Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Edwrad - opinia Byłem na niejednym koncercie w PFB, za każdym razem zachwycony jakością...
~Edwrad
-

ostatnia odp. 7 miesięcy temu

dodano: 25 sierpnia 2023

zakończenie sezonu 2018/19 wątek zamknięty jestem zachwycona wczorajszym koncertem Przemiana i tytaniczna praca cudowny...
~Ewa
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 czerwca 2019

miłośniczka muzyki na żywo - opinia wątek zamknięty Na ostatnim koncercie w drugiej części uraczono nas transmisją telewizyjną...
~miłośniczka muzyki na żywo
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 7 lutego 2015

układ miejsc wątek zamknięty hej. chcę kupić bilet na koncert możdżer-danielssson-fresco, jestem z kielc,...
~tosia
1

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 sierpnia 2013

Bal sylwestrowy wątek zamknięty Koncert super, bardzo duża przyjemność słuchania i i oglądania muzyków. Bal...
~Głodny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 4 stycznia 2014

fajnie alee...... klimatyzacja wątek zamknięty Byłem na koncercie Melody Gardot -fantastyczny !! cóż za bogactwo dźwięków...
~słuchacz
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 13 maja 2013

jak skutecznie zrazić klienta wątek zamknięty osoby udzielające informacje niekompetentne, ceny biletów na stronie inne niż...
~tamila
2

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 16 lutego 2009

MM - opinia wątek zamknięty w tym roku postanowiłam, ze wiecej do Filharmonii Bałtyckiej nie pójdę....
~MM
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 9 kwietnia 2013

piszczenie wątek zamknięty kocham muzykę poważną. kocham filharmonię. siłą rzeczy WSZYSTKIM POLECAM...
~:)
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 25 marca 2013

Filharmonia Bałtycka wątek zamknięty Jestem bardzo zawiedziona. Byłam na spektaklu KWARTET i nie odczułam żadej...
~Beata
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Komfort widza nie ma znaczenia ważne ze zapłacił za bilety wątek zamknięty Sala koncertowa zaprojektowana żenująco. Część widowni w sektorach i lożach...
~Anna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 lutego 2013

Y'akoto wątek zamknięty Koncert bardzo udany ,piekna kobieta a ma glos jak dzwon. Minusem pozostaje...
~Tomek
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 29 stycznia 2013

ubiór wątek zamknięty Jestem pod wielkim wrażeniem ostatniego Koncertu Nadzwyczajnego - brawa!!!...
~Monika
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 18 listopada 2012

Muzyka nie do tańca - a miał być bal wątek zamknięty Niestety jesteśmy bardzo rozczarowani organizacją Sylwestra w Filharmonii....
~Danuta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 stycznia 2012

Balowa wątek zamknięty Szanowni Państwo, Kto tu może mowić o zazdrości, to nie to miejsce.Przecież...
~Kobieta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 6 stycznia 2012

BEZNADZIEJNY SYLWESTER ROK 2010/2011 ODRADZAM wątek zamknięty Odradzam wszystkim aby nie wybierali się na SYLWESTRA do FILCHARMONI chyba,...
~Maria
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 stycznia 2011

Moje zdanie wątek zamknięty Drogi zawiedziony Witam Cię drogi zawiedziony, jak na kulturalnego człowieka...
~Jarek
2

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

do narzekających wątek zamknięty Wczoraj byłam na koncercie Glenn Miller Orchestra - fantastycznie spędzony...
~Hania
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 3 grudnia 2010

nie można narzekać wątek zamknięty filharmonia zbudowana z rozmachem, szkoda tylko że na styl nowoczesny w tak...
~alka1
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 13 października 2010

SKANDALICZNA OBSŁUGA!!! wątek zamknięty NIE MOŻNA SIĘ DODZWONIĆ DO KAS W GODZINACH OTWARCIA PODANYCH NA STRONIE...
~Ewa
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 2 marca 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
32

postów

25

wątków

do góry