Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Legoland Dania warto? nowy temat z 11 latkiem i 6 latkiem chcemy pojechac.
~Olga
38

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 30 lipca 2014

gdzie na wakacje samotna matka + dziecko nowy temat Witam, zazwyczaj oferty dotyczą rodziny minimum 2+1, wtedy dziecko do 3 lat...
~wakacje 1+1
115

ostatnia odp. 1 dzień temu

dodano: 28 maja 2013

Gdzie w góry z dzieckiem na wakacje-miejsca godne polecenia nowy temat Jak co roku chciałabym pojechać na urlop w góry. Byle nie do Zakopanego- tam...
~asmarforol
76

ostatnia odp. 7 dni temu

dodano: 19 marca 2010

Łeba, atrakcje - co polecacie? nowy temat Dziewczyny, jedziemy na kilka dni do Łeby. Będzie mój dwulatek i dzieci brata...
karolina_ka
12

ostatnia odp. 19 dni temu

dodano: 3 lipca 2015

jaki hotel w okolicach Cieszyna lub po czeskiej stronie Wybieramy się na Chorwację ( z nad morza nad morze :-) ) i postój chcemy...
Leonidaas
1

ostatnia odp. 27 dni temu

dodano: 29 maja 2017

Bieszczady nocleg wyjazd z dzieckiem Czy możecie polecić mi niedrogi nocleg (pokój lub agro) przystosowane dla...
amadzia5
4

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 30 kwietnia 2015

Agroturystyka na Kaszubach - kwatery godne polecenia Witajcie, gubię się w ofertach na necie - to jak szukanie igły w stogu...
~lemonka
13

dodano: 18 maja 2011

urlop samotnego rodzica z dziecmi Witam, Szukam samotnej osoby z dzieckiem bądż dziećmi do spędzenia razem...
~mama 38
0

dodano: 12 maja 2017

W góry pociągiem - gdzie? Mam pytania do bardziej doświadczonych turystów. Gdzie najlepiej wybrać się...
~mama
19

ostatnia odp. 2 miesiące temu

dodano: 14 marca 2015

Nie polecam W tej pizzeri sà same mrozonki z zesz£ego sezonu.Pozatym zamiast...
~eryk
0

dodano: 21 kwietnia 2017

Wypad z namiotami, grill, gitara.. Czy może ktoś podpowiedziec super miejsce w okolicach Gdańska gdzie można...
~anonim
0

dodano: 18 kwietnia 2017

Interesujące miejsca na pomorzu Witam! Liczę na Was! Jakie miejsca polecacie na pomorzu na randkę w terenie....
~Wm
0

ostatnia odp. 3 miesiące temu

dodano: 9 kwietnia 2017

Wakacje z dziećmi, agroturystyka - gdzie? Polecicie jakieś fajne gospodarstwo agroturystyczne na wakacje,może bory...
~julia
16

dodano: 28 marca 2016

Toruń 26.05 - 28.05 - Gdzie, Co Z Dzieckiem? Witam! Jako, że sam jestem zatwardziałym domatorem i najlepiej...
~Pat
2

dodano: 9 maja 2016

Jaki hotel w Sopocie polecicie Witam Nie jestem z Trójmiasta , ale zakładam temat na tym forum ponieważ...
~anonim
4

dodano: 25 stycznia 2017

jesienią na urlop witam, gdzie mozna w Polsce wyjechac na urlop teraz?
~poszukująca
10

dodano: 8 października 2016

Wakacje nad morzem - polecicie jakiś ośrodek? czy możecie polecić jakiś sprawdzony ośrodek na wakacje z dzieckiem nad...
~malina
9

dodano: 29 stycznia 2016

Petersburg Myślę o wypadzie na weekend majowy do Petersburga. Byliście już tam może,...
koralik19
6

dodano: 28 lutego 2017

PARYŻ - ILE KASY :) Dzień dobry!!! Potrzebuje porady.... ile zabrać pieniędzy na 7 dniowy wyjazd...
~Pola
1

dodano: 16 marca 2017

Podroz podróż koleja skraca czas jazdy pociągiem .
~misiowaty
1

dodano: 7 marca 2017

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry