Widok

Ucho a ciąża

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy orientujecie sie czy takie krople mozna sobie wpuszczac bez problemu do ucha?mam chyba na maksa zatkane czy cos bo nie slysze i boli.plukanie woda nic nie dalo
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przeczytaj na ulotce, ewent. zadzwon do poradni albo obojętnie jakiego lekarza i zapytaj ;)
image
[url]image[/url]
[url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A robiłaś płukanie takie strzykawką? Mi zawsze pomaga, może za mało albo za krótko?
Nie wiem jakie krople się nadają...
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Moja koleżanka 2 razy była w ciąży i za każdym razem miała jakby zatkane uszy. Mówiła, że u niej to "objaw ciąży" :))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mi ok 20 tc też zaczęły zatykać się uszy(wrażenie jak w samolocie, albo przy szybkiej zmianie ciśnienia). Mój gin stwierdził, że to normalne, bo czasem w ciąży puchnie kowadełko w uchu.
Przeszło samo ok 30 tc.
image
image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
Lepiej sobie nie pucz wodą, ja tak zrobiłam i dostałam zapalenia ucha, straszny ból dwa razy w szpitalu w nocy byłam bo wyrboić nie mogłam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kupilam takie krople ktore mozna stosowac u niemowlakow tez ale jak narazie lipa,normalnie bije mi tak puls tak mocno ze tylko to slysze no i boli mocno,w razie czego mam nocny dyzur w przychodni blisko
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Są super krople do uszu, nazywają sie Otex ale je mozna dostac tylko w Anglii jezeli masz kogos oros zeby ci przysłał bądz przywiózł swietnie rozpuszcza wosk az buzuje , ja mam straszne roblemy czesto sie zatykaja Otex jest rewelacyjny najpierw rozpusci woskowine a pozniej przepłukuje woda ze strzykawki. Polecam
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam od miesiąca problem z uchem,byłam u laryngologa i nie stwierdził zapalenia,przepisał mi krople Ottivin,na nich jest napisane,że nie powinno się stosować w ciąży,dzwoniłam do mojego ginekologa i powiedział,że można...pomagają,mam nadzieję,że nie zaszkodzą w jakiś sposób małemu. Ale nadal nie mam do końca spokoju z tym uchem,ehh
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
petra ja wtedy w konc nabawiłam sie ostrego zapalenia,dostalam ostatecznie antybiotyk augmentin i po tygodniu przeszło,cierpiałam strasznie,oczywiscie jescze mialam czyszczenie u laryngologa
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie parę lat temu też miałam kilka zapaleń w roku,teraz się bałam żeby nie skończyło się na antybiotyku,więc poleciałam od razu do laryngologa,ale twierdzi że zapalenia nie ma.W piątek mam kolejną wizytę,ja mam tak,ze tydzień jest ok, tydzień jadę na kroplach,bo mam całe zatkane,boli i nic nie słyszę...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a przetykali ci ?? strzykawka i woda?jak nie to niech ci przeczysci ,tylko pamietaj zeby w taka pogode bo zabiegu ubrac czape i najlepiej cos wsadzic w uszy bo ja nie włozylam i mi sie jeszcze gorzej zrobiło
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja od samego początku ciąży mam kłopt z uszami. Codziennie na kilka godzin jedno się zatyka, a jak się zatkają oba to wtedy słyszę tylko bicie własnego serca i swój oddech. Mój ginekolog skierował mnie do laryngologa, który po obejrzeniu uszu stwierdził, że trąbki słuchowe są powiększone i to zapewne jest sprawka wrednych hormonów ciążowych... Płukanie stwierdził, że nic nie da, bo nie mam nadmiaru zebranej woskowiny, a antybityków na zmniejszenie obrzęku mi nie wypisze, bo po ciaży objawy same powinny ustąpić. Jedyne co dał to roztwór soli fizjologicznej do płukania przewodów przez nos. Nic to nie pomogło, więc nadal chodzę przygłucha, ale trudno... :)) Trzeba to jakoś przetrwać :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

pomóżcie-pomysł na własny biznes (101 odpowiedzi)

podpowiedzcie,co mogłoby wypalić w małym mieście,myślę,by wreszcie wziąć sprawy w swoje...

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (131 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

Ośrodek leczenia alkoholizmu (9 odpowiedzi)

Zan ktoś dobry ,sprawdzony ośrodek leczenia alkoholizmu? Mam ogromny problem w rodzinie i...

do góry