Granit Development

Deweloperzy

Straszyn, Starogardzka 117

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
klient - ocena Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco...
~klient
3

ostatnia odp. 1 miesiąc temu

dodano: 29 stycznia 2024

NIE NIE NIE POLECAM NEX-BUD wątek zamknięty Jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem mieszkania na osiedlu Młody Straszyn...
~Kasia
79

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

NIE POLECAM !!! wątek zamknięty Jeżeli ktoś zastanawia się nad zakupem mieszkania na osiedlu Młody Straszyn...
~Kasia
-

ostatnia odp. 10 lat temu

dodano: 22 listopada 2013

odradzam! wątek zamknięty Witam, w tym roku kupiłam mieszkanie na nowym osiedlu w Straszynie. Cena...
~Czarna Inez
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 marca 2013

szum z kotlowni wątek zamknięty mieszkam nad kotlownia ,bardzo glosno pracuja piece,co mnie bardzo dziwi,bo...
~hania53
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 28 lutego 2013

mieszkam tu wątek zamknięty Drodzy, być może przyszli mieszkańcy. Mieszkam w Młodym Straszynie od...
~danda
67

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

mieszkam - młody straszyn wątek zamknięty Drodzy, być może przyszli mieszkańcy. Mieszkam w Młodym Straszynie od...
~danda
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 24 sierpnia 2012

NIE POLECAM wątek zamknięty ogólnie : krętactwo i złodziejstwo - na pewno jest to nieuczciwy developer (...
~NexBud_NIE
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 19 listopada 2012

Młody Straszyn wątek zamknięty Nie będę wnikała w wypowiedź poprzednika - szczególnie, że pisze nie na temat...
~Zuzka
6

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 27 czerwca 2011

zadowolona mieszkanka wątek zamknięty od 2 tygodni mieszkam w Młodym Straszynie i jestem bardzo zadowolona,solidne...
~dzina
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 września 2012

Kamienice Pana Jana... wątek zamknięty Mieszkamy z żoną już 5 rok w Kamienicach Pana Jana. Jak każdy na początku...
~szcześciarz
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 14 czerwca 2012

nowy port jest spoko wątek zamknięty a ja kupilem chate w nowym porcie tj. kamienice magellana i wcale nie...
~jedzer
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 marca 2012

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
do góry