Ciapkowo

Schroniska dla zwierząt

Gdynia, Małokacka 3A

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Boski10@o2.pl - ocena Bardzo miła i fachowa obsługa. Widać że kochają zwierzęta
~Boski10@o2.pl
-

ostatnia odp. 4 tygodnie temu

dodano: 3 września 2024

Tosia - opinia wątek zamknięty Moje wrażenia z wizyty w schronisku są bardzo pozytywne. Czasami śledzę na...
~Tosia
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 8 lipca 2022

Aneta - opinia wątek zamknięty Bardziej interes niż prawdziwe schornisko. Psy nie są wydawane, tylko...
~Aneta
-

ostatnia odp. 2 lata temu

dodano: 25 października 2021

Kasia - opinia wątek zamknięty Wzięłam psa z tego schroniska i jest bardzo zadowolona z wyboru. Widać było,...
~Kasia
-

ostatnia odp. 3 lata temu

dodano: 12 maja 2021

:( wątek zamknięty Juz na wstępie naszej wizyty byliśmy nie mile zdziwieni. Panie z którymi się...
~Ola
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lutego 2019

Wzór wątek zamknięty To wzorcowe schronisko. Zaangażowanie pracowników, wolontariuszy i...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2018

Bezinteresowna pomoc w gdyńskim Ciapkowie!!!!!!! wątek zamknięty Pracownicy młodzi - co zaskakujące : w pełni oddani pracy i pomocy ( nawet...
~Dana
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 21 listopada 2017

DOBRA OPIEKA wątek zamknięty Wszyscy interesują się psami i wprowadzają na spacery. Zwierzęta mają dobre...
~-
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 16 maja 2017

Dziękuję! wątek zamknięty Chyba jedyne takie miejsce w okolicy, gdzie jest tak zżyta społeczność -...
~Mila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2017

Skąd ten personel wzięli? wątek zamknięty Zaangazowanie ludzi tam pracujących jest poniżej poziomu czegokolwiek....
~Karol
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lipca 2015

pracownik p.Jarek wątek zamknięty Mam wiele zastrzeżeń do pracy p.Jarka - jakiś czas temu szukaliśmy psa i...
~(nie)znajoma
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 stycznia 2015

jedna wielka fikcja wątek zamknięty Niby funkcjonują w ciapkowie interwencje ale to jedna wielka fikcja...
~Michał
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 14 sierpnia 2012

Rewelacja. wątek zamknięty Jestem zachwycona tym co zastałam dzisiaj w schronisku. Jestem...
~Paula
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 lutego 2014

Oszuści wątek zamknięty Na mojej dzielnicy w Gdyni zobaczyłem 2 kotki przy ostrym mrozie. Dzisiaj...
~Barti
3

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 lutego 2012

Patrycja też niewrażliwa - opinia wątek zamknięty Do komentujących powyżej, to nie sklep ze zwierzętam, tu się nie zarabia,...
~Patrycja też niewrażliwa
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 8 lutego 2013

asztrej wątek zamknięty witam serdecznie .polecam uslugi tego schroniska w przeciwienstwie do...
~asztrej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 24 stycznia 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry