Widok

DDA nie radzę sobie

Czy jest ktoś, kto ma ten problem i chce pogadać, wysłuchać? Ja już jestem na skraju wytrzymałości
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
E tam, ja ciągle dostaję, w ogóle się tym nie przejmuje:-)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6
i nawet minusa dostałem hehe :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5
wiem przesadziłem, ale tak mi logika podpowiada ;/
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Wjeżdżanie na rodzinę to przesada.
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Niulka nie ma empatii jej ojciec pewnie był trepem albo coś w tym rodzaju,
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 7
Mikro wiele mogę doradzić MM ale tutaj tak wirtualnie to ciężko ..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Szkoda mi tego aktora naprawdę... Niulka by mu powiedziała : weź się w garść, nie użalaj się nad sobą...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
No ale u niego to jeszcze alkohol i narkotyki. W połączeniu z depresją to mieszanka iście wybuchowa.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Graszka, wiemy, że napisałaś i oboje zajrzeliśmy do źródeł internetowych, żeby poczytać więcej...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
MMM, przed chwilą napisałam, że miał ciężką depresję.
Takich osób jest bardzo wielu...
Osobiście znam osobę z depresją, b.przebojową, pracującą na wysokim stanowisku, posiadającą mnóstwo znajomych... Ogólnie człowiek z którym można konie kraść.
Dlatego nie zgadzam się z Niulka na temat depresji
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
Niulka.
Masz SZCZĘŚCIE, że Twój mózg jest tak zbudowany, że produkuje odpowiednią ilość odpowiednich neuroprzekaźników tam gdzie potrzeba.
Dzięki temu masz chęć do życia i wolę walki.

Niestety, z przyczyn somatycznych/genetycznych i/albo na skutek traumatycznych przeżyć równowaga tych neuroprzekaźników może ulec trwałemu zakłóceniu.
Wpływ mamy na to niewielki. Piszesz o "wzięciu się w garść" - ale do tego potrzebna jest wola walki. A tej nie ma, bo choroba ją odebrała. To jak wziąć się w garść?
Wszak oto odczuwam poniekąd obawę,
Że zaraz zwariuję albo też niebawem.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1
wiem, zajrzałam do informacji w polityka.pl :((
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Mikronezja
zmagal sie z 'gleboka depresja'...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zmarł?! Szkoda, świetny aktor :((
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A słyszeliście, że zmarł aktor Robin Williams?prawdopodobnie popełnił samobójstwo.
Właśnie do tego prowadzi ciężka depresja...to, że był człowiekiem z poczuciem humoru,bogatym i sławnym, nie oznacza jednocześnie, że był szczęśliwy i zdrowy.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
@Graszka
pewnie dokładnie to samo co na temat depresji ;)
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
Niulka, masz coś do powiedzenia na temat DDA?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5
@Niulka
nie pozostalo nic innego, jak tylko pogratulowac i pozazdroscic umiejetnosci.
jestem w 100% przekonany, ze osobie zakladajacej ten watek twoje, jakze cenne, sugestie i porady, sa na wage zlota...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2
Prawa nie odbieram, tylko próbuję dotrzeć do rozsądku. Chyba jednak nieskutecznie. Bo i tak ważniejsze będą miłe dla uszu słówka.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 4
"nie mam w zwyczaju obarczania nimi nikogo" - więc tego nie rób, ale i nie odbieraj innym prawa do dzielenia się na forum własnymi problemami...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

Inne tematy z forum Hydepark

Grajdołki (250 odpowiedzi)

A gdyby kiedyś mieć taki strzał, ażeby wąska grupa znawców tematu nie mogła uwierzyć w...

do góry