Widok

śliczny kościół

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dla mnie najśliczniejszy w Trójmieście jest kościół św. Bernarda w Sopocie - ten ołtarz i okolica! Zawsze marzyłam o ślubie właśnie w takim kościele i udało nam się tam zarezerwować termin:-) a czy wy macie też swoje ulubione/wymarzone kościoły w Trójmieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na wypadek brzydkiej pogody ksiądz podawał nam jakąś opcję, ale ja brałam ślub w sierpniu i miałam nadzieję, że nie trzeba będzie z niej korzystać i tak się stało, na szczęście :) Zdaje się, że mowa była o jakiejś salce, ale naprawdę nie pamiętam. Proboszcz na pewno wam wszystko powie, zresztą dla niego nie ma rzeczy niemożliwych :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to dobrze:) my też w sierpniu, ale zawsze lepiej dmuchać na zimne:))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do aniuś: probowałam sie dzisiaj dodzwonic do Barnarda, ale poczatowo nikt nie odbierał a potem odebrał jakis inny ksiadz- nie ks Darek, i w zasadzie niczego sie nie dowiedziałam , postaram sie ewentalnie jutro zadzwonic... pozdrówki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dobra, czekam na informacje, pozdrawiam:)
p.s. a co macie już pozałatwiane????? masz już sukienkę?????
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Aniuś:w zasadzie niewiele, ale generalnie wiemy co, gdzie i jak, jedyny problem jaki mamy to jest kapela na wesele, znaczna wiekszosc jest juz pozajmowana, wiec nie bardzo wiem w czym wybierac
moze masz jakies propozycje?? suknie juz mam:]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam. my szukamy dj'a, kapelami wogle sie nie interesowaliśmy, a tych które grały na weselach na których byliśmy nie polecałabym, także nie będe pomocna. Przynajmniej masz z głowy wybór sukienki, bo to bedzie dla mnie prawdziwe wyzwanie... My narazie utkneliśmy na etpaie dj'a, oprocz sali mamy jeszcze fotografa i to by było na tyle. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jakich kapel bys nie polecała?? własnie zarezerwowalam spoun city band wiec chcialabym, wiedziec czy tarfiłam kulą w płot??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie martw sie, to nie ta. Jedna była z kościoła a druga trzech dziadków, nie pamiętam jak sie nazywa ale na pewno nie Twoja. Zapytam sie póxniej koleżanki o nazwę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięęęekkkki:] a jaki plany na makijaz slubny??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
plany sa takie że będe go mieć, hi hi..tzn. nie mam jeszcze ani umówionego fryzjera ani makijazu; tylko mam jakąs wizje jak chciałabym miec włosy upięte, ale oczywiście po uczesaniu może to wygladac inaczej niz teraz to sobie wyobrażam. Powiem Ci szczerze że mamy załatwioną tylko sale, fotoografa i kościół. Z sukienką, makijazem czekam na zmiane koloru włosów (za tydzień) żeby kolor sukienki dobrac do calości i dalej makijaż itd. Z Twoich słów wynika, ze jestescie daleko przed nami, miejmy nadziej, że wszystko sie poukłada..na ile osób macie wesele??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
daleko, hmmm to chyba za dużo powiedziane, mamy sale kosciol:], ja sukienke, fotografa+kamera, pojazd do ślubu:], zespół- zarezerwowałam suond City band, choc nie wiem czy to dobrze?? ryzyk- fizyk:p oraz w planach : oprawa muszyczna ślubu menu na wesele tort weselny i chyba to wszytsko narazie:]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
listy gosci jeszcze nie mamy zamknietej, ale mysle ze wyjdzie około 100 osob, moze troszku niej lub wuecej, jak na dzien dzisiejszy trudno mi powiedziec:]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry