Widok

przychodnia kołobrzeska

Rodzina i dziecko Opinie i oceny Temat dostępny też na forum:
Przeprowadziłam się do Oliwy i chciałabym zapisać się do przychodni Kołobrzeska. Mogę prosić o opinię dotyczące lekarzy?
Przede wszystkim interesują mnie pediatrzy dla dziecka oraz lekarz ogólny dla mnie i męża.
Kogo polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę do internisty Dr Szczech i ani nie polecam ani nie odradzam, miła, nie odmawia zwolnień lekarskich ale czy kompetentna to nie wiem bo poważniej niż grypa nie chorowałam
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gabryś jest zapisany do dr Szabunio - jesteśmy zadowoleni :) może w pierwszej chwili Pani Dr wydaje się oschła itp. w stosunku do rodziców - ale ma super podejście do dzieci :) a i z czasem w stosunku do rodziców "rozkręca się" ;)

jak trzeba - dzwonię do Pani Dr z pytaniami(prywatny nr), pomaga pobierać próbki moczu na posiew(swego czasu często musieliśmy to robić i bywały problemy), dokładnie wszystko tłumaczy, nie faszeruje antybiotykami bez potrzeby :)

złego słowa nie mogę powiedzieć :]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
z internistów dla dorosłych bardzo polecam dr Szczech, jest konkretna, miła, kompetentna - miałam już z nią do czynienia z czymś więcej niż grypa ;)
natomiast zdecydowanie odradzam dr Zając.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja polecam dr.Wandę Wiśniewską :)
lekarz z wieloletnim doświadczeniem, ja do niej chodziłam a teraz mój syn :)
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziękuję Wam za opinie i rady!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
I na nieustannych zwolnieniach lekarskich z krótkimi przerwami na pracę:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
troszkę odgrzebię temat ale pozwolę sobie polecić sam siebie choć nie jestem lekarzem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja odradzam Wandę Wiśniewską jako pediatrę- jest miła i sympatyczna niewątpliwie, ale u mojej córki zdiagnozowała trzydniówkę, gdy w rzeczywistości była to sepsa. Gdyby nie oschła i niemiła, ale kompetentna doktor Białynicka-Birula, to moje dziecko z pewnością by nie przeżyło.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
Zdaje się, że sama też nie byłaś bez winy? Czy przypadkiem niezbyt późno zgłosiłaś się do lekarza z dzieckiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo polecam dr Birule Białynicką. Przepisałam do niej moje dziecko z innej przychodni i nie żałuję. Bez problemu poptrafi zdiagnozować u dziecka np. szkarlatynę. Jest fachowa i rzeczowa i przejmuje się dzieckiem, i gdy nie trzeba nie daje antybiotyków. Ma swoje lata- więc i duże doświadczenie w zawodzie. Polecam ją

Matka 9-latka.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

A ja uważam, że lekarze, którzy mają swoje lata wcale nie są lepsi od tych młodych. Młodzi się angażują, szkolą, maja inne nowsze metody leczenia, a te stare baby to leczą po staremu. Sama ostatnio miałam styczność ze stara lekarka pediatrą i po prostu się załamałam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

a ja jej nie polecam, byłam u niej z musu bo nasza była na urlopie... ani nie ma podejscia do dzieci ani nie umie rozmawiać z rodzicami, ton taki jak by za karę siedziała w gabinecie, nigdy wiecej do kobiety nie pójdę, jest fajna lekarz w przychodni : Pielaszkiewicz, byliśmy raz, kontakt łapie z dzieckiem od razu , rzeczowa i konkretna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Również polecam dr Pielaszkiewicz. Synek od urodzenia do niej chodzi (14miesiecy) i jestem bardzo zadowolony z podejścia do dzieci i rodziców. Koleżanki którym polecilam dr Pielaszkiewicz też sobie ją chwalą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dr Pielaszkiewicz super, ale już nie przyjmuje. Wie ktoś, gdzie teraz pracuje?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Z tego co widzę przyjmuje teraz w swoim gabinecie http://www.pielaszkiewicz.pl/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Jaki wozek wybrac? (71 odpowiedzi)

Dziewczyny jaki wozek wybrac? 2w1, 3w1? Jakiej firmy polecacie? Rodze w wrzesniu :)

Piesek interaktywny-warto? (15 odpowiedzi)

Synek sobie zażyczył od Mikołaja,ale nie wiem czy warto. Taki jak on chce kosztuje 150zł,czy jest...

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

do góry