Widok

tort - przepis lub gdzie kupić

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej.
mój męzulek ma w piątek 25urodziny i chciałabym jemu zrobić torcik z tej okazji. macie moze jakies fajne przepisy: niezbyt trudny przepis a by i efekt był zniewalający?

albo gdzie kupic pyszny tort w przystępnej cenie

z góry dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cukiernia "Czernis" mozna zamowic nawet tort dla kibica, jesli twoj maz kibicuje jakiejs druzynie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no i sowa ma przepyszne torty :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kup gotowy biszkopt,ale taki z cukierni,ja kupuje w budce z pieczywem na hali,2 kremy do tortu w proszku najlepsze sa smietankowe,jesli chcesz zmienic smak dodaj czarnego kakao lub odrobine rumu,do kremu zamiast podanego w przepisie tłuszczu daje 2 budynie ugotowane i ostudzone.Nakropka-1 szkl cukru +120 ml wody -zagotować ,gdy ostygnie dodać sok z 4 cytryn i alkohol(spirytus lub rum).Biszkopt podziel na 3 okregi kazdy nasacz nakropką przełóż kremem boki posyp gotową posypką udekoruj owocami z puszki-koszt ok 30 zł a tort ma ponad 2 kg
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
torst szwarcwaldzki! wystarczy zrobić czarny biszkopt, kisiel z wiśniami i ubić kremówkę, można ozdobić czekoladą, pyyyycha
w necie jest mnóstwo przepisów
np http://mojewypieki.blox.pl/2009/01/Tort-Szwarcwaldzki-Black-Forest-Cake.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Kulinaria

przepisy na szybkie sałatki:) (42 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, jutro mam gości i chciałabym zrobić jakieś 2-3 dobre sałatki o niewielkiej...

domowe wędliny (90 odpowiedzi)

robicie? proszę o przepisy... na początek ja podaję taki co znalazłam kiedyś w necie i jest...

Gdzie w Gdańsku kupię móżdżek cielęcy? (11 odpowiedzi)

Orientuje się ktoś gdzie w Gdańsku mogę kupić móżdżek cielęcy?

do góry