Widok
przyczepka rowerowa
co polecacie?
ma ktoś taką?
http://allegro.pl/super-przyczepka-rowerowa-dla-dzieci-jogger-i2240954015.html
czy jogger jest przydatny?
a amortyzowane koła?
ma ktoś taką?
http://allegro.pl/super-przyczepka-rowerowa-dla-dzieci-jogger-i2240954015.html
czy jogger jest przydatny?
a amortyzowane koła?
mielismy/mamy taka przyczepke, wozilismy dwojke dzieci razem, pozniej, kiedy dzieci zaczely same jezdzic rowerkami, to juz w przyczepce rzadko :) ale i dzis sie zdarza. najczesciej uzywalismy bedac na wakacjach w lesie, jezdzilismy polnymi drogami, ale i zdarzalo sie, ze jezdzilam osiedlowymi chodnikami.
te aukcje sa tutejsze, moze mozna zobaczyc gdzies u nich na zywo:
http://allegro.pl/listing.php/search?category=0&sg=0&string=przyczepka+rowerowa&offer_type=0&price_from=&price_to=&state=0&distance=1&postcode=&postcode_enabled=2&city=gdynia&listing_sel=2&listing_interval=7&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E
te aukcje sa tutejsze, moze mozna zobaczyc gdzies u nich na zywo:
http://allegro.pl/listing.php/search?category=0&sg=0&string=przyczepka+rowerowa&offer_type=0&price_from=&price_to=&state=0&distance=1&postcode=&postcode_enabled=2&city=gdynia&listing_sel=2&listing_interval=7&change_view=Poka%C5%BC%C2%A0%3E
Polecam dokładnie ten model przyczepki, tylko uwaga, są 2 rodzaje, bez amortyzatora i z amotyzatorem. Polecam oczywiście z amortyzatorem. Ten prezenotwany model z allegro, jest bez, wtedy dobrze się sprawdzi na ścieżkach rowerowych, ale gdy do lasu, czy większe wyrtepki to juz lepiej amortyzator. Sprzedawca powinien mieć 2rodzaje, zawsze amortyzator będzie zaznaczony że jes"r Z". Ja swoją kupowałam 2lata temu, używana przez 2sezony przez 2dzieci do roweru,ale również jako wózek do lasu. Jakość-nie mam zastrzeżeń, dalej wygląda jak wyglądała. Nic sie nie zlamalo,polamalo. W tym sezonie dalej bedziemy używać. Nie wiem dokladnie u ktorego allegrowicza kupowaliśmy,ale sprzedawca byl z Gdyni, odebraliśmy sami (taniej wyszlo), acha, mamy kolor błękitny.
Jakość/cena, myśłę że polecam 9/10 (jedyne "ale" mam że mogłaby być wyższa. No pewnie że droższe pewnie są fajniejsze...ale my z uwagi na cenę, wybraliśmy ten rodzaj i nie żałuję
Jakość/cena, myśłę że polecam 9/10 (jedyne "ale" mam że mogłaby być wyższa. No pewnie że droższe pewnie są fajniejsze...ale my z uwagi na cenę, wybraliśmy ten rodzaj i nie żałuję
mieliśmy 2 przyczepy różnych firm - jedna z nich była właśnie taka, druga przyczepka nie wiem jakiej firmy - szczerze mówiąc nieinteresowałam się tym za bardzo - ale obydwie sprawdziły się tak samo super, nawet przy szybszej jeżdzie dzieciaki nie odczuwały zadnych niedogodnosci a nam na rowerach mimo przyczepy i plecaków było bardzo lekko prowadzić nawet pod górę.
ps - w decathlonie też mają przyczepy do rowerów - można tam obejrzeć, przymieżyć dziecko i ewentualnie porozmawiać z kimś z obsługi - może coś doradzą
ps - w decathlonie też mają przyczepy do rowerów - można tam obejrzeć, przymieżyć dziecko i ewentualnie porozmawiać z kimś z obsługi - może coś doradzą
http://katalog.trojmiasto.pl/sport_i_rekreacja/wypozyczalnie_rowerow_i_sprzetu_sportowego/
zazwyczaj wypożyczalnei rowerów mają też przyczepki w ofercie
zazwyczaj wypożyczalnei rowerów mają też przyczepki w ofercie
My mamy Leggero.
Przyczepka zarąbista, wygodna, ma fajne siedzisko , pasy no i najważniejsze- plandeka nie jest po całości, ale plastik,a tylko ochrona od wiatru plandekowa.
Leciutka, wygodnie się montuje, używamy już od miesiąca.
W tamtym roku aż do pażdziernika używlaiśmy, Janek zasuwa rowerkiem, ale żeby nie zerkać ciągle na niego, i bać się,że gdzieś wpadnie pod samochód, ładuję ich do rikszy i zasuwamy:)
Mamy taką, tylko starszy model: ta przy której jest SOLD OUT, tylko niebieską mamy)
http://www.leggero.com/index.php?cPath=3&osCsid=d532d1186ac4343e4ff05a65e3c4a9ac
Przyczepka zarąbista, wygodna, ma fajne siedzisko , pasy no i najważniejsze- plandeka nie jest po całości, ale plastik,a tylko ochrona od wiatru plandekowa.
Leciutka, wygodnie się montuje, używamy już od miesiąca.
W tamtym roku aż do pażdziernika używlaiśmy, Janek zasuwa rowerkiem, ale żeby nie zerkać ciągle na niego, i bać się,że gdzieś wpadnie pod samochód, ładuję ich do rikszy i zasuwamy:)
Mamy taką, tylko starszy model: ta przy której jest SOLD OUT, tylko niebieską mamy)
http://www.leggero.com/index.php?cPath=3&osCsid=d532d1186ac4343e4ff05a65e3c4a9ac