Galeria Bałtycka

Centra handlowe

Gdańsk, al. Grunwaldzka 141

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Klient - opinia wątek zamknięty Centrum handlowe to nie targ, a sprzedawcy na na stoiskach na korytarzach...
~Klient
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 8 lutego 2020

1984 - opinia wątek zamknięty Jestem zadowolona z lokalizacji, mam kwadrans do sklepu spacerkiem. Obiekt...
~1984
-

ostatnia odp. 4 lata temu

dodano: 20 grudnia 2019

Jedyna taka pierwsza pomoc wątek zamknięty Chciałabym podziękować,całej obsłudze galerii a w szczególności...
~Aleksandra
1

ostatnia odp. 5 lat temu

dodano: 17 lipca 2018

WYSTRZEGAĆ SIĘ SKLEPU Z BUTAMI CLARKS!! wątek zamknięty Ogólnie hasło 'frontem do klienta' to nie dla niech - kupiłęm buty, które...
~sw
21

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 31 grudnia 2010

Ostrzegam przed korzystaniem z postoju Taxi przy Galerii Bałtyckiej wątek zamknięty Wczoraj skorzystałyśmy z córką z Taxi stojącej przy Galerii. Jechałyśmy do...
~Asia
6

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 23 grudnia 2015

Iza - opinia wątek zamknięty Jestem zadowola z centrum,ladny wizaz wnetrz,wszystko wydaje sie byc...
~Iza
1

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 22 lutego 2009

chamstwo w PROMOD wątek zamknięty Ostatnio wraz z narzeczonym bylismy w GB w sklepie PROMOD, gdzie spodobala mi...
ania1988
8

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

nie polecam promod w galerii bałtyckiej wątek zamknięty chamstwo ze strony sprzedających pań , i to mi jeszcze zwracały uwagę, nijak...
~kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 2 listopada 2016

promod galeria bałtycka nie polecam nie miły personel i słabe jakościowo rzeczy wątek zamknięty niemiły personel i rzeczy też pozostawiają wiele do życzenia,kupiłam dwa...
~kamila
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 28 października 2016

Skle Ecco- Pani Martyna wątek zamknięty Bardzo nie miła obsługa w sklepie z obuwiem Ecco. Mam na myśli tylko i...
~klient
2

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 13 października 2011

Sklep INTERSHOE S.J. wątek zamknięty Sklep obuwniczy INTERSHOE radzę omijać szerokim łukiem. O ile w momencie...
~Matylda
8

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 19 czerwca 2008

Kultura osobista części personelu poniżej krytyki- GB wątek zamknięty Panie tam pracujące chyba minęły się z powołaniem. Klient dokonując zakupów,...
~Plombeur
6

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 9 marca 2015

Ostrzegam tych co parkują w galerii bałtyckiej wątek zamknięty żebyście byli czujni i zwracali uwagę na czas parkowania, oraz zawsze...
~klientka galerii
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 13 lutego 2015

Parking wątek zamknięty Beznadziejna organizacja parkingu, nitk nie pilnuje zaparkowanych samochodów,...
~Dante
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 10 stycznia 2015

toalety wątek zamknięty Toalety są bardzo zaniedbane, odrzuca na samą myśl że trzeba z nich...
~Stokrotka
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 2 listopada 2014

Super wątek zamknięty Moje ulubione miejsce w Gdańsku, jestem tam prawie codziennie :)
~johnny
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 24 stycznia 2014

Ok gdyby nie... wątek zamknięty Duży wybór sklepów, kilka restauracji, ale ktoś mógłby w końcu łaskawie...
~enemi
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 sierpnia 2013

radek - opinia wątek zamknięty Uważam za skandal fakt, że w Galerii Bałtyckiej nie można płacić kartami...
~radek
2

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 28 marca 2009

Parking woła o pomstę wątek zamknięty Umiejscowienie parkingu na dachu powoduje ogromne korki. Pracownicy nie...
~Joanna
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 2 lipca 2013

poszukiwanhy blondyn podrywacz wątek zamknięty kojarzy ktoś może takiego blondyna podrywacza z galerii bałtyckiej? chodzi i...
bubblegun
17

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 3 lutego 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
178

postów

66

wątków

do góry