Widok

spotkanie forumek

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
w poprzednim wątku na ten temat tak wstępnie dogadałyśmy się na:
dzień: piątek, 03 marca,
godzina: 18-19:00,
miejsco: Sopot,

dajcie znać gdzie, ja proponuję na monciaku w którejść knajpce, napiszcie w której, to przejdę się po pracy zarezerwować stolik:)

WPISUJCIE SIĘ KOMU PASUJE I ZASZCZYCI NAS OBECNOŚCIĄ :)

- ja będę: beata81
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bede
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale ty jestes nadgorliwa, musialas koniecznie zaczac nowy watek, wymyslilas sobie termin bo akurat masz wtedy czas, i znowu powstanie balagan czesc sie bedzie wpisywala tu a czesc tam. to nacia zaproponowala spotkanie a nie ty i to ona powinna cos zaproponowac.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak się sklada, ze dogadałyśmy się nacią ze trzeba coś zorganizować,
a ona ten wątek po prostu załozyła,
nowy załozyłam dlatego, że w tamtym juz był bałagan,
dużo postów, osób się umawiało miedzy soba,
i aby było czytelnie przeniosłam go tu,
data którą zaproponowałam w tym wątku,
to data którą wspólnie uzgodniłyśmy, ze pasuje, a nie że mi pasuje,
ja tez się do niej dostosowałam, chodź proponowałam inną,
więc poczytaj najpierw zamiast krytykować, ok?
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a z kim ja uzgodnilas? z 1 czy 2 dziewczynami? I juz widzę jak sie z naci kontaktowals. Nawet nie napisals na starym watku tytulu nowego, no tak jak przypuszczalam dziewczyny dalej tam pisza i nie zauwazylam zeby tam powstal balagan, a ty jetes poprostu nADGORLIWA i tyle
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no widzisz?
słuchaj i po co ci to? mamy się kłócić?
daj spokój, ten wątek został założony po to, by nie było niepotrzebnych komentarzy, tylko informacja kto będzie, więc niepotrzebnie go obie zaśmiecamy
mam nadzieje że ci ten termin nie pasuje :)
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sss ma rację, teraz dopiero powstał bałagan.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdyby nie zaczęła to by nie było, dobra olejcie ten wątek, bo juz nie ma on żadnego sęsu, nie będziemy sie przeciez przepychavc, kto ma rację a kto nie
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sss - jakos cie wczesniej nie widzialam na forum? przyszlas zasiac troche fermentu? lekcje w szkole skonczyly sie troszke wczesniej bo pani od polskiego zachorowala na grype? to wez sie dziecko za odrabianie innych lekcji bo cie moga jutro zapytac np z matematyki ....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beatka, jestem jak najbardziej za jeżeli chodzi o piątek, dajcie znać jak już ustalicie miejsce i godzinę.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
potwierdzam 03.03. 18/19 będę..no chyba że znów mi się przydarzy coś niesamowitego ;p

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to i ja też będę :) bo akurat 03.03 mogę :) tylko powiedzcie gdzie :) rozxumiem że Sopot tylko w jakim miejscu?? :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja stawiam na monciak, ale nie znam tam knajpek, bysmy się pomiesciły, podrzućcie jakiś pomysł
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Beatka, jak się zgadacie to daj mi znać na GG, ja nie znam jeszcze grafiku i nie wiem czy będe mogłaale postaram się :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra dziewczyny, coś trzeba w końcu ustalić, mi pasuje 03.03,
sopot, krzywy dom jak najbardziej, ale nie chcę się narzucac, bo znowu mi ktoś zarzuci, że jestem nadgorliwa, ustalcie i dajcie znać

nacia, ok, dam znać
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja jestem za. 3 o godzinie, no nie wiem 18.30?? Krzywy Dom w Sopocie, knajpa Kolumb. Co W na to??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja będę
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też :) Beatka będziesz rezerwować stolik??

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no dobra, przejdę się tam dzisiaj po pracy ,zarezerwuje stolik,
tylko najpierw niech może dziewczyny jeszcze się zadeklarują że im ten termin i miejsce pasuje

a to jest knajpa gdzie można posiedzieć i pogadać? mam nafdzieje że tak, bo na tańce to nie bardzo mam ochotę, wolę, byśmy się spotkały na plotki :)
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie to jest taka knajpa. Tam nie ma tańców, czasami przychodzą faceci mecz oglądac, ale jest calkiem, calkiem. Typowa knajpa do pogadania i wypicia browarka :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry