Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Pani Ewa - niezastąpiona! wątek zamknięty Jestem właścicielką trzech cavalierów i nie spotkałam jeszcze większej...
~Ania
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 sierpnia 2016

Pani Ewa jest najlepsza! wątek zamknięty Szukam właśnie jakiegoś innego groomera, bo u Pani Ewy trzeba czekać na...
~Justyna
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 20 lipca 2016

NIE POLECAM wątek zamknięty Salon totalnie nieprzyjazny kotom. Pomimo iż właściciele wiedzieli, że...
~Joanna
1

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 16 kwietnia 2015

SUPER wątek zamknięty Byliśmy po raz kolejny, super i rewelacja to mało powiedziane, do Salonu...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Najlepszy salon na świecie wątek zamknięty Pani Ewa to wspaniała osoba, ma nie samowite podejście do psiaków, a oprocz...
~Patrycja
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 3 lipca 2014

Gorąco polecam wątek zamknięty Pani Ewa ma niesamowite podejście do psów. Bardzo profesjonalnie zajęli się...
~Marta
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 10 maja 2013

REWELACJA wątek zamknięty W salonie u Pani Ewy byliśmy dwa razu, podejscie do psa jak i do własciciela...
~Łukasz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 marca 2013

Ewa - opinia wątek zamknięty Od zeszłego piątku jestem właścicielką suczki Soni ,którą zabrałam z...
~Ewa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 13 lutego 2013

Idźcie raz, a będziecie chodzić już zawsze ;) wątek zamknięty Pełen profesjonalizm, doskonała znajomość psich zachowań, wyrozumiałość dla...
~Gabrysia
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 grudnia 2012

Polecam wątek zamknięty Do pani Ewy trafilam z moim pieskiem juz downo, korzystalismy z uslug...
~Dagmara Butalewicz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 7 października 2012

Polecam wątek zamknięty Byłam w salonie z moją małą suczką rasy York. Była to nasza trzecia wizyta u...
~Monika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 sierpnia 2011

Polecam wątek zamknięty Moja wizyta z psem była pierwszą i na pewno nie ostatnią. Pani Ewa jest...
~anna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 7 lipca 2011

Polecam gorąco :) wątek zamknięty Była to pierwsza wizyta naszego maltańczyka u fryzjera, a my również nie...
~Weronika
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 czerwca 2011

Ewa Romasz - opinia wątek zamknięty Bardzo polecam. Nasz Bakcyl odwiedzał salon kilkakrotnie i zawsze wychodził z...
~Ewa Romasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 12 stycznia 2011

Profesjonalizm wątek zamknięty naprawdę salon gody polecenia w 100%:-) BYŁAM PIERWSZY RAZ I BĘDĘ JESZCZE NA...
~ania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 września 2010

M&K - opinia wątek zamknięty super, profi podejście do zwierzaka mimo że zwierzak z zaawansowanym ADHD,...
~M&K
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 września 2010

Super wątek zamknięty Byłam z moim psiakiem na strzyzeniu wyglada super byl bardzo grzeczny...
~klientka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 czerwca 2010

Jeden z najlepszych salonów w Polsce wątek zamknięty Polecam z całego serca. Jestem właścicielką dwóch piesków i regularnie...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 2 czerwca 2010

Pełna profeska wątek zamknięty Bardzo miłe i profesjonalne podejście do pieska. Polecam wszystkim którzy...
~Coco
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 6 marca 2010

Polecam wątek zamknięty Witam jestem stala klientka pani Ewy i zawsze jestem zadowolona z uslugi....
~Karina
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 18 grudnia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
26

postów

25

wątków

do góry