Green Way

Bistro

Gdynia, Antoniego Abrahama 24

Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
pani w dredach- arogancja wątek zamknięty Chciałbym zglosic jedno poważne zastrzeżenie: obsługa: pani w dredach jest...
~Arek
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 2 lutego 2018

jedzenie ogólnie dobre, reszta taka sobie wątek zamknięty Lubię jeść w Green wayu, dają zwykłe dobre wegetariańskie dania. Wystrój...
~Ona
-

ostatnia odp. 6 lat temu

dodano: 16 października 2017

Ludzie ospali... wątek zamknięty Ludzie ospali, jedzenie z torebek jak w McDonald's. Kierowniczka to jakiś...
~Animex
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 8 kwietnia 2017

pozmieniało się wątek zamknięty Chodziłam do Green Way'a już dawno temu, lubiłam tam jeść, przed tą większą...
~Jolanta
-

ostatnia odp. 7 lat temu

dodano: 15 listopada 2016

obsługa wątek zamknięty Jestem wieloletnią klientka. Uwielbiam to jedzenie. Ale obsługa juz trzeci...
~zosia
-

ostatnia odp. 8 lat temu

dodano: 30 grudnia 2015

Obsługa, obsluga i jeszcze raz obsługa... wątek zamknięty ...leży. Jestem, a raczej byłem, częstym klientem Green Way'a od wielu lat,...
~Mariusz
-

ostatnia odp. 9 lat temu

dodano: 28 lutego 2015

zbyt wcześnie umyta sokowirówka? wątek zamknięty Zgadzam się z wczesniejszym wpisem. Dobrze i smacznie można się tam najeść,...
~Zula
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 10 kwietnia 2013

Nie polecam wątek zamknięty Greenwaya znam od bardzo dawna, jeszcze z czasów liceum, jakieś 10 lat temu....
~P.C.
1

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 22 listopada 2010

Pysznie i niedrogo wątek zamknięty Polecam Green Way na Abrahama, bardzo fajne miejsce, potrawy dobrej jakości,...
~Marta
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 18 kwietnia 2012

Świetny bar wątek zamknięty Pyszne jedzenie, wspaniała atmosfera, miła, profesjonalna obsługa - duże...
~Indianka
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 10 lipca 2011

fajnie wątek zamknięty Pierwszy raz w Gdyni, wcześniej jadłam w Sopocie i Gdańsku. To samo jedzenie...
~Monk
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 marca 2011

Jedzenie super, ceny tragiczne! wątek zamknięty Jak w każdym greenwayu jedzenie jest wysmienite, świeże, bogate itp itp ale...
~Nana
-

ostatnia odp. 14 lat temu

dodano: 24 września 2009

Czarek - opinia wątek zamknięty Generalnie lubię jeść w Green Wayach. Niestety w Waszym wszystko szybko się...
~Czarek
-

ostatnia odp. 15 lat temu

dodano: 24 stycznia 2009

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
15

postów

13

wątków

do góry