Widok

szkolenie - zakładanie firmy

Wrzeszcz Temat dostępny też na forum:
polećcie proszę, gdzie można zrobić porządny kurs zakładania własnej działalności? zarejestrowana jestem w urzedzie pracy ale nie chcą mnie skierować na takie szkolenie w pup. chce założyć własną działalność bez łaski, proszenia i użerania się. napotykam taki opór materii, że szok. urzędnik dla mnie czy ja dla urzednika?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jej, ale chodzi Ci o kwestie urzędowe, czyli "jak założyć własną działalność", czy o co?

Ja założyłam działalność w dwa dni, założyłabym w jeden, ale po urzędach ciągałam wózek z dzieckiem ;-), więc trochę to było kłopotliwe.

1. Urząd Miejski, wpis do rejestru (Wrzeszcz, Partyzantó), na miejscu płącisz chyba 100 zł, papiery dostajesz od ręki.

2. Urząd Skarbowy, trzeba mieć dokument mówiący o prawach do lokalu, w którym rejestruje się działąlność (czyli np. oświadczenie męża, że wyraża zgodę, akt notarialny itp.), czasem wymagają rachunek bankowy firmowy, ale ja nie musiałam.

3. ZUS - zgłoszenie do ubezpieczenia

4. Urząd Statystyczny (Wrzeszcz, Danusi), REGON od ręki (po 10 minutach) dostajesz, na miejscu wypełniasz kwity

5. Pieczątka - od ręki zrobisz np. koło Urzędu Statystycznego
Fotografia:
[url]www.justyna-jazgarska.pl[/url]
I cała reszta:
[url]www.justyna-art.pl[/url]


popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kobieta

Czy tabletki na podniesienie libido działają? (12 odpowiedzi)

Dziewczyny czy testowałyście jakieś tabletki na podwyższenie libido? Czy coś takiego działa?

Bardzo dobry adwokat sprawy spadkowe trójmiasto (23 odpowiedzi)

Tak w temacie możecie kogoś polecić?

nie chce mi sie pracować.... (42 odpowiedzi)

Mam dobrą pracę. Dobrze płatną jak na polskie warunki, atmosfera jest całkiem przyjazna,...

do góry