Widok

przepis na peeling z kawy

czy któraś ma może??podobno jest super!!!

Anulka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pumka zna
jak zajrzy na forum to się ją zapyta
na ostatnim spotkania forumeek móiła co tam ma być, ale zapomniałam

.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
pol szkl. kawy
1 lyzka soli
2 lyzki cynamonu
zalac to plynem/zelem do kapieli tak, aby powstalo blotko
wcierac w cialo ok 15 min. i splukac

AGNIESZKA06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej
od razu mówię że ten peeling to REWELACJA!!!!

A przepis:
pół kubka kawy mielonej (najzwyklejszej), łyżka cynamonu, łyżka soli i do tego żel/płyn pod prysznic (jakikolwiek - najlepiej słabo pachnący) w takiej ilości żeby po zmieszaniu wszystko miało konsystencję błotka :)
No i nakładacie to na ciałko i masujecie jakieś 5 minut. Potem dobrze spłukać i skóra jak u niemowlaczka :)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poczytajcie też tu: http://www.gimbla.pl/forum/viewtopic.php?t=28795

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też potwierdzam!!!!!!!!!!!!!!
REWELACJA!!!!!!!
Żaden inny tak nie działał na skórę :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tez stosuje czasem i potwierczam supeeer jedyny minus to zabrudzona troszke łazienka ale co tam

image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fakt, wanna cała upaciana, ale warto stosować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wczoraj sobie robilam
niezle wygladalam...

AGNIESZKA06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A NA BUZIĘ MOŻNA STOSOWAĆ????

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na buzie mozna,ale bez soli !

AGNIESZKA06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A można sobie zrobić wiecej tego "blotka" i trzymac w jakims sloiczku na pare razy? Czy musi byc za kazdym razem swiezo robiony?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja sadze,ze raczej powinien byc swiezy
gwarancji nie ma na to,ze nie dostaniesz jakiejs wysypki na ciele

AGNIESZKA06
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kobitki to brzmi fantastycznie, jutro spróbuję, a czy po tym peelingu coś jeszcze wcierać - jakiś krem nawilzający?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jestem po peelingu. Mam jakieś chrostki na udach, łazienka cała ujebana.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kijeksamobijek napisał(a):

> Jestem po peelingu. Mam jakieś chrostki na udach,


Na mózgu również?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na co jest ten pelinag?jak dziala?do jakej skory????

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ma działać na celulit, ja nie robię za każdym razem świeżego, po pilingu wczieram balsam nawilżający tak jak po kompieli, wysypki żadnej nie dostaję a miewam często wysypki po kupionych specyfikach, fakt zaraz po pilingu mam czerwoną skórę ale tak jest po każdym, przecięż pobudza się krążenie i złuszcza naskórek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a na twarz jak dziala?? bo któras napisala ze dziala na pory..ja mam problem z tym

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja nie stosuję na twarz bo mam cerę naczynkową, więc mogę tylko enzymatyczne używać
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
anikia napisał(a):

> ja nie stosuję na twarz bo mam cerę naczynkową, więc mogę tylko
> enzymatyczne używać

a jaki peeleing enzymatyczny stosujesz? jakiej firmy i ile kosztuje? bo ja tez mam cere naczynkowa ale dotod stosowalam zwykly peeling choc wiem ze nie jest dla mnie zbyt dobry.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
soraya jest nie drogi i nie podrażnia mi skóry, ale ostatnio zamiast peelingu stosuję maseczke nawilżającą soraya Beaty creator, jak dla mnie rewelacjaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak dziala na twarz na masezka z kawy??????

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

buhahahaha

imageimage

<a href="http://www.slub-wesele.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I oto nastał mój pierwszy raz... użycia kawowego peelingu :D Zrobiłam go sobie jakieś 30 minut temu. Skóra - jak marzenie, tak gladkiej to chyba nie miałam :) Zapach peelingu też fajny (wymieszałam go w płynem avonu o zapachu trufli czekoladowej), stan łazienki "po" - lepiej nie pytać ;-) Na szczęście (jako że mam małą łazienkę i na wannie poustawiane wszelkie "wynalazki" kosmetyczne - płyny, mydła, szampony - najpierw to wszystko wyniosłam z łazienki, bo bym się chyba zapłakała jakbym musiała to wszystko po kolei czyścić. A tak skończyło się tylko na kafelkach , wannie i kawalku podłogi pod wanną. Na szczęście zrobiłam sobie ten zabieg pod nieobecność mojego K. w domu - bo by chyba ze śmiechu pękł (ja sama rżałam, jak się w lustrze w tym "kawowym ubranku" zobaczyłam), nie mówiąc o stanie łazienki (conajmniej jakby ktoś do kibelka nie zdążył ;) wiem wiem - jestem obleśna, ale tak to wygląda - ehhh co my musimy przechodzić żeby być piekne :) Na koniec po spłukaniu peelingu umyłam się żelem o zapachu pomarańczowym - zapachy kawy, cynamonu i pomarańczy wymieszały się - mniammm! pachniało pysznie :) No, skóra mi już wyschła, idę się nabalsamować. Pozdrawiam i namawiam na "kawowe ubranko" :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No już wypróbowałam i rewelacja. skóra jak nowa. polecam. Stan łazienki opłakany:))))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też dałam się skusić - rewelacja, przepiękny zapach ciała
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i faktycznie! :) też się dałam skusić ;) BOMBA!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zrobiłam. Kawę mam w nosie - dosłownie:)) Ale i ja dołączam do grona zachwyconych. Odważyłam się nim potraktować buzię z tym, że zamiast żelu do kąpieli dałam mleczko kosmetyczne. Buzia jak marzenie, tak gładka,że az jestem w szoku. A zaznaczę ,że mam bardzo wrażliwą cerę, ktora w oczach reaguje na niesprzyjające składniki. A tu nic .
Zobaczymy jutro.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny, to jest rewelacja!
przyznam sie szczerze ze raczej sceptycznie podchodze do takich eksperymentów ale ten jest FANTASTICO!!!
Poniewac mojego B. nie ma, wiec tak sobie pomyślalam ze nawet gdyby ,to i tak mnie nie zobaczy...
Pamietając o przestrogach innych wlazlam pod prysznic i zaczelam sie "nacierac"...
najpierw nóżki ( znaczy uda, potem pupka i dekold) - efekt ...? skóra napieta, gładziudka, jak marzenie...
odwarzyłam sie i zrobiłam druga porcje na buźke ( bez soli jak podpowiadałyście). Pierwsze dotkniecie jak papier scierny - troche sie przeraziłam ale sie zaparłam i delikatnie masuje.
Po zmyciu okazało sie ze buźka troche czerwona - o zgrozo, jak ja bede wyglądac?
Ale to tylko pierwsze 15 min później w dotyku alabaster, normalnie jestem pod wrazeniem!

tak sobie pomyślałam że może fajnie by bylo zalożyc osobny watek ?
cos jak KĄCIK PIEKNOŚCI. mogłybysmy tam wpisywac nasze sprawdzone przepisu na maseczki , peelingi i inne rewelacje dla naszego cialka, duszy i relaksu?
co wy na to?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o tak !

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a poodbno ten peling dziala na pory ??ja mam jaks wysypke,male krostki na czle,niewiem od czego,moze mi pomoze??

Nie przeprasam za bledy
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z wysypka to lepiej idź do dermatologa zwłaszcza że już niedługo masz ślub to taka moja uwaga :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też już jestem po - REWELACJA! skóra jak pupcia niemowlaczka, świetna sprawa!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Też spróbowałam i polecę wszystkim, najchętniej każdego dnia bym ją robiła, ale pewnie nie można. No właśnie a jak często można?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zeby zrobic sobie to na twarz, to jak długo należy to wcierac, a nastepnie jak długo to trzymać na twarzy?

Beti
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sól , oczywiście ta do kąpieli , a nie sól spozywcza ????

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
raczej sól spożywcza - ona ładnie zmiękcza skórę, kiedyś robiłam sobie masowanki własnie tylko z soli, ale nie dawały takiego efektu, trudniej sie masuje, bo się rozpuszcza ;)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny byłam sceptyczna ale po dotyku super .mam nadzieje ze po kilkunastu uzyciach bedzie efekt widoczby gołytm okiem


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zeby zrobic sobie to na twarz, to jak długo należy to wcierac, a nastepnie jak długo to trzymać na twarzy?

Beti
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
skoro tak polecacie ten peeling to ja tez sobie zrobie :-) i oposze potem jak na mnie zadzialal

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up dla pracujących :)))

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Moda i uroda

Naturalne kosmetyki Polskich producentów (28 odpowiedzi)

Chwile się zbierałam do założenia tego tematu, ale już czas najwyższy machnąć kilka refleksji...

Opakowania kosmetyczne (12 odpowiedzi)

Zajmuję się wytwarzaniem naturalnych kosmetyków, ale także mocno jestem w temacie aromaterapii i...

Bezinwazyjny lifting twarzy (40 odpowiedzi)

Jakie zabiegi polecacie w przypadku bezinwzyjnego liftingu twarzy? Ale takie które daja...

do góry