Widok

renowacja mebli

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny - czy ktos sie orientuje gdzie w Trojmiejscie mozna oddac do renowacji stare meble - aby byly odniowione i pomalowane w orginalny, ciekawy sposob?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
popytaj w sklepach z antykami. Albo studentów z ASP z kierunku renowacja mebli (tylko nie wiem czy jest taki w gdańsku)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie wiem, jak z tym malowaniem... Ale moje starocie odnowił pan z Kwidzyna. Raz na tydzień lub dwa jest w Trójmieście, zabiera do swojego zakładu i odwozi do klientów naprawione antyki (nie muszą to być obiekty muzealne, na zwykłe mebelki też się nie krzywi). Bardzo polecam - dość tanio i solidnie.

tel. 601 65 29 70
domowy 055 275 75 13
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na ul. Wolności w Gdyni jest mały sklep gdzie odnawiają meble

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma większego znaczenia. Ale ważne jest, żeby to robić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sklep Weranda w Gdyni, bodajże na Hutniczej albo obok gdzieś...
moja mam tam oddawała cały komplet mebli sypialnianych z lat 20; cudownie odnowiony stoi już w domku

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
znalazłam...

WERANDA S.C. Galeria Staroci - renowacja, skup, sprzedaż
81-061 Gdynia, Hutnicza 18 A tel.(058) 663-08-22, 501-492-603 fax (058) 624-99-13
e-mail: biuro@weranda.biz
WWW: www.weranda.biz

Zapraszamy na Werandę, gdzie na 700 m2 pow. znajdziecie Państwo szeroki wybór antyków, staroci i art. dekoracyjnych w tym m.in. : meble, zegary, lampy, obrazy, porcelanę... Polecamy również nasze usługi w zakresie renowacji mebli i aranżacji wnętrz.


sprawdzone miejsce, polecam...

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W gdansku na ul. Kosciuszki - albo w tych okolicach. Jak chcesz tel, napisz na priva.

***MadziaK***
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale wam dziekuje! moj ukochany jest z Kwidzyna wiec pewnie tam sie wybierzemy w tym celu.
ale do werandy napisalam i ciszyna... jak narazie!

ale dziekuje za pomoc!
pozdrawiam cieplo!

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiper mam pytanie - a czy oni sa drodzy? bo ja antykow nie mam tylko zwykle stare meble.. wiec tak mysle czy zrobic fajnie odnowic i pomalowac czy kupono nowych sie bardziej oplaca...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wie ktos jakie to sa koszta?

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
za cały komplet, łożko ogromniaste, szafa, 2 szafki nocne i toaletka mama zapłaciła koło 3 tys.; totalna renowacja bo były zniszczone i malowanie-teraz są jak nowe
dodam że meble stały jakiś czas w Werandzie bo nie mieliśmy jak ich odebrać i zgłosiło się na nie paru kupców za cenę znacznie przewyższającą kwotę renowacji
o ile dobrze pamiętam to córka właścicielki specjalizuje się w malowaniu wzorów na meblach

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My odnowiliśmy dwie skrzynie, stół i szafę w zakładzie stolarskim pana Jerzego Sychy w Sopcie na ulicy Jana z Kolna.
Wyszło bardzo pięknie!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zakład Stolarski - Jerzy Sycha 81-741 Sopot, Jana z Kolna 24 tel.550-01-56 fax 550-01-56

Znalazłam namiary!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tapicerstwo i renowacja mebli...bardzo dobry fachowiec ! Gdańsk-Wrzeszcz ul.Mjr.Hubala 16 tel 058 346 09 55 lub 608449664 POLECAM!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie
Proszę o radę. Jakiś czas temu malowaliśmy z mężem meble w kuchni ( farba 3V3, meble zmatowione, odtłuszczone ale bez lakieru i to był nasz błąd). Niestety farba zaczęła odchodzić w najczęściej dotykanych miejscach. Na nową kuchnię muszę jeszcze trochę poczekać, stąd moje pytanie- jak to poprawić? Znowu pomalować? Jeśli tak to jaką farbą? Może lepszą będzie okleina? Z góry dziękuję za podpowiedzi
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja użyłam Śniezki do drewna i stali w takich małych puszeczkach. Zmatowilam odtuscilam i nic się nie dzieje. Myje przy klamkach jak są brudne ;)

https://sklep.klingspor.pl/content/18-szlifowanie-reczne-i-mechaniczne-powierzchni-papierami-sciernymi-do-szlifierek-

Wcześniej oczywiście powierzchnię dobrze jest oczyścić oraz zeszlifować. Na stronie jest opisane, jak się za to zabrać.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam pytanie czy ktoś ma polączony styl prowansalski z cegłą ?? , planuje sciany na biało a 1 z cegły lub ewentualnie beton co myslicie ??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Betonu na pewno nie polecam. Jest modny ale pasuje do stylu nowoczesnego/
Jednak cegla plus styl prowansalski to świetne połączenie i bardzo dobrze sie to ze soba zgrywa. Tak wiec jesli podobaja Ci sie takie klimaty to jak najbardizej rób!

Zerknij sobie rownież na stronę: https://www.luxuryproducts.pl/wloskie-meble-do-kuchni-i-jadalni.html Szczególnie jeśli szukasz do mieszkania nowych mebli. W sklepie znajdziesz dobre jakościowo meble w stylu shabby chic i prowansalskim.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0


Postanowiliśmy kupić nowe http://www.giftskielce.pl/atrakcyjne-meble-na-wysoki-polysk/ zadowoleni jesteśmy zmiana na ogromny plus.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Jakie zabawki edukacyjne polecacie? (28 odpowiedzi)

Chcę kupić jakieś zabaweczki Amelce ale nie mogę się zdecydować co jej kupić, za dużo tego...

gdzie kupujecie meble dla dzieci? (99 odpowiedzi)

czeka mnie gruntowne urządzanie pokoju córki. Ma 7 lat i czas na wymianę dosłownie wszystkiego....

small design polecam!!! (3 odpowiedzi)

Najlepszy sklep internetowy!

do góry