Widok

@--/-- CZERWCOWE MAMY I MALUSZKI 2008 --/--@

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
PEWNIE I TAK W WEEKEND BĘDZIE PUSTO ...
NO ALE ZAŁOŻYŁAM NAM NOWIUSI WĄTECZEK :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Brawo dla Nastki :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oooooooooooo przeoczyłam info o ząbkach :)
GRATULACJE :)))))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gratulujemy ząbka:) który wyszedł pierwszy?
u nas tradycyjnie prawa dolna 1:) już wyszła do połowy,słodko to wygląda jak się uśmiecha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
super pomysł z tymi rączkami na kartkach :)
garnuszek doszedł :) zaraz napiszę maila jeszcze !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mmadlen:)wszystko doszlo:)
teraz czekam na wiesci od Ciebie-napisz jak juz dostaniesz garniec:)

zgadnjcie co?:)))
Nastusi wylazi pierwszy zabeczek:))))))))))perelka nasza pierwsza, dzis wyczulam go pod lyzeczka karmiac ja kaszka:)))humorzasta jest strasznie ale to nic:)hihi

a dzis bedziemy robic kartki dla Babć i Dziadkow:)moi rodzice sa na miejscu ale rodzice meza mieszkaja na drugim koncu kraju wiec musimy juz wyslac karteczki:)
pomyslalam ze zrobie pomaluje anastazji raczki farbka i zrobimy odciski dloni na kartkach-bedzie miala swoj udzial w pierwszych zyczeniach :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dziewczyny za informacje. Będę szukać wózka z większą gondolą albo ze spacerówką rozkładaną na płasko. Bo z wielkością dzidzi nie wceluję - wózek kupię, zanim sie przekonam ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
miłego dnia :)

Alicja i co doszedł nietylko mail ?!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to teraz Pawełek już ma lepsze widoki :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rzaba- ja mam Bartine- Jedo i ogolnie jest oki- co do mieszczenia sie w gondoli to zalezy jaki bedzie Twoj maluszek.
Ja niestety dzis zmienilam na spacerowke ( z ciezkim bolem serca- bo chcialam choc przez zmine miec gondole)
Gdy kupowalismy gondola w tym typie wozka wydawala sie jako jedna z wiekszych.
Pawel urodzil sie 3460g i 54cm - ale teraz mowią ze jest dosc sporym chlopcem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rzaba to zależy jak chcesz wózek :) bo w niektórych dzieci już się nie mieszczą ;) no i jeżeli rodzice są wysocy to może być problem
ja mam z tego typu co Alicja, no i też jeździmy jeszcze w tej "gondoli" :)
nasz ma pompowane koła i jest ciężki :/

ja tel zmieniam dopiero w czerwcu ... :/ a juz bym chciała bo zaśliniony jest hehe przez Martę oczywiście ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej!!!

rzaba-my mamy wózek trókołowy Quinny z typową gondolą. Martwiłam się, jak to będzie zimą, ale jest połowa stycznia i mały dalej w gondoli się mieści (wiadomo kombinezon trochę ogranicza ruchy, ale mały i tak śpi, więc luz). Kubuś urodził się 3500 g i 52 cm długości, więc typowy :)

Co do jedzenia, to Kubuś je jak Marta :)

Heh... przyszedł dziś nowy telefon-mam zabawkę :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rzaba, ja mam taki wozek babyactive breaker

http://www.babyactive.pl/img/swf/katalog_produktow/foto/breaker/bre_6.jpg

jestem z niego bardzo zadowolona, przez pierwsze 3 miesiace Nastka jezdzila w takiej dodatkowej gondoli (wyjmowanej z uchwytami) a pozniej juz jakby w spacerowce ale caly czas polozone oparcie i z tym przypietym ochraniaczem wiec wyglada jak gondola...:) hmmm nie wiem czy mnie zrozumialas:)
najlepiej wejdz na www.babyactive.pl i poogladaj

tylko tyle moge ci napisac bo ja nie mialam jako takiej gondoli:) chociaz marzyl mi sie roan marita:) no ale breakera udalo nam sie kupic od znajomych w rewelacyjnej cenie wiec jezdzimy nim:)ale polecam , jest swietny:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny, moja dzidzia urodzi się w czerwcu 2009, ale chciałabym skorzystać z Waszego doświadczenia i prosić o radę w sprawie wózka. Czy jest szansa, żeby od czerwca do chociaż lutego dziecko mieściło się w gondoli? Jaki wózek polecacie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no to super ! no i dobrze, że trafiliście na fajną przychodnię !
teraz tylko wyszukać winowajce - 3mamy kciuki !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my właśnie wróciłyśmy od dermatologa.te zmiany na skórze to nic poważnego,jedyne co to muszę stosować krem emolium oraz olejek do kąpieli emolium.żadnych oliwek,bo to podobno tylko wysusza skórę. każdy produkt wprowadzać od nowa,po 3 dni. to wszystko:)

w ogóle to świetna przychodnia,mili pracownicy,wizyta bez wcześniejszej rejestracji,super
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli Marta nie je mało :)

co do żółtka to ja podaje już co drugi dzień, albo co 3 jak zapomnę :/ hehe po 6 m-cu, czyli już możesz próbować :)

milego dnia kobitki, ja juz mam burdello w pokoju, bo Marta powywalala wszystkie zaBAWKI Z PUDEŁEK ups caps lock mi się włączył :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czyli Marta nie je mało :)

co do żółtka to ja podaje już co drugi dzień, albo co 3 jak zapomnę :/ hehe po 6 m-cu, czyli już możesz próbować :)

milego dnia kobitki, ja juz mam burdello w pokoju, bo Marta powywalala wszystkie zaBAWKI Z PUDEŁEK ups caps lock mi się włączył :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej hej

mmadlen ciesze sie ze szmery okazaly sie niczym powaznym:)zaraz sprawdze maila i nietylko;)

a dzienne menu Nastki wyglada tak:

5.00- mleczko 120-150ml
8.00 - mleczko 100-120ml a czasem mniej...
11.00 - kaszka ryzowa na mleku lub ryzowo-mleczna podana lyzeczka:)
po 12tej herbatka (po kaszce zazwyczaj chce jej sie pic)
14.00 - obiadek ze sloiczka
16.00 - deserek
19.00 - 20.00 mleczko z kleikiem ryzowym 150ml

oczywiscie czasem jest minimalne przesuniecie w godzinach ale zazwyczaj tak to wyglada:) probowalam dawac jej skorke od chleba ale dlawila sie odgryzionymi kawalkami... wiec nie daje, chyba juz powinnam sprobowac z zoltkiem co?:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok, dzięki, czyli podobnie do Marci
zauważyłam, że te gęste z kawałkami jedzonka bardziej jej smakują :) ale to te większe, wtedy zjada połowę !!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
150g obiadku.gotowe słoiczki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

otworzyć firmę ?? (38 odpowiedzi)

Hej! Pewnie część pomyśli, o co ona pyta na tym forum, ale... jedno z drugim ma wiele wspólnego....

budowa domu czy mieszkanie?? przekonajcie mnie!! (141 odpowiedzi)

witam, wiem ze niektóre forumki budują własne domy za miastem, inne mieszkają w centrum miasta....

do góry