Widok
soki- ilosc i smaki...
;)) problem z napojami... oczywiscie bedzie fanta sprite i cola w 1 litr butelkach- ale czy lepiej miec wiecej sokow niz gazowanych czy po rowno?? jakie smaki sokow- ja mysle ze pomar, grejfr/ czy moze jeszcze jakies?? czy jesli licze 2 litry na osobe to nie bedzie za malo?? wsumie litr gazowanego i litr soku.... do tego z 24 but wody min - 12 gaz i 12 niegaz...
Ja ci mogę powiedzieć jak ja kupowałam na sierpień, otóż:
1 l napoju gazowanego (np. 1/2 coli i 1/2 fanty albo 1/2 sprite i 1/2 coli), 1 l soku (miałam różne tzn. pomarańczowy, czarna porzeczka, czerwony grefrut i jabłko) oraz 2 butelki wody mineralnej 0,5 l na osobę (jedna gaz i jedna niegaz). I tak jeszcze sporo zostało po poprawinach :)
1 l napoju gazowanego (np. 1/2 coli i 1/2 fanty albo 1/2 sprite i 1/2 coli), 1 l soku (miałam różne tzn. pomarańczowy, czarna porzeczka, czerwony grefrut i jabłko) oraz 2 butelki wody mineralnej 0,5 l na osobę (jedna gaz i jedna niegaz). I tak jeszcze sporo zostało po poprawinach :)