Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
mądra inwestycja we własne zdrowie wątek zamknięty Zgłosiłyśmy się do p. Emilii z przewlekłymi dolegliwościami typu tu mnie...
~beata & mania
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 4 lipca 2019

Rekomendacja wątek zamknięty Poleca Państwa szczególnej uwadze i z pełnym przekonaniem Gabinet...
~Jan Ujma
-

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 8 maja 2018

świetny gabinet wątek zamknięty Polecam wszystkim gabinet p. Kasi i zabiegi przez nią robione. Miło,...
~Monika B
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 10 marca 2018

Godne polecenia wątek zamknięty Na przelomie stycznia i lutego b.r. skorzystałam z pomocy w powyższym...
~Zofia
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 18 lutego 2018

Polecam bardzo wątek zamknięty Gabinet godzien polecenia w 100%. Jestem po urazie struny głosowej a pracuje...
~Patryk
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 21 kwietnia 2017

Bardzo polecam wątek zamknięty Z pełną odpowiedzialnością polecam Panie z Fizjo Sport - zwłaszcza Panią...
~Kasia
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2016

Polecam! wątek zamknięty Przemiłe i przeurocze Panie rehabilitantki czego chcieć wiecej :) Zapobiegaja...
~Mikołaj Albrecht
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 kwietnia 2016

Po zabiegu na łąkotce. wątek zamknięty W styczniu 2015 roku miałam zabieg na łąkotce, w następnym miesiącu typowe...
~Bogusława
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

"Sztywny" bark i bóle kręgosłupa wątek zamknięty Jak trwoga to Fizjo-Sport😆. Ostatnio miałam problemy z barkiem, nie...
~Beata
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 lutego 2016

Bardzo polecam! wątek zamknięty Do gabinetu Fizjo Sport trafiłam z bardzo silnymi migrenami, które trwają już...
~Agnieszka
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 17 listopada 2015

Peknieta lakotka oraz syndrom pasma biodrowo-piszczelowego wątek zamknięty Problem z kolanem wraca do mnie co roku jak bumerang. Wizyt u ortopedow...
~Aleksandra
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 12 listopada 2015

Jedyni i niepowtarzalni wątek zamknięty Wracam do tego gabietu, co jakiś czas ze względu na moja siedzącą pracę,...
~Jarek.S.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 10 września 2015

Przepuklina kręgosłupa wątek zamknięty Od pięciu lat borykałem się z nawrotami ostrych stanów związanych z...
~Maciek
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 9 września 2015

Ścięgno Achillesa wątek zamknięty Jestem biegaczem, trafiłem do gabinetu z naderwanym ścięgnem Achillesa....
~Daniel
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 września 2015

Podziekowanie wątek zamknięty Bardzo dziekuje Pani Emilce za profesjonalny masaz przy kreczu szyi z ktörym...
~Edyta
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 6 sierpnia 2015

dziekuje wątek zamknięty po zabiegu operacyjnym moja noga zostala ograniczona ruchowo do tego...
~BEATA
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Nie zapomnę... wątek zamknięty Od lat mam powypadkowe powracające problemy z lędźwiowym odcinkiem...
~Mirosław
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 14 lipca 2015

Serdecznie polecam wątek zamknięty Jestem po zapaleniu nerwu trójdzielnego twarzy, całą prawą stronę twarzy...
~Dominik
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 3 lipca 2015

Wierny klient od ponad 20 lat wątek zamknięty Mam 39 lat i właśnie chodzę na rehabilitację po artroskopii kolana. Z racji...
~Krzysztof B.
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 24 maja 2015

Bóle głowy wątek zamknięty Do gabinetu sprowadziły mnie silne bóle głowy. Generalnie już nie miałam...
~Natalia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 22 maja 2015

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry