Towarzyskie Chciałbyś poznać kogoś ciekawego na chwilę albo na całe życie? Porozmawiać z bratnią duszą, zwierzyć się ze swoich problemów albo poradzić komuś w potrzebie? Znajdziesz tutaj ciekawe dyskusje, zawsze interesujące tematy i nieprzeciętne osobowości.
Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Hip hop A właśnie mam pytanko :Czy ktoś lubi hip hop, tylko amerykański, ja uwilbiam,...
szczurzyca
5

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 17 stycznia 2003

W zasadzie tylko do kobiet - co się dzieje z tymi facetami?!?!? Zaraza jakaś? :( Słuchajcie, nie wiem czy ktoś mnie podrzucił z K-Pax'a mojej mamie, ale ja...
malutka25
21

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 19 grudnia 2002

Zaspa polecam Zaspę znajoma rodziła dwa razy raz cesarka raz drogami natury...
~Asia
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 24 stycznia 2003

..pogmatwało się troche ... niby wszystko w porządku, nie ma się do czego przyczepić ale to pozory z...
~Aktorka
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 stycznia 2003

Zdradzona .... Dowiedziałam się (przypadkiem) wczoraj, że mój mąż spotkał sie z drugą...
~Czarnula
17

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 września 2002

Czy myślicie o seksie z 2 kobietami? Mi sie coś takiego marzy, ale boje się tego zaproponować dziewczynie. Może...
~lu
8

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 12 września 2002

Strona Kobiet zaprasza Odwiedź listopadową Stronę Kobiet: http://stronakobiet.w.interia.pl Zajrzyj...
~SK
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 7 listopada 2002

Gdzie sie podzialy tamte rozmowy...?? kilkanasie tygodni prawie tu nie zagladlam, z prostej przyczyny braku czasu,...
~Łezka
6

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 14 grudnia 2002

a co zrobic gdy deprecha zimowa powoli zjada ci mozg?????? jak pomoc sobie gdy nie masz sily wstac rano i spelniac swoje ludzkie...
~kubawojewudzki
6

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 15 grudnia 2002

USA Czy możecie polecić dore biuro Work&Travel w Gdańsku? Chcę wyjechać na...
~student
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 8 stycznia 2003

poznam fajną ;-) hej może się poznamy? co mi o sobie napiszesz? możesz trochę wiecej o mnie...
~AdamGdansk
25

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 3 stycznia 2003

Szukam Miłej ... Witam !! Szukam miłej, normalnej dziewczyny, z którą mógłbym porozmawiać na...
~Krzychu
10

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 10 stycznia 2003

~zdrajec
32

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 22 listopada 2002

uwierzyc w siebie!!! do dzisiaj nie wiem co mnie do tego skonilo ale wypisalam nazwiska kilku...
iwonka1
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 13 stycznia 2003

szadółki Głos w sprawie zbieraczy na Szadółkach. 1. 04.01.2003 w Gazecie Wyborczej...
~majkel
3

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 stycznia 2003

studia hejka, jestem tu pierwszy raz,chcę podzielić się...a może nie , tylko...
~glori
1

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 grudnia 2002

paskudny sylwester właśnie mi zakomunikowano, że nici z moich planów sylwetsrowych, ktoś mnie po...
~ania
10

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 28 grudnia 2002

ja sluzbowo - na statek! :-) cos mi sie wydaje ze niektorzy tu obecni pomylili forum na ktore pisza..?...
~Kuba
2

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 10 stycznia 2003

dla tych co lubią czekoladę CZEKOLADA TO WARZYWO..... I JEST ZDROWA Czekoladę produkuje się z ziaren...
~gdanszczanka
18

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 11 października 2002

Rodzina, ach, rodzina... Ludzie, ratunku, co się dzieje!!! czy z rodziną można wyjść dobrze tylko na...
~Minka
4

ostatnia odp. 21 lat temu

dodano: 6 stycznia 2003

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
212783

postów

8724

wątków

do góry