Widok
soki- ilosc i smaki...
;)) problem z napojami... oczywiscie bedzie fanta sprite i cola w 1 litr butelkach- ale czy lepiej miec wiecej sokow niz gazowanych czy po rowno?? jakie smaki sokow- ja mysle ze pomar, grejfr/ czy moze jeszcze jakies?? czy jesli licze 2 litry na osobe to nie bedzie za malo?? wsumie litr gazowanego i litr soku.... do tego z 24 but wody min - 12 gaz i 12 niegaz...