Widok

Gdzie w góry z 3, 5 latkiem

Rodzina i dziecko Podróże Temat dostępny też na forum:
Czy może ktos polecić sprawdzony adres noclegowy na wakacje sierpniowe w gorach gdzieś dla rodziców z 3.5 latkiem.Zalezy mi by była w miare samodzielna kwatera.Mozecie macie sprawdzone kwatery? Z góry dziekuje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Polecam pensjonat "Źrodełko" Bożena Rdzanek w miejscowości Święta Katarzyna - w Górach Świętokrzyskich
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dla takich maluchów to polecam Krynicę Górską i wille Miś na ul. Zielonej. Mi za dziecko nie policzyli. albo Krościenko ze Szczawnicą
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam. Ja ze swoimi pociechami jeżdżę w Bieszczady. Wynajmujemy domek w Wołkowyji tutaj http://www.slonecznakraina.com/. Domki są świetnie wyposażone jest miejsce zabaw dla dzieciaków, a przede wszystkim teren jest ogrodzony i bezpieczny.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wygląda na super miejsce,planujemy wyjazd w bieszczady,możesz napisać,czy te trzy domki są położone blisko siebie,czy wypoczywający tam nie przeszkadzają sobie nawzajem?i jak wygląda cenowo w sezonie.dzięki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
:) jeden domek jest w Wołkowyji, a dwa pozostałe w Bukowcu. Te drugie są na jednym ogrodzonym terenie obok siebie, ale w takiej odległości, że raczej ze nikt sobie nie przeszkadza. Jeśli chodzi o cenę to jest różnie, zaczyna się od 150 zł wszystko zależy od terminu i od długości pobytu. Najlepiej zadzwonić i zapytać tutaj jest kontakt http://www.slonecznakraina.com/kontakt/. :) Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzieki za odpowiedz,dzwonilam nie ma już miejsc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wakacje tuż tuz więc podbijam :) ma ktoś namiary na fajny apartament dla 5os rodziny w szcz*wnicy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Niegrzeczne dziecko - ratunku (31 odpowiedzi)

Witam. Mam synka, który od urodzenia był dzieckiem "głośnym i krzyczącym". Np jeśli było...

przedszkole "Zielona Dolina" na Jasieniu (6 odpowiedzi)

Czy ktoś mógłby podzielić się swoimi opiniami na temat tego przedszkola? Jak personel, warunki,...

jakie perfumy polecacie? (63 odpowiedzi)

Chcialabym sprobowac czegos nowego, bardzo lubie zapachy cytrusowe, swieze, ale i konwalie....

do góry