Widok

spotkanie forumek

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
w poprzednim wątku na ten temat tak wstępnie dogadałyśmy się na:
dzień: piątek, 03 marca,
godzina: 18-19:00,
miejsco: Sopot,

dajcie znać gdzie, ja proponuję na monciaku w którejść knajpce, napiszcie w której, to przejdę się po pracy zarezerwować stolik:)

WPISUJCIE SIĘ KOMU PASUJE I ZASZCZYCI NAS OBECNOŚCIĄ :)

- ja będę: beata81
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
spoko

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny spóźnię sie z 10 minut bo mam tak pociąg z pruszcza, że o 18:30 będę dopiero na dworcu, pozdrawiam, do wieczorka :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i ja
fajnie! pifko juz za 8 godzin:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez bede :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak wyzej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez
pola28
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie mam pojęcia ile nas będzie, jak wtedy gadałyśmy to jak z 7-8 naliczyłam, ale teraz nie wiem, stolik jest na 6 osób, jak będzie nas wiecej to sie dostawi krzesełka, zobaczymy.
No to czekaj może się wpiszą dziewczyny.

Kto będzie w piątek?

ja na pewno: beata81 :)
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
beata a wiesz ile nas bedzie?i dobrze jakby dziewuchy sie nie spoznialy bo ja wpadne tylko na chwile
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam wątek do góry,
może ktos się nie doczytał wcześniej
a tez chciałby wpaść :)

pozdrawiam :)
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam wątek do góry,
może ktos się nie doczytał wcześniej
a tez chciałby wpaść :)

pozdrawiam :)
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ta tak ,
już to zauważyły dziewczyny
piatek !! 03.03,
sorki no, tak mi sie napisało :)
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny mam wrażenie że wynikła pewna nieścisłość..bo 3.03. to piatek a Beata pisze, że w sobotę to właściwie kiedy się spotykamy w piątek czy sobotę..

Szczęście to je­dyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to super!Z miłą chęcią wpadnę. Ślub mam 29 lipca w Sopocie( św.Bernard)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no jasne!!!!
my sie też nie znamy osobiście, wiec to fajna okazja byśmy sobie poplotkowały na żywo
a skoro juz tu jestes, to gwarantuję, ze do dnia ślubu z nami bedziesz,
albo i dłużej (co widać po tym że są tu i mezatki)
kiedy masz ślub?
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam pytanie czy nowicjuszki takie jak ja mogą też wpaść?
pozdrawiam Beata
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
panów forumowiczów też zapraszamy,
nie popatrzą w prawdzie tęsknym wzrokiem za bar,
ale poplotkować mozemy:)
he he


tylko mnie teraz nie ukrzyżujcie za to,
że zauważam facetów na chwilę przed ślubem :)
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
heheheheh, Beatka jestes super!!!! A barman...wiem wiem, nic dodać nic ujać, hihihihi

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakie poruszamy tematy?
hmmm...
będziemy robić dokładnie to co tu,
ale przy piwku, :)
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zarezerwowałam tak jak się umówiłyśmy !!!!!!

kurcze trudno trafić do tego kolumba,
(albo jak sie wczoraj okazało: Collumba)
ale w środku wszyscy wiedzieli gdzie, wiec jak coś to damy radę ;)
a propos, strasznie duży ten krzywy domek, myślałam że to mała knajpeczka a tam kilometry korytarzy :) :)

nasz stolik to ten po lewej, koło baru,
niestety nie ma tam wiekszych niż 6-cio osobowe, ale myślę, że będzie można złączyć, jak dopiszemy ilością:)

nie bądźcie złe, ale zarezerwowalam stolik na swoje imię,
taki przystojny barman, a ja bym sie tu miała wygłupiać z jakimś zlotem prawie-mężatek, albo forumowiczek ślubnych, he he

czyli ustalone:)
pozdrawiam
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Być moze tez wpadne. Jeśli nie będę pracować. Grafik dostanę w weekend :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry