

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
z 3 tyg temu zauwazylam u 1,5 rocznego synka ze na glowce gdzie ma wloski ma wysuszona skore, takie nie duze placki. Bylam2 tyg u pediatry i kazala stosowac szampon emulion. Zaczelam stosowac a dzis zauwazylam duze placki wysuszone. Czy to moze byc luszczyca? W poniedzialek ide do dermatologa. Zaznaczam ze u meza jest rozpoznana luszczyca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oczywiscie nie powiem Ci czy to łuszczyca, ale u mojej starszej córki kiedy miała z 3 lata zrobiły się na głowie takie bardzo duże placki żółtawej skorupy i jak to skubałam to odchodziło razem z włosami. W efekcie zostawały tam łyse placki. Dermatolog zdiagnozowała Lojotokowe zapalenie skóry i przepisała kompresy z oleju rycynowego i jakiś steryd, którego nie użyłam i dobrze, bo kompresy po jakimś czasie poskutkowały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A może warto jednak zdecydować się na Naturalny krem na łuszczycę? Właśnie mnie największą ulgę jednak przyniósł https://hermzlabs.pl/collections/frontpage/products/healpsorin-cream-50ml . Ma świetnie działanie, dzięki niemu w końcu pozbyłam się podrażnień i uczucia swędzenia, również moja skóra jest w lepszej kondycji
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

Co na parapetówkę ... (57 odpowiedzi)

gdy ludzie mają już wyposażenie z poprzedniego mieszkania :( do 150zł bubububbb

Gdzie na wakacje? (18 odpowiedzi)

Gdzie na wakacje z dzieckiem 3 letnim? Ktoś coś poleca?

do góry