Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Emilia - opinia wątek zamknięty Zamówienie miało być zrealizowane w czasie do godziny, dostaliśmy jedzenie po...
~Emilia
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 17 kwietnia 2020

Masakra! wątek zamknięty W lokalu łącznie 4 osoby a czekanie na zwykłą jajecznice 40 min! Do tego...
~Zxc
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 21 marca 2019

Nie bardzo wątek zamknięty Polecam zastanowić się właścicielowi restauracji nad rozmowa z panią która...
~Misia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 11 stycznia 2019

Cudowne Miejsce wątek zamknięty Restauracja 5 smakow to miejsce, w ktorym mozna bardzo dobrze, a...
~Alicja
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2018

Zawsze smacznie wątek zamknięty Jestem częstym gościem Restauracji 5 Smakow - zawsze jest smacznie , a...
~Kasia
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 12 lipca 2018

Polecam na rodzinne spotkanie wątek zamknięty Sympatyczne miejsce z miłą atmosferą. Jedzenie bardzo smaczne i elegancko...
~Klientka
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 lipca 2018

Świetny lokal!!! wątek zamknięty Urządzałam 90-te urodziny mojej Mamy na ok. 20 osób z czwórką dzieci w różnym...
~Maria
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2018

Chrzciny wątek zamknięty Doskonałe miejsce na imprezę okolicznościową. Pysznie, przytulnie, obsługa z...
~Dawid
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 22 lutego 2018

Chyba mam zbyt wysokie wymagania wątek zamknięty Knajpka niewielka, ale ładnie wyglądająca. Przyjemnie jest tam posiedzieć z...
~Damian
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

Nie wątek zamknięty Burger niestety, ale nie wart tych pieniędzy... Bułka z Biedronki + suchy...
~Ja
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 27 stycznia 2018

klient wątek zamknięty Omijać z daleka obiad na umówioną godzinę podany 40 min póżniej zupa zimna...
~klient
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2017

Coś się popsuło... wątek zamknięty Zamówiliśmy zupę dnia: botwinkę i ciabatte z wołowiną. Zupa może tania 7zł za...
~Olga i Mateusz
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 lipca 2016

Miła obsługa, jedzenie średnie/złe wątek zamknięty Obsługa uprzejma, uśmiechnięta. Zupy bardzo smakowały, ale już placek po...
~Dorian
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 kwietnia 2016

Impreza okolicznościowa i nie tylko... wątek zamknięty W restauracji 5 SMAKÓW jesteśmy częstymi gośćmi. Organizowaliśmy też urodziny...
~Magda
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 16 lutego 2016

Super wątek zamknięty Bardzo fajne i spokojne miejsce urządzone ze smakiem. Jest to restauracja...
~Daria
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2015

ryby prosto z drzewa wątek zamknięty dla wegetarian są tylko dwie pozycje w menu, z czego jedna jest, uwaga.....
~nuxy
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 26 czerwca 2015

rozczarowana!!! wątek zamknięty Wczoraj miałam "zaszczyt" po raz kolejny skosztować dań z tej restauracji i...
~Edyta
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 kwietnia 2014

Bardzo smacznie wątek zamknięty Nie wiem skąd te krytyczne opinie... Uważam, że potrawy w 5 smakach są bardzo...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 12 października 2014

marnie wątek zamknięty nie polecam...przywitał nas kelner w klapkach, na potrawy nie musieliśmy...
~gosia
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 23 czerwca 2014

Super miejsce wątek zamknięty Jestem mieszkańcem Borkowa i miałem okazję być świadkiem wszystkich "stadiów...
~A.D.
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 1 czerwca 2014

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry