Widok

Dwór Kaszubski "MAGNAT"

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy któraś z Was ma już jakieś doświadczenie z "MAGNATEM" w Bojanie? wybieram się na oględziny - stronka wygląda fajnie, włascicielka przez telefon całkiem miła i wydaje się być elastyczna - ale nie ma to jak sprawdzić w praktyce...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no miało juz sporo osób wesele
tonya organizuje tam swoje wesele w 2008 już ma zaklepane więc sporo wie:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chciałam tam mieć ale mieli już zajęte terminy;) więc pośpieszcie się

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
termin przyklepałam - nie było problemu :) może dlatego, że pobieramy się 13-go.... :) hehe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a którego roku??:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tego :) 13-go października
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
październik super miesiąc mówię ci ja w 2006 7 miałam swój ślub i wesele
a gdzie ślub w bojanie w kościele:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, ślub w Gdyni.
na razie na imprezę mam jeszcze przyklepany ośrodek wypoczynkowy JANTAR w Juracie, ale oczywiscie nie mam czasu żeby tam pojechać...
Muszę się w końcu zebrać do kupy i ruszyć na objazd.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Jantarze znajoma miała wesele wiesz zadowolona była a przede wszystkimże były tam noclegi a o to jej chodziło ale większych info nie mam
no ale do Bojana troszkę bliżej niż do juraty i tu w sumie miejsca do spania też są:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i to jest moja największa bolączka - muszę mieć noclegi, bo przynajmniej 1/3 gości będzie z drugiego końca Polski... Jurata rzeczywiscie daleko, ale zaobaczę jakie zaproponują nam warunki. widok z okien na morze będzie atrakcją dla rodzinki z centrum Polski.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a powiedz mi ty jestes z drugiej połowy polski czy przyszły mąż
bo mój mąż z okolic Zamościa i tam mnie to zafrapowało:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja stąd - od urodzenia. Przyszły Mąż z Mazur, a konkretnie z Rajgrodu (pod Augustowem) - ale jego rodzinka w Płocku głównie osiadła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ooo Augustów
ja po UWM Olsztyn więc trochę znajomych z tamtych stron mam:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej,
Tez mielismy miec w Magnacie,ale po "rozmowie" z ta Pania zrezygnowalismy i czym prędzej zaczelismy szukac innego lokalu bliżej Gdańska. Nie dość,że nie wiadomo jak tam wjechac to ta Babka jakas dziwna:/ Weszlismy do środka. Babsztyl nawet się nie przedstawił:/ Myślałam,ze chociaż zaprosi nas do stolika,ale podczas całej 5min rozmowie staliśmy:/ Od siebie NIC nam nie powiedziala. gdybyśmy sie jej nic nie zapytali mysle,ze nie powiedziałaby nic od siebie. Jedyne co powiedziala to to, ze jak jest ponizej 60os to doplata 1000zł za sale, (ale z jakiej racji to nie mam pojecia?). Po przejechaniu 30km na darmo wyszlismy stamtąd po 5 min w cięzkim szoku psyhicznym;) Do tego sala zbyt ciemna jak dla mnie, strasznie ponura. Aha, a jak zapytalismy sie jej o menu to przyniosła nam to wydrukowane ze strony. Odpuscilismy sobie.
Widocznie mają tylu chętnych, ze moga przebierac w ofertach:/
W końcu wybraliśmy Ville Eve:D

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
uuu - to niefajnie. ja po dzisiejszej rozmowie odniosłam wrażenie zupełnie sympatyczne... kurczę - powiedziała, że menu można ustalić z szefem kuchni wedle uznania, wolno (co ostatnio się często nie zdarza) wnieść swoje napoje i swój alkohol bez żadnych "korkowych" i tym podobnych.
Hmmm - będę musiała się wybrać i to najprawdopodobniej juz w niedzielę - wtedy zdam relację.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie pierwsze słyszę wszystkie dziewczyny zadowolone po rozmowach tylko narzekały że terminy pozajmowane:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra - pojadę w niedzielę. okaze się na miejscu.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej dziewczyny ja mam wesele w Magnacie 23 czerwaca.Nie wiem dlaczego jest taka opinia o włascicelce nam sie rozmawiało z nia sympatycznie wszystko nam wyjasniła o co zapytalismy.Jak narazie jestem bardzo zadowolona z wyboru. Mam kontakt z włascielka mailowy.Przysłała nam cały spis dań zebyśmy mogli sobie dobrze dobrac menu na wesele.A więc jak najbardziej polecam.Jużnie możemy się doczekać.

url=http://www.abcslubu.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kurcze a może nie z właścicielką koleżanka gadała:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na targach pytalismy o wolny termin i były tylko w październiku na ten rok. Ale tam są chyba dwie sale, więc może się uda.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mniejmy nadzieję:)

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
BYłEM TAM NA WESELU, coś wspaniałego , obsługa się uwijała jakby jakieś gwiazdy miały wesele, żadnych wtop, talerze szybciutko wymieniały, czysciutko i ładny parkiet ( mówię o dużej sali ) nie wiem jak od strony organizacyjnej ale od strony gości ( od siebie ) to mówię że było idealnie:)

imageimage
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie nastawiaj sie negatywnie do właścicielki. Jest to pani, powiedziałabym - osobliwa, ale absolutnie nie jest jakąs wiedźma. Nam bardzo mile wytłumaczyła wszystko, co wiąże sie z kosztami i ewentualnymi dopłatami. My byliśmy akurat przed weselem i dobrych parę miesięcy temu. Koszt o ktorym mowa, czyli 1000zł, wiąże sie ze zmianą ilości planowanych osób. Tzn. jesli w umowie podpisujecie 80, to jesli bedzie 20% mniej, to trzeba będzie dopłacić. (oczywiscie - lepiej zaprosic w tym momencie innych) Para ktora miala miec wesele na dzien przed zapowiedziala, że z planowanych 90 osob - zostało 53 i że za tyle ma zamiar zapłacić. To chyba normalne, że własciciele od tego czasu zastrzegają sobie pewne sprawy w umowie? Ludzie nie są tacy straszni, trzeba jednak pamiętać, że każdy może mieć lepsze i gorsze dni. W sprawie menu - owszem, pokazala nam kartke, dodając jednak, że to przykładowe i że miesiąc przed weselem powinnismy wszystko osobiscie z kucharzem uzgodnić, bo wersji jest bardzo dużo, (10 rodzajów zup, nie mowiąc o całej reszcie). Mamy wszystkie pokoje do dyspozycji, od nas zależy jak gości poukładamy i czy do tak zwanej "trójki" wepchniemy 3, czy 5 osób. (oczywiście bez przesady, co by nie było obciachu); w wielu sprawach polecała osobisty kontakt i obiecała rozwiać wszelkie wątpliwości. Myslę, że nie jest tak źle i że warto tam zrobić wesele. Jak będzie w praktyce, to sie okaże, ale mam nadzieję, że nie zapeszam.... pozdrawiam i zycze dobrych decyzji

image
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
to znaczy ile osób było na tym weselu? mi powiedziała,że sala na 100 osób jest wolna, więc zakładam, że właśnie o dużej mówiła...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My mamy rowniez na duzej sali. Pani nam to samo powiedziala ze jesli bedzie mniej niz 80 osob to musimy dopłacic. Zgadam sie z tym bo w tym momencie jesli bedzie mniej gosci to oni maja mniejszy zarobek a mogliby sale wynajac komu innemu na wieksza ilosc osob.Nie nalezy sie tak zrazac ta pania dodam ze to jest corka wlasciciela, bedac na spotkaniu wraz z rodzicami mielismy przyjemnosc poznac wlasciela i zapewniam ze jest to czlowiek bardzo uprzejmy.Wszystko wytlumaczyl naszym rodzicom o co zapytali, oprowadzil ich po szatni oraz po sali.Rzecza ktora nas najbardziej niepokoji jest udekorowanie sali.Z rozmowy z włascicelem wynikło ze jesli ktos ma wesele w piatek przed nami to przystroic sale mozemy dopiero w sobote rano przed weselem.No ale trudno jakos to trzeba bedzie zorganizowac.

url=http://www.abcslubu.pl]image[/url]
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
mysle ze o malej:)ja tez w niej bede miala

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
te dekoracje tez mnie niepokoja, nosze sie z zamiarem wynajecia jakies dekoratorki, nikt ode mnie nie bedzie mial na to czasu

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ferrari ja z niecierpliwoscia bede czekac na twoja relacje z wesela :)) a slub w kosciele w bojanie bierzecie? wiesz juz moze jakie przystojenie sali zrobisz? bo ja na arzie nie do konca mam pomysl :( hihi ale mam jesczze rok :P

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Heh, my tez mielismy miec termin na 23.06.07 i pewnie ta babka chciala nas zniechęcić, bo juz Wy mieliscie zaklepany termin:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hihi - niezła teoria :)
a może była po prostu nie w sosie...
mam nadzieję, że trafię akurat na przypływ jej dobrego humoru
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja miałam swoje wesele w Juracie ale w hotelu Lido i byliśmy bardzo zadowoleni:))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a powiedz mi - jak rozwiązałaś problem transportu? bo to jakby nie patrzeć godzina jazdy w jedną stronę z Gdyni. Nie marudzili goście, że za daleko?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej autokar:)
a gdzie tam juz po weselu naja dobry humor

image

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej ja również mam zarezerwowany termin w magnacie. Rzeczywiście z Panią troszkę ciężko było się dogadać gdyż zarezerwowałam termin na sierpień ale zgadałam się z Ferrari ze ona ma zarezerwowane wszystkie pokoje... i uuuppsss. Pojechałam żeby to wyjasnić, no i rzeczywiście przegapiła że ktoś juz zarezerwował pokoje. Ale na szczescie znalazła wolny termin na 8 wrzesien (pomijajac fakt ze przez telefon powiedziała ze wrzesien cały jest zajęty). Ale po rozmowie wszystko sie wyjasniło i była miła. Powiedziała menu dowolnie mozna przestawiac. Poza tym moje 2 koleżanki miały tam wesele i są baaardzo zadowolone. Ja jestem nastawiona pozytywnie!!! :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nasi goście jechali samochodami jesli kots nie miał transportu do mieliśmy samochody w rezerwie. Na początku chcieliśmy autokar ale goscie mówili że jpojadą samochodami. Ponadto mieliśmy tam noclegi więc powrót był dopiero po poprawinach. Ale goscie nie marudzili. Byli bardzo zadowoleni że takie inne miejsce blisko morze. Także było cudownie!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc dziewczyny...

Troche czasu minelo, od kiedy zagladalam tu ostatnio, ale widzac ten watek nie moge pozostac obojetna i musze napisac o naszych doswiadczeniach z "mila wlascicielka" Magnata.

Dziewczyna jest niemila i ma nieprofesjonalne podejscie do klienta. Zlewka - to za lagodne okreslenie.
Pierwsze wrazenie bylo super. Oprowadzila nas po sali, przedstawila menu do wyboru i wlasciwie z menu problemow nie bylo. Ustalilam wlasne z roznych, ktore od tej Pani dostalam. Ona mi to wycenila i cool;)
To prawda nie ma oplaty za korkowe. Alkohol oczywiscie sie przywozi we wlasnym zakresie, z sokami podobnie.
Do samej imprezy i jej przebiegu nie mam zastrzezen - moze dlatego, ze nie bylo tej Pani a wszystkie niemile sytuacje z jej udzialem wynagrodzila nam obsluga i szef kuchni. Jedzenie pyszne i duuuzo, obsluga uwijala sie jak mroweczki.
Eh...
Opisze jeden incydent: moj maz przyjechal w piatek dzien przed slubem z tesciem i czekali na "mila wlascicielke" godzine!!! Bo ona w tym czasie ustalala wazne sprawy z ludzmi, ktorzy planowali wesele na grudzien 2007! Chamstwo!
Obsluga dekoruje stoly, wydawalo sie nam, ze bedzie naturalne, ze damy plan miejsc i winietki i obsluga te winietki ustawi na stolach. Wlascicielka powiedziala obuzona, ze nie nalezy to do ich obowiazkow i ze maz ma przyjechac w sobote! w dniu wesela i sam sobie je poustawiac! SZOK! W koncu laskawie sie zgodzila...
Jak czytam o tych "karach" za mniejsza liczbe osob niz w umowie to sie smieje!
My z nia wstepnie rozmawialismy o 80 osobach, powiedziala, ze dopiero miesiac przed musi znac ostateczna ilosc osob. Miesiac przed podalismy, ze 53 osoby - tyle nam odpadlo:( na co Wlascicielka - "na mniej niz 60 to mi sie nie oplaca wesela robic" rece nam opadly, ale bylo juz za pozno, zeby szukac innego lokalu.
Zaplacilismy za 60 i bylo dla nas ok, dla niej nie, bo juz liczyla na wieksza kase...
Nadwyzka jedzenia byla po weselu ladnie spakowana i tyle!

Po waszych wypowiedziach widze, ze nic sie nie zmienilo a nawet jest gorzej.
Tak to jest, z drugiej strony jest taka ogromna konkurencja, ze dziwie sie zachowaniu Wlascicielki...
Mimo tego ogromnego niesmaku z obcowania z ta pania wlasne wesele wspominam SUPER!!! Ciesze sie, ze nie byla obecna w czasie, kiedy sie bawilismy. Jej rodzice, ktorych mielismy okazje poznac sa bardzo mili i maja szacunek dla klientow, ktorzy w koncu zostawiaja w Magnacie niemale pieniadze.

Reasumujac: same zdecydujcie... Mi te nerwy i uzeranie sie z ta Pania wcale nie byly potrzebne i tak jest sporo stresow zwiazanych z samym slubem.

Pozdrawiam.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez balam sie ze kobitka ma negatywne opinie. mimo ze wczensiej ise nie umowilismy (a trzba tak zrobic) wpuscila nas do Magnata i fakt nic nie powiedziala tylko trzeba sie bylo samemu o wsyztsko pytac. Co do menu to wyslala mi na mejla ich ogromna oferte a potem wycenila nasze propozycje. Jedyne co mi sie nie podoba ze nie mozna wnosic domowych ciast bo trzrba miec papiery ze sa zakupione w cukierni :(.

Poza tym wszystko ok :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
habibi czyli ta cena 120zl za osobe moze sie zmienic po ustaleniu menu?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ollcia...

Nie, nie jezeli wybierasz menu za 120,00 pln/os. to placisz 120,00 pln.
Ja sama sobie "zbudowalam" menu z propozycji przedstawionych przez ta pania i ona mi to skalkulowala. Ja placilam 150zl/os
To menu przykladowe za 120zl/os jest bardzo ubogie.
Dziewczyny mowily, ze jedzenia jest malo...
Moje menu bylo SUPER! Bardzo duzo jedzenia zostalo i goscie byli bardzo zadowoleni.
Gdzies w archiwalnych watkach o Magnacie jest moje menu.

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok to juz szukam tego menu, a powiedz mi jak wygladalo jedzienie na poprawinach?zamawialas cos dodatkowo czy tylko to z wesela?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok juz wszytko wiem poprawin nie bylo doczytalam:)dzieki

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Niestety również mam złą opinie o włscicielce. Wraz z moim mężem byliśmy tam przed ślubem i chcieliśmy go wyprawić w Magnacie ale po "przywitaniu" i przyjęciu nas przez właścicielkę odechciało nam się wyprawiać tam wesela. Właścicielka niemiła, zachowuje się tak jakby jej nie zależało wogóle na klientach. Po tej wizycie odechciało nam się tego miejsca.

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
habibi 21 powiedz czy mialas tort od nich czy zalatwilas w innej cukierni i jak ciacha czekam na odpowiedz bo nie wiem co robic a mam w Magnacie wesele i nie wiemy czy zamawiac gdzie indziej.Pozdrawiamy.
.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widzisz mikka ja mam tydzien przed toba tzn 16 czerwca o propozycje menu
dopytuje sie od padziernika, pani jest widocznie tak zajeta ze nie moze mi tego przeslac:)Mam prosbe:podeslesz mi to co od niej dostlas?adres w profilu, wielkie dzieki z gory

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok nie ma problemu jutro z rana ci wysle.Może ktoś ma dzień wcześniej przed nami wesele czyli 22.06.2007 na duzej sali, chcialabym sie dowiedziec jak planujecie wystroj sali

url=http://www.abcslubu.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ja poszukuje z 15czerwca:) z poczatku pomyslalam o tobie mikka ze skladaniem sie na ta dekoracje, ze tylko kwiaty by sie wymienilo i ewentualnie balony, ale obawiam sie oni by ja musieli sciagac i zakladac ponownie i to raczej sie nie uda

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmmm... naprawde dziwi mnie to co mowicie. Ja już w październiku dostałam układ pokoi o który prosilam i obyło się bez zbytniego przypominania. narazie w ogóle nie było problemow. no moze poza małym zamieszaniem, o ktorym mowi aniazzz

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ferrari a możesz mi przesłać ukłąd pokoi? Bo ja jakoś nie mogę się doprosić.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up do ferrari

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, hej. sory dopiero wróciłam ze szkoły. oto pokoje:
POKÓJ 2-OSOBOWY
NR.4-1 PODWÓJNE ŁÓŻKO 100 ,00
NR.6- 1 PODWÓJNE ŁÓŻKO 100,00
NR.8-2 POJEDYŃCZE ŁÓŻKA 100,00
NR.10-1 PODWÓJNE ŁÓŻKO 100,00
NR.14-1 PODWÓJNE ŁÓŻKO 100,00
POKÓJ 3-OSOBOWY
NR.1-3 POJEDYŃCZE ŁÓŻKA 150,00
NR.5-1 PODWÓJNE ,1 POJEDYŃCZE ŁÓŻKO150,00
NR.7-1 PODWÓJNE,1 POJEDYŃCZE ŁÓŻKO 150,00
NR.13-3 POJEDYŃCZE ŁÓŻKA 150,00
POKÓJ 4 –OSOBOWY
NR.2-2 PODWÓJNE ŁÓŻKA 200,00
NR.3-1 PODWÓJNE,2 POJEDYŃCZE ŁÓŻKA 200,00
NR.9-4 POJEDYŃCZE ŁÓŻKA 200,00
NR.15-1 PODWÓJNE, 2 POJEDYŃCZE ŁÓŻKA 200,00
POKÓJ 5-OSOBOWY
NR.11-1 PODWÓJNE,3 POJEDYŃCZE 225,00
POKÓJ 6-OSOBOWY
NR.12-2 PODWÓJNE,2 POJEDYŃCZE ŁÓŻKA 250,00
RABATY
POKÓJ DLA PARY MŁODEJ GRATIS
POWYŻEJ 20 OSÓB -10%
POWYŻEJ 30 OSÓB -15%
POWYŻEJ 40 OSÓB -20%

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wielkie dzięki!!!

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
więc pojechałam :)

dwór zasypany śniegiem też wygląda uroczo :)
w każdym razie trafiłam na Panią Luizę - córkę włascicieli... najpierw rzeczywiscie taka trochę humorzasta była - ale szybko się wyluzowała.
rzeczowo odpowiadała na wszystkie pytania, żadnych dziwnych min, na prawdę całkiem przyjemnie.
co do samego dworu - w środku są dwie sale - mała zajęta już w terminie, który nam odpowiadał, więc oglądaliśmy dużą. Sala świetna - przestronna, dużo miejsca do tańczenia, podest dla zespołu (ew. DJ-a), mnóstwo miejsca, w rogu sali gigantyczny kominek. Obie sale oddzielone ekranami dźwiękoszczelnymi, więc imprezy się nie "mieszają". Goście mogą spotkać się jedynie przed obiektem. Pomieszczenie na alkohol i napoje (z zamrażarką) zamykane na kluczyk - obsługa nie ma dostępu. Do wyboru kolorystyka wystroju stołów, wszystko można wwieźć, udekorować salę wedle własnego gustu itp. Jeśli chodzi o pokoje - płaci się za sztuki, ale właścicieli nie interesuje ile osób położy się w pokoju - to już kwestia jak kto woli.
Generalnie pierwsze wrażenie bardzo sympatyczne, obiekt jest zamknięty, położony blisko głównej drogi - łatwo trafić.
Jak dla mnie wszystko na plus :) na razie.
I nadal szukam par, które mają tam rezerwację na 13-go i 20-go października 2007....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej mogłabym wiedzieć jaka kolorystyke zaproponowała pani w kwestii udekorowania stołów.Moi znajomi maja 13 pazdziernika na małej sali

url=http://www.abcslubu.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hej - kolorystyka w 4 wersjach:
biały + bordo
biały + łosoś
biały + żółty
i ostatniego nie pamiętam kurczę -jakoś to bordo mi utkwiło od razu.
Ale mogę dopytać.

Jest szansa na namiary na znajomych - tych z 13-go?? chciałabym pogadać o pokojach i innych tego typu sprawach,jak np. to żeby nie zjechać do lokalu o tej samej godzinie...

Please - podaję maila do kontaktu: agusia_pe@o2.pl
Będę wdzięczna.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm... no to fajnie, że nie miałaś problemów. ja też nie zapeszam. a wie ktoś, tak przy okazji, jak tam klimatyzacja? bo chyba o tym zupełnie nie pomyśleliśmy, a troche mnie to ostatnio frapuje?

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez mam tam slub i jestem bardzo zadowolona z kontaktu z tym panstwem,a jesli chodzi o KLIMATYZACJE to jest ona na pewno w duzej sali jesli chodzi o mala to nie jestem pewna,ale skoro jest w duzej to i w malej powinna byc
p.s. moze ma ktos tam slub 7lipca tego roku???

anulaimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mikka - dziękuję za "połączenie" mailowe :)

pozdrawiam.

P.S. Może co do 20-go paźdzernika też masz jakieś info ??? ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny a jest ktoś kto ma 23 czerwca na małej sali?

url=http://www.abcslubu.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A może ktoś ma 8 września na dużej sali?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hop

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witajcie odświeżam wątek...mój kolega robił tam wesele w zeszłym roku i wszystko prawie super ,właścicielka to ma chyba humory bo z tego co mówił to lekko psychiczna jest..to może zależy od tego jakie wesele robisz -im wieksze tym milsza.... No ja się zastanawiam nad tym miejscem bo jest sliczne , ale przeraża mnie właścicielka, bo z tego co pamiętam to kolega po każdym powrocie z rozmowy z nia miał coraz wiekszego nerwa a tu chodzi żeby całe przygotowania były miło wspominane. Sama nie wiem może coś się zmieniło od tamtej pory?????????????????????

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hmm ja jeszcze nie mialam zadnych przejsc z ta Pania no ale moze im blizej slubu to sie to zmieni :P oby nie!! masz moze jakies fotki z Magnata z tego wesela?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wujkowie mojego kumpla sa wlascicielami. Jednak moj kolega nam odradzil:) Poza tym moja mama bawila sie tam na sylwestra i tez narzekala.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no prosze. jeszcze nie widzialam takiej opinii ;) a czemu ci odradzali i narzekali?

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Narzekali na sale, na ustawienie stołow i na jedzenie, ze srednio im smakowalo. WIadomo, ze sa to subiektywne opinie. I tak kazdemu podoba sie co innego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to prawda.
swoją drogą nie ma się co spodziewać, że wszyscy będą zadowoleni... zawsze znajdzie się jakaś .... nieusatysfakcjonowana ciocia... hihi
nie ma się czym przejmować dziewczyny :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
he - chyba suwaczek mi nie wyszedł buuuu...........
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no właśnie... dlaczego odradzali?

ja raczej spotykałam się z samymi pozytywnymi opiniami.
tylko właścicielkę wszyscy raczej krytykują, choć jak dla mnie - nie calkiem słusznie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny... ja robię tam wesele 14 lipca 2007 i babka fakt ma trochę "przybity" wyraz twarzy..ale chyba po prostu taka jest..za to ojca ma przemiłego;-) ale nie ma się czego obawaić ja spotkałam się z nią kilka razy udzieliła mi wyczerpujących odpowiedzi... a jak raz zaczeła się fochowac to powiedziałam, że to ona jest dla mnie a nie ja dla niej ..to my płacimy i my wymagamy.. i nie mam żadnych uwag jesli o nią chodzi jak się umawiam to jest zawsze przygotowana a czasami mam wymyslone pytania i jakos zawsze uzyskam odpowiedzi... a naprawdę jak dla mnie mijsce jest super...
a jeśli chodzi o imprezy "poza weselne" typu sylwester.. to fakt podobno jest zawsze więcej ludzi niż może wejśc.. ale wesele to nie sylwester.. wesele jest robione pod Nas a sylwester pod masówkę.. zresztą np. ja byłam na weselach w oleńce w tuchomku i zawsze super extra.. a przeszłam tam już kilka wesel.. w tym roku poszłam tam na sylwestra.. i też pozostawiało wiele do życzenia.. jedzenie niedobre.. zimne... a wesela zawsze były super.. więc nie ma co porównywać imprez sylwestrowych do wesel.. a jeszcze dodam, że w magnacie moja znajoma robi imprezy integracyjne i zawsze sobie chwali..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
to super że jednak są jakieś plusy.....bo miejsce jest super, ale sama w handlu pracuję i u mnie takie zachowanie byłoby niedopuszczalne, klient nasz pan... ;-) i trzeba być miłym i z uśmiechem na 5 . Ale pojedziemy tam sami i ocenimy babola to dam wam znać jakie wywarła na mnie wrażenie :-) POZDRAWIAM I DZIĘKUJE ZA INFO!!!

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kochana 14 kwietnia jest pierwszy slub to wtedy mogłabyś obejrzec salę... ja się wybieram 14, żeby porobić foteczki... także jak będe miała to dam znać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wymyslona pamietaj o mnie ;))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tonya pamiętam.. a wogóle miałam ci powiedzieć.... mam już super pomysł wystroju sali...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wymyślona,
ja też poproszę o fotki :)

i daj znać co to za pomysł???

agusia_pe@o2.pl

z góry dzięki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
więc kochane .. tam do wyboru sa dwie zastawy biel i ecry.. wybrała ecry ....i stoły biały obrus i ecry serwetki.. i teraz znalzałam w jakiejś gazetce super kokardy tiulowe na krzesła a że sala jest w ciemnej kolrytyce to się rozjaśni.. więc krzesełka będe miała z tymi kokardkami a te słupy chce delikatnie otoczyć tiulem.. a na tiulu dać "takie do kwiatów zielone"cholera nie wiem jak się to nazywa.. i w tą zieleń gdzie niegdzie różyczka.... na stołach będą bukiety z róż, gerberów i tulipanów.. (czerwień) podobne do mojego bukietu.. i złote świeczniki... które są w magnacie...a są przecudne.. a nad salą do tańczenia 4 girlandy z balonów 2 złote 2 białe.... (ale kolor może jeszcze się zmienic;-))... mam nadziję, że już nic mi się nie zmieni...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez poprosze
url=http://www.abcslubu.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tylko dziewczyny zdjęcia to po 14 kwietnia.. a sale wam mniej więcej opisałam...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wymyslona ja tez myslalam o tiulu wokol tych filarow tlyko choelra to drogi materail ;( a slupow jest kilka ;((

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tonay jesteś pod jakims gg... albo tel...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
5967565

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale chyba Cię nie ma teraz na gadulcu...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiecie co dziewczyny ja tez chcem tiule na filarach.stwierdzilam ze faktycznie to za drogo wyjdzie i poprostu wyslalam mame zeby pochodzila po sklepach z koncowkami materialow .jak narazie udaje nam sie dostac w tej samej tonacji.
url=http://www.abcslubu.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny ja znalazłam super tiul za 12 zł.. taki mieki jeden metr a szerokości ma 2,80 i z babeczką się tak ugadałam że jak będe brać więcej to mi spuści z ceny... sklep się nazywa bławatek w gdyni i tam zamierzam się udać i negocjować ceny...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
cos mi gadu siadlo... najpierw nie mialam netu a etraz gadu mi nie dziala...

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nooo to zabierz mnie ze soba ;))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oj to widzisz się nie możemy się zgadać mój gg 2686212...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie mi nie chodzi o sale bo byłam tam na weselu u kolegi ( na mniejszej sali) i wiem jak to wszystko wygląda , rzecz w tym że chciałam z babolem pogadać i zobaczyć co ma do zaoferowania jak wyglada umowa itp...bo sala super, fajny klimat i uważam , że wcale nie jest tam ciemno, jak są zapalone światła, świece na stole to wygląda naprawdę nastrojowo...i kolega nie przejmował sie słupami nie były jakoś specjalnie ustrojone i nikt nawet nie zauważył..a ty masz 14 kwietnia ślub?

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czesc ostatnio bylam tam zaklepac sobie wesele. Bardzo sie rozczarowalam ale pozytywnie. Naczytalam sie na forach ze to to jest beznadziejne miejsce ze to oszuci, ze zdjecia so zupelnie inne niz w rzeczywistosci. A tak naprade jest to przepiekne miejsce. Prowadzi to malzenstwo ktorzy sa bardzo uprzejmi no i udzielaja wszelkich informacji. No i przedewszystkin sa bardzo zajeci poniewaz my zaklepalismy sobie 2 sierpnia 2008 gdzie w sierpniu zostaly tylko 2 terminy na sobote oczywiscie, ale caly lipiec jest wolny........
Naprewde polecam warto tam pojechac i ogladnac sale i caly dworek bo naprawde sie oplaca ceny sa przystemne i maja bardzo bogate menu.

annabuziaczek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no pewnie ze to super miejsce. ja sie nie spotkalam nigdzie na forum z info ze oszusci, ze zdjecia niepraqwdziwe itd. czasamibyly skarg na wlascicielke ale tak to nic poza tym :))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdzie sa takie sklepy z koncowkami materialow dziewczynki?;))

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podajcie stronke do magnata plis :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://www.dwor-magnat.pl/index.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny więc byłam w Magnacie w sobotę...sala była dość skromnie przytrojona..ale to kwestia gustu.. jeśli chodzi o magnata..to wszystko było oki.. obrusy wyprasowane dokładnie..szkło błyszczące...czyściutku wszystko super.... a teraz najważnijsze zmieni się "prawdopodobnie "wystrój.... co mnie na maxa cieszy.. bo pani zrobi tak jak ja sobie wymyśliłam. z słupów zdzejmie ozdoby i owinie je delikatnie tiulem;-))))) mają też zmienić świeczniki.. ma być większy wybór..ale wszystko będzie dograne dopiero na początku czerwca.... i wtedy będzie można zobaczyć co i jak..... także musimy cierpliwie czekać...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dziewczyny dzwonilam do magnata i faktycznie jest zmiana wystroju.postaram sie pojechac w wekend zeby zobaczyc jak to wyglada.

url=http://www.abcslubu.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
porob fotki :)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ok tylko ze ja bede wchodzic tylko na duzo sale.a i jeszcze sie dowiedzialam co do menu ze obiad to jest 75% a przekaski zimne 60% rozmawiam z moja kolezanka na ten temat ktora jest szefowa kuchni w innej knajpie i powiedziala ze w moim przypadku jak bede robic na 80 osob to jest za malo tego jedzenia.

url=http://www.abcslubu.pl]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale teraz nie ma co jeszcze jechać... bo babeczka powiedziała, że dopiero początek czerwca będzie wszystko dograne...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Bojano

wybory kopertowe (12 odpowiedzi)

Czy nasz wójt odmówił wydania danych- PESEL mieszkańców gminy w związku z wyborami kopertowymi?...

Bojano, spotkania z kandydatami na wójta (40 odpowiedzi)

Uwaga mieszkańcy Bojana! Zgodnie z obietnicą zapewniam, że będziemy mieli okazję poznać...

MBA w Gminie Szemud (18 odpowiedzi)

Wójt z naszych pieniędzy wydał ponad 43 tysiące za swoje studia MBA w Krakowie. Czy ktoś z UG...

do góry