Widok

Czarny wózek?

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Podobają się Wam bryki w tym kolorze?
Może ktoś taki wózek kupił dla swojego dziecka?

Pozdrawiam :o)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mam granatowy z elementami bieli, czarnego sobie nie wyobrażam dla dziecka
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To ja pomogę ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jakby nie było popytu na czarne wózki to by nie produkowano w takim kolorze, ale nie wydaje mi się zbyt dobrym pomysłem kupowanie gondoli w tym kolorze, zwłaszcza, że dziecko przejeździ w niej całe lato, słońce, upały ... czerń przyciąga słońce, więc radziłabym się nad tym poważnie zastanowić
url=http://www.maluchy.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Właśnie się zastanawiam... Ciekawa jestem czy taki wózek trudno później oddać komuś, mało się widzi czarnych gondoli.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my mielismy czarna emme i nieprawda jest ze nagrzewa sie latem jest ona wykonana z dobrj jakosci materialow i one sie nie nagrzewaja, moja corka jest z czerwca i nie bylo problemow z jazda w gondoli. Co do sprzedaz sprzedalismy go po 1 godz od wystawinia na allegro. Ja w kazdym razie polecam czerny ze srebrnymi wstawkami
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam czarnego stokka, i rownież nie zgodzę się zę się jakos specjalnie nagrzewa, dokładnie jak koleżanka wyżej potwierdzam ,że jest to uzależnione od jakości materiału moje, sa bardzo przewiewne, i dziecko niegy nie było przegrzane, nie miało udaru potowek etc, a wygląda bosko czarny kolor ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A jak ludzie reagują na czerń wózka? Wiem, że nie każdemu się podoba, były jakieś komentarze? Mnie się wydaje, że jeśli się dziecko zapakuje w kolorowy kocyk i ubranko to nie jest tak mrocznie... Trochę się przełamuje tę czerń. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Koleżanka ma czarnego-grafitowego mocno X lander'a. Niepowiem, że wózek jest brzydki, ale ten kolor, zawsze zwraca się na to uwage, tym bardziej teraz- lato;/
Słońce praży a tu czarna plama zasuwa..
No nie wiem, mi się nie podoba stanowczo!!!!!!...
Mozę kocyki i nne pierdółki pomogą, nie mampojęcia, ale okropne to w taką wesoła porę .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hhehehehe, tylko dla mnie tragicznie wygląda, kolorowe dziecko w sensie ubranka w kolorowych wozko, na jakis christmas.... no ale nie o tym mowa , co do koloru to nigdy przenigdy (a prawie 2 lata jezdze) nikt sie dziwnie w stosunko do koloru zachowywal, a wrecz przeciwnie w zwiazku z tym ze to stokke to wzbudza ogolne zainteresowanie i mozna by sie spodziewac jakis komenatrzy co do kolor ;D mnie sie osobiscie bardzzo podoba, ale tak jak mowie my naprawde mamy swietne materialy, ktore sie nie grzeja, czasem maly w spacerowce bardziej nagrzane mial np. nogawki spodni ktore byly w jasnych kolorach od wozka.nie zdecydowalabym sie kupic jakiegos mega taniego wozka w czarnym kolorze, bo po 1sze balabym sie blakniecie, po drugie wlasnie o nagrzewanie ;D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że Emmaljunga też ma niezłe materiały.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja bym się nie przejmowała "co ludzie powiedzą/pomyślą", jeśli Tobie się podoba to się nie zastanawiaj
jedyne co by mnie właśnie zastanawiało to to nagrzewanie, ale jeśli materiał odbija światło, a nie przyciąga to nie widzę najmniejszego problemu
słoneczne dni bywają i wtedy najczęściej i nadłużej przebywa się na dworzu, ale wózek ma służyć nie tylko latem, ale też jesienią i zimą, jeśli jest np w zestawie ze spacerówką
wszystkie kolory mają swoje plusy i minusy
biały - wiadomo - szybko się brudzi, ale jeśli pokrowce z wózka są zdejmowane, a ktoś lubi prać i podobają się białe wózki - to czemu nie?
czarny - nie jest jakimś mrocznym kolorem, a jak najbardziej klasycznym, eleganckim, więc też się nie zgodzę, że coś jest nie tak z czarnym wózkiem

ale już zaczęłam sobie wyobrażać taki pastelowy błękitny lub różowy kocyk w czarnym wózku ... bajka!
url=http://www.maluchy.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam czarnego x-landera i sprawuje się wyśmienicie. Tosia jest z maja i całe wakacje przejeździła w czarnej gondoli. Nie nagrzewała się, bo nawet z białym wózkiem nie lazłabym z niemowlęciem na pełne słońce;) Od lutego poginamy w spacerówce i również nie widzę problemu. Dziś jadę kupić spacerówkę/parasolkę i będzie on całkowicie czarny...
Mam w tej kwestji podobne zdanie co Iness - kolorowy dzieciak w kolorowym wózku?? Już za dużo tego...
I przenigdy nie słyszałam żadnych komentarzy pod adresem koloru, czy czegokolwiek. Samej nie przyszłoby mi do głowy zaczepianie, czy komentowanie koloru czyjegoś wózka.. a co mnie to obchodzi??
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi się bardzo podoba i teraz żałuję, że nie kupiłam właśnie czarnego bo miałam podobne wątpliwości co założycielka wątku. Kupiłam turkus ale wolałabym czarny jest taki elegancki oczywiście na pierwszym miejscu stawiałam wygodę dziecka i funkcjonalniość a na końcu kolor ale czarny jest super.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
elegancka czerń dla dziecka??

Wózki są we wszystkich kolorach tęczy, a niektórzy wybierają dla dziecka czarny! Mnie to dziwi :]
Czerń jest elegancka, ale czy dla malutkiego dziecka??
W moim odczuciu źle wygląda dziecko w czarnym wózku.
Chodzi mi o czarną gondolę, nie o spacerówkę.
Niestety, mam złe wspomnienia i dlatego pewnie źle mi się ta czerń kojarzy :( ciarki mnie przechodzą jak widzę dzieciaczka w czarnej gondoli :( brr





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A w czarnym samochodzie z czarną tapicerką w czarnym foteliku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Macie rację, w końcu to ja będę się z wózkiem bujać i powinnam brać co mi się podoba najbardziej. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy czarną emmę, miało być mrocznie i jest ;P
Rodzina trochę się krzywiła, że jak to, dla dziecka to wszystko powinno być kolorowe i jasne, ale stanęło na tym co my wybraliśmy. Zakładałam zresztą przed zakupem wątek o czarnym wózku i mamy wypowiadały się, że wózek się nie nagrzewa i nie kurzy bardziej niż wózki w innych kolorach.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja Tosia też jest z 15 maja;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Agacik, pozdrowienia dla Tosi :)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wiem Gosiu, znalazłam Twój wątek już po założeniu dubla.
Ale co tam, teraz możesz się już wypowiedzieć z poziomu użytkownika i pomóc mi w podjęciu decyzji. :-)
Cieszę się, że jesteście zadowoleni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chociaz nie znosze rozu i pastelego blekitu, dziewczyni to nie ma nic piekniejszego nad widok, dziecka ubranego w jednolity kolor np. niebieski w czarnym wozku, klasa sama w sobie, moej zdanie, gdybym miala dziewczynke to chetnie ubralabym ja w pastelowy roz i wozila w wozku bo zwyczajnie w czarnym wygladalaby ladnie, inna kwestia to ta ze mam drugi wozek jest pomaranczowy i nie oszukujmy sie jak kuba ma jakies kolorowe ubranie to traciu jarmarkiem... jak dla mnie czern, granat czy inox to doskonale kolory na wozek ;D nawet brudna i umorusana buzia malucha lepiej sie prezentuje na ciemnym tle ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zobaczymy jak wózek się będzie sprawdzał, póki co zmontowaliśmy go ale małą wystawiamy na razie tylko na balkon, żeby oswoić ze świeżym powietrzem. Wzięliśmy parasolkę ale w kolorze jungle, może się "nie komponuje", jak to powiedziała pani w sklepie, ale według nas lepiej osłania przed słońcem niż czarna parasolka. I nie kupuj pościeli firmowej, nie warto.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moja koleżanka miała czarny wózek, ale spacerówkę. I mi się bardzo podobała. Były chyba elementy seledynowe, ale nie pamiętam. Jak dla mnie ok.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki za radę. Mnie też się podobają kontrastowe parasolki, myślałam nawet o bardzo jasnej w kolorze Coppera albo po prostu białej (nie musi być firmowa).

Kiedyś myślałam, że dla dziecka ostre kontrasty są najlepsze ale widzę, że tak jest chyba tylko do drugiego miesiąca życia dziecka:
http://www.stokke-play-learn-eat.com/pl-pl/advisor/myth-busted-babies-love-colours.aspx
Później młode zaczyna już chwytać subtelności. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/wozek-w-czarnym-kolorze-t102259.html?hl=czarny wózek#hl

^Gdyby kogoś interesował temat wklejam wątek Gośki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam taki wózek....Też zastanawiałam się czy czarny czy grafitowy... Stanęło na grafitowym. Wklejam wątek
http://forum.trojmiasto.pl/Gdzie-po-wozek-oprocz-Mama-i-ja-i-Akpolu-t100924,1,16.html?hl=gdzie wózek oprócz akpolu#hl
image

image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
mi sie tez czarne wozki podobaja:)) teraz mam czerwono granatowy... ale za to Pauline na czarno ubieram:)) i mam gleboko w dupie ze to sie ludzia nie podoba:)) a czesto sie zdarza ze mi uwage zwracaja hehe ale wtedy mila nie jestem:))
generalnie jak widze jakis czarny ciuch dla dziecka to kupuje jak leci;))
image
Czy za karę, że nie wierzę w duszę, nie mam duszy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam ciemnoszarego wręcz czarnego x -landera i uważam że mała wygląda w nim bosko, czy to w gondoli czy w fotelku. I do tego jeżdzimy czarnym autem z czarną skórzaną tapicerką i czarnym fotelkiem :P
A mała Julka ubrana w nim na różowo przykuwa tylko wzrok z tekstem - jaka śliczna laleczka :)
Prosto i z klasą. Bez jarmarku :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a my mamy za to w druga strone - bardzo bardzo jasniutki wozek - wyszlam wlasnie z zalozenia ze nie chce robic jarmarku z mojego dziecka i ze bede wozek "ozdabiac" kolorami jego ubranek
bialy tez niby niepraktyczny ale mam to w nosie - najwyzej bede go czesto prala i juz :))

poza tym, nie oszukujmy sie, kolorowy wozek, ubrane na kolorowo dziecko, i nie daj boze mama tez jakis kolor zarzuci na siebie -- toc to jawna choinka na miescie
nie ma mowy :)))

aczkolwiek ja bym nie zdecydowala sie na czarny - za bardzo mi sie z trumna kojarzy (przepraszam, ale tak jest), zreszta zbyt bolesne wspomnienia ...
image
2rabbits.eu - pościele, kocyki i przytulanki dla maluchów
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Białe też są fajowskie, ale Emma w tym roku nie ma takiego koloru, chyba że Copper - bardzo jasny kremowy zdaje się z oliwkowymi wstawkami... Niestety na żywo nie widziałam i nie wiem gdzie ewentualnie mogłabym obejrzeć, może ktoś widział taki jasny wózek Emmaljungi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na zdjęciu jasny wózek Emmy wygląda tak
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja właśnie odebrałam czarną emmaljungę z szarymi wstawkami i jestem nią zachwycona! Jest taka elegancka!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam czarny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja mam czarny wózio- Bartatinę i uważam, że jest super. teraz kupiłabym taką samą. jedno czeo żałuję, to czarnej parasolki, bardzo sie brudzi i zero kontrastu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To super, widzę że czerń jednak jest popularna i z mody nie wyjdzie. Kamień z serca, obawiałam się, żem jakiś frik. :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
my kupujemy mure 4 czarno czerwoną.gondolka ma czerwone wnętrze,ale na zewnątrz jest cała czarna. pstrokaciźnie w postaci kolorowego wózka,kolorowych ciuszków dzidzi i mamy mówię stanowcze nie :)))
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ogladałam jasna emme,jest piekna ale ciemniejszy kolor chyba bardziej praktyczny;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zuza, Emmę oglądałaś w jakimś sklepie w 3mieście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://forum.trojmiasto.pl/wozek-w-czarnym-kolorze-t102259,1,11.html?hl=czarny wózek#hl

nie podobają mi się całe czarne wózki :) ale biało-czarne TAK :) (wkleiłam w tamtym wątku kilka fotek)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tak,w Gdyni za hala targowa w takiej jakby hurtowni,w realu na wzgozu jest taki sklepik z wozkami malenki i w nim tez jest oraz podobno emma jest w akpolu.;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podbijka, moze wieczorową porą ktoś się dopisze? :-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mi jak kolezance powyzej.czarne-nie.
bialo czarne -owszem:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie kupiala bym czarnego zwłaszcza na lato ;/
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Podobno Pogromcy mitów obalili mit, że czarne nagrzewa się dużo mocniej na słońcu. ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
chyba sie z tym zgodze, bo nasz sie nie nagrzewa, apropo nagrzewania sie to od dawien dawna wiadomo ze wlosy blond szybciej sie nagrzewaja niz czarne i latwiej o udar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bigbeat,przyszedł mi na mysl jeszcze ten sklepik w Gdyni przy dworcu,a w tych wyzej to na bank,były jasne ale przeciez mozna zamowic inny kolorek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czarny kolor - elegancki, klasyczny, do wszyskiego pasuje, ale zdaje mi się że to kolor dość ponury i smutny jak dla dzieciaczka, ale wiadomo że to kwestia gustu, ja jestem miłośniczką czerwieni i tylko czerwień wchodzi w grę :)
Emilia 14.11.2009
Szymon 05.01.2011


DZIĘKI SZATAŃSKIEJ PYSZE JEDNYCH NIE SŁUCHAM, DRUGICH NIE SŁYSZĘ
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie czerwień, zieleń i błękit :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bigbeat, w Akpolu nie widziałam Edge, mieli jakieś emmy, ale dwie na krzyż... W MAMA i JA na pewno jakiś Edge mają wystawiony, ale nie wiem jaki kolor.
Jak chcesz obejrzeć nasze czarne Volvo na żywo, to może podjedziesz któregoś dnia? Mieszkamy w Gdńsku.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Edge był w tym sklepie za hala i w realu w gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zdecydowanie najlepszy kolor! Miałam czarnego High Treka Bebe Comfort i jeśli kiedykolwiek będę kupowała jeszcze wózek na 100% będzie czarny. Pomijając, że jest to bardzo praktyczne, bo nie widać zabrudzeń, to jeszcze wygląda bardzo stylowo. Miesiąc temu byłam w Danii i tam mają tylko czarne albo ciemno granatowe wózki - wygląda to super. Wszystko jednak kwestia gustu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Marita czarna ze wstawkami w białe kropeczki to moj wybór,jest piekna:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mam czarnego X-landera x-move i jest super, nie grzeje się jakoś bardzo, nie płowieje, pewnie gdybym trzymała go na pełnym słońcu to mogłoby się coś stać z kolorem ale chyba nikt nie trzyma dziecka w wózku w pełnym słońcu :D Wózek w czarnym kolorze wygląda pięknie !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mam czarny wózek Larktale ChitChat https://larktale.pl/lekka-spacerowka-dla-dziecka-chit-chat, wygląda superowo, a w dodatku jest bardzo lekki, składany, z eko materiałów. I wygląda kosmicznie, komplementują nas na spacerkach :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz wózki są z takich materiałów że czarny kolor nic nie szkodzi. My taki mamy i super jest. Model Riko Basic Sport, budka się nie nagrzewa, nie blaknie na słońcu. W środku nie jest przecież czarny, dziecko ma wygodnie w nim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Aborcja w przypadku wady dziecka (322 odpowiedzi)

Zakładam wątek bo chciałabym poznać wasze opinie na ten temat. Nurtuje mnie to i nie do końca...

Jaka suszarka do włosów? (36 odpowiedzi)

Czy możecie polecić suszarkę, która jak najmniej niszczy włosy i jednocześnie szybko suszy? Moja...

Gdzie kupie tanio fotelik samochodowy? (39 odpowiedzi)

Jak w temacie. Potrzebny mi fotelik dla córci 9-18kg, najlepiej żeby kosztował max 350zł i był...

do góry