Widok

wybor przedszkola

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Pytanie do Mam i nie tylko :
czy znacie jakies fajne.przyjazne przedszkole w Gdyni,Rumi lub Redzie?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj. Moja kolezanka z uczelni posyła swoja córkę do przedszkola na ul. Kościelnej w Rumi. Jeśli mowa o Rumi to ogólnie wszystkie przedszkola są na wysokim poziomie bo rywalizuja miedzy sobą stają na głowie żeby zadowolic rodziców i dzieci. Popatrz tez gdzie bedzie ci łatwiej dostarczyc dziecko.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy Ktos jeszcze umie mi pomoc?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z założenia wszystkie przedszkola są przyjazne. Zdecydowanie namawiam (nie polecam) tryb edukacji publicznej, taki dla wszystkich. Odradzam poleganie na opiniach z forum. Jesteś matką, zadaj sobie trochę trudu i odwiedź kilka placówek. Porozmawiaj z rodzicami (najlepiej w porze odbierania dzieci), poczytaj ścienne gazetki (w przedszkolu), skontaktuj się z nauczycielami zajęć dodatkowych (np. taniec, muzyka, itp.), poczytaj gazetki osiedlowe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo cenne sa Twoje rady i dziekuje za nie,nie mniej jednak pytam, gdyz nie mam takiej mozliwosci jaka proponujesz, gdyz w godzinach urzedowania przedszkoli sama pracuje.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja szwgierka i teslciowa pracuja w Rumi w przedszkolach d wdwóch różnych i jeśli chodzi o warunki dla dzieci to są zadowolone. Jedno co ci jeszcze moge powiedzieć że przedszkole Iskierka jest teraz z prywatyzowane i w koszcie pobytu sa juz zajęcia dodatkowe. A cena jest taka sama jak w innych przedszkolach publicznych

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci? (36 odpowiedzi)

Ciekawi mnie co jedzą wasze 1,5 roczne dzieci, mój synuś je tylko to co mu smakuje i co zna,...

Wakacje z dziećmi (111 odpowiedzi)

nie mamy pomysłu na tegoroczne wakacje z dziećmi 5,5 lat i 3 lata byliśmy w zakopanym i...

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

do góry