Widok
spotkanie forumek
w poprzednim wątku na ten temat tak wstępnie dogadałyśmy się na:
dzień: piątek, 03 marca,
godzina: 18-19:00,
miejsco: Sopot,
dajcie znać gdzie, ja proponuję na monciaku w którejść knajpce, napiszcie w której, to przejdę się po pracy zarezerwować stolik:)
WPISUJCIE SIĘ KOMU PASUJE I ZASZCZYCI NAS OBECNOŚCIĄ :)
- ja będę: beata81
dzień: piątek, 03 marca,
godzina: 18-19:00,
miejsco: Sopot,
dajcie znać gdzie, ja proponuję na monciaku w którejść knajpce, napiszcie w której, to przejdę się po pracy zarezerwować stolik:)
WPISUJCIE SIĘ KOMU PASUJE I ZASZCZYCI NAS OBECNOŚCIĄ :)
- ja będę: beata81
.
tak się sklada, ze dogadałyśmy się nacią ze trzeba coś zorganizować,
a ona ten wątek po prostu załozyła,
nowy załozyłam dlatego, że w tamtym juz był bałagan,
dużo postów, osób się umawiało miedzy soba,
i aby było czytelnie przeniosłam go tu,
data którą zaproponowałam w tym wątku,
to data którą wspólnie uzgodniłyśmy, ze pasuje, a nie że mi pasuje,
ja tez się do niej dostosowałam, chodź proponowałam inną,
więc poczytaj najpierw zamiast krytykować, ok?
a ona ten wątek po prostu załozyła,
nowy załozyłam dlatego, że w tamtym juz był bałagan,
dużo postów, osób się umawiało miedzy soba,
i aby było czytelnie przeniosłam go tu,
data którą zaproponowałam w tym wątku,
to data którą wspólnie uzgodniłyśmy, ze pasuje, a nie że mi pasuje,
ja tez się do niej dostosowałam, chodź proponowałam inną,
więc poczytaj najpierw zamiast krytykować, ok?
.
no dobra, przejdę się tam dzisiaj po pracy ,zarezerwuje stolik,
tylko najpierw niech może dziewczyny jeszcze się zadeklarują że im ten termin i miejsce pasuje
a to jest knajpa gdzie można posiedzieć i pogadać? mam nafdzieje że tak, bo na tańce to nie bardzo mam ochotę, wolę, byśmy się spotkały na plotki :)
tylko najpierw niech może dziewczyny jeszcze się zadeklarują że im ten termin i miejsce pasuje
a to jest knajpa gdzie można posiedzieć i pogadać? mam nafdzieje że tak, bo na tańce to nie bardzo mam ochotę, wolę, byśmy się spotkały na plotki :)
.