Widok

Halewicz i Cross

dwoch idiotow probujacych blyszczec na trojmiejskim forum. czy oni poza forum nie widza swiata? jakiego watku bym nie czytal, 50% postow to ich madrosci zyciowe. tacy "forumowi celebryci". szkoda mi ich obu. ciekawe tylko czy w realnym swiecie nie sa to 2 przychlasty z ostatniej klasy gimnazjum z ktorymi nawet nauczyciele nie gadaja.
popieram tę opinię 15 nie zgadzam się z tą opinią 6
Coś w tym jest. Ale oni się tutaj spełniają. Realizują.
Żyją tu - bo nie mają normalnego, zwykłego - życia.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3
W przeciwieństwie do ciebie oni maja wiedzę, własne zdanie i potrafią je wyrażać. Ty jesteś zwykłym poglowkiem który zwyczajnie jest zazdrosny o czyjąś popularność.
Palant z ciebie i nikt wiecej.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 11
Pawełek Halewicz tu wpadnie i............

URL=http://imageshack.us/photo/my-images/834/imagesca847lnz.jpg/]image
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
image
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 4
coś ściemniacie Hal razem z Pawłem ciekawe co on robi u Ciebie w mieszkaniu...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
pewnie się włamał, jak mnie nie było w domu o_O
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
O dawno Hal nie byłeś na tapecie... :d




popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
No właśnie:))))))
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
czy pozwoliłem tobie wkleić moje zdjęcie, to tylko dla ciebie mój słodki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Do autora wątku.
Jestem pod dużym wrażeniem że w ogóle potrafisz czytać.
A twoja umiejętność formułowania i wyrażania myśli rzuciła mnie po prostu na kolana.
Twoi nauczyciele nie byliby z Ciebie dumni. Wręcz przeciwnie pewnie byłoby im wstyd.
I zupełnie na marginesie istotą forum jest wymiana poglądów. Bez wpisów użytkowników forum nie miałoby sensu. Nie pasują Ci moje wpisy? Nie ma problemu. Nie czytaj, nie wchodź na to forum, ewentualnie przestań używać komputera.
A jak już musisz się tu pojawiać to zamiast jojczyć na wypowiedzi innych sam napisz coś mądrego.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Haters gonna hate :D:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cross siedzi na tym forum dłużej iż Halewicz lecz mniej intensywnie.
Nie porównywałabym obu tych Panów,Cross to zupełnie inna bajka niż Hal.
Choć obaj interesujący i wkurzający są jednak zupełnie inni.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ważne kto tu siedzi dłużej, Cross to inna osobowość od Hala, C wpada tu jak matematyk aby coś podsumować, H pragnie przekazać wszystkim swoje poglądy i niezadowolenie... wielokrotnie na siłę ;p
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
kogo interesuja to oszolomy....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
w 100% popieram
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
gdyby nie te oszolomy to te forum by upadlo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
chyba dla ciebie - dla mnie nie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Powiem tylko tyle że od oszołomów wyzywają innych ci którzy sami nie mają nic istotnego do powiedzenia. Cały ten wątek opiera się właśnie na tym. Koleś który do powiedzenia nie ma kompletnie nic postanowił nagle zaistnieć. A jak na forum zaistnieć najłatwiej i najszybciej? Obrzucić kogoś gó...m.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nie wiem czy ktoś zauważył ale ani Halewicz ani Cross nie umieszczają nowych wątków tylko po to żeby komuś nawrzucać albo wypisywac jakieś pierdoły o tym kto jest jak bardzo beznadziejny ...
Ludzie wrzućcie na luz, a jeżeli to jest wasz jedyny powód do zmartwień no to wam szczerze zazdroszcze takich problemów ...
Co do tego co napisał Cross to się zgadzam....
Sami promujecie te nicki, oni postów nie zakładaja sami o sobie .. a pretensję macie że ich wszędzie pełno!
Gdziekolwiek się znajdujesz, twój świat tworzą twoi przyjaciele.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Cross, najogólniej rzecz ujmując ma różne od Twoich poglądy na wiele spraw - o czym doskonale wiesz.
W tym enumeratywnym przypadku zgadzam się z Tobą w całej rozciągłości Twojego postu.
Tego typu wątki zakładają ludzie, którzy niewiele mają do powiedzenia/napisania, a słusznie zauważyłeś, że jedynym sposobem na zabranie głosu w publicznych dyskusjach jest obrzucenie kogoś błotem.

Można by w zasadzie nie reagować na idiotyczne zaczepki idiotów...ale z przysłowiowej drugiej mańki, nie należy pozostawać biernym wobec takich jednostek, bo to uczy ich bezkarności.

p.s. Cross, tylko nie myśl, że w innych sprawach Ci odpuszczę ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
teraz Hal to sie crossowi podlizałeś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
"Można by w zasadzie nie reagować na idiotyczne zaczepki idiotów...ale z przysłowiowej drugiej mańki, nie należy pozostawać biernym wobec takich jednostek, bo to uczy ich bezkarności."

Jeżeli wdasz się w dyskusję z forumowym trollem to będzie przysłowiowe kopanie się z koniem. Żadne Twoje argumenty do trolla nie dotrą, i tak będzie się on czuł bezkarny a dodatkowo będzie miał radochę że spowodował konflikt i sypią się bluzgi. Szkoda czasu i energii. A niekarmiony troll szybko się znudzi.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
True. Ale ja wyrywny jestem^^ Taki charakter, rąk w kieszeni nigdy nie trzymałem choć pod nosem mruczę ax pax między chrześcijany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bo co należy zrobić by zwrócić na siebie uwagę gdy nie ma się nic do powiedzenia?
Napisać cokolwiek o celebrytach - to się zawsze sprzedaje. Pojawia się publiczność, i już jest się na świeczniku:)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ale ja nie jestem żadnym celebrytą o_O W ogóle skąd ten pomysł/określenie. Bywam często na forum, bo lubię. A że lubię dyskutować, spierać się, wymieniać poglądy, zabierać głos w różnych sprawach, mniej lub bardziej ważnych - to coś zdrożnego? Nie rozumiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hal, po prostu chodzi o popularność. Ciebie zna chyba każdy, kto na forum bywa częściej. A takiego pawła nie zna nikt. Więc jak napisze o Tobie to i sobie doda do animuszu.
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
@TB a skąd ta myśl że go nikt nie zna może to Paweł...Paweł Adamowicz który w godzinach pracy też śledzi poczynania na forum...obowiązki rozdzielił i sobie filtruje kto by nie chciał mieć codziennie tyle pracy, Hal też może o tym coś powiedzieć...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
W sumie pisałam o życiu na forum i nie wzięłam pana Adamowicza pod uwagę;) Ale trafne spostrzeżenie;)
Your online absence has me worried you might have actually gotten a life;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czyli wątek się kręci jest o czym podyskutować, komuś wytknąć - nie no dzieje się, aż żałuję, że nie mam czasu w ciągu dnia włączyć się w ciekawe dysputy
Pozdrowionka




popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
halewicz, cross... powiem tyle. trollami to wy dwaj jestescie. co, placa wam za siedzenie na forum 24/7? obaj jestescie niepowazni.

ps. a co do obrzucania guanem...nie musze tego robic bo wy obaj jestescie guano
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Czy poza tymi wynurzeniami, masz coś innego do powiedzenia na tym forum?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
ze jestes buc i idota.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cieniutki jesteś^^ Ale mogę dać Ci buty do wypastowania:)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Widzisz Hal. I właśnie dlatego nie należy karmić trolla.
Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie poznałem internetu.

Stanisław Lem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
A niech żre, udławi się^^
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Sześć lat z hakiem minęło, a na forum wciaz wątki o forumowiczach, bo ich autorzy do niczego ciekawszego w życiu nie doszli.

https://forum.trojmiasto.pl/Dlaczego-oni-unikaja-merytorycznej-dyskusji-t830444,1,30.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

No proszę, kto wygrzebał stary wątek? Zanim dotrze się do końca, nasuwa się myśl, że tamten paweł sprzed 6 lat to dzisiejszy Skydiver ;)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

>Zanim dotrze się do końca, nasuwa się myśl, że tamten paweł sprzed 6 lat to dzisiejszy Skydiver ;)

Często Ci się myśl nasuwa, zanim dotrzesz do końca ? W sumie lepiej ze się nasuwa, niż gdyby miała się zsunąć.
Przy zagięciu czasoprzestrzeni taka możliwość mogłaby się wydarzyć.
Niestety, stosując klasyczną teorię to niemożliwe.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Proszsz, jaki filozof. Mecz się skończył i pora wrócić na forum? ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Nie, nie oglądałem pojedynku loserów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

“nasuwa się myśl, że tamten paweł sprzed 6 lat to dzisiejszy Skydiver ;)"

W sumie retoryka podobna więc może coś w tym jest.
Mimo różnicy poglądów poza pojedyńczymi przypadkami nikt nikogo nie nazywał starym menelem, idiotą, kretynem, c*otą itp. Teraz stało się to niestety przykrą normą.
No i nadal nie warto karmić trolli. Niekarmione trolle szybko się znudzą.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Cross sześć lat temu :
>Jeżeli wdasz się w dyskusję z forumowym trollem to będzie przysłowiowe kopanie się z koniem. Żadne Twoje argumenty do trolla nie dotrą, i tak będzie się on czuł bezkarny a dodatkowo będzie miał radochę że spowodował konflikt i sypią się bluzgi. Szkoda czasu i energii. A niekarmiony troll szybko się znudzi.

Przypomnieć ci ostatnią epopeję o spotkaniu, na które chciałeś się umówić ale tylko na priv, bo coś tam ?

>Mimo różnicy poglądów poza pojedyńczymi przypadkami nikt nikogo nie nazywał starym menelem, idiotą, kretynem, c*otą itp. Teraz stało się to niestety przykrą normą.

No to zobaczmy jak te normę kształtuje cross :

~Cross 37.248.176.*
(17 dni temu)
Po prostu się wal kmiocie. Mogę być w poniedziałek tam gdzie napisałem. Na złoty gejów nie chodzę.

~Cross 37.248.211.*
(17 dni temu)
Najpierw chciałem wyznaczyć spotkanie przez priv ale wiedziałeś mięczaku że wtedy Cross przyjdzie i będzie pi*da obita a nie można aż tak ryzykować.

A teraz wisienka na torcie :

~Cross 37.248.177.*
(1 miesiąc temu)
Bo to hipokryzja robić samemu to samo za co drwi się z innych.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Sky, nie mów nic na Crossa bo Cię nie zaprosi na ognisko :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Napisałem że wtedy ataki ad personam nie były częste a obrzucanie się obelgami incydentalne a teraz są normą. Nie napisałem że ja jestem bez winy. Niestety dałem się ten jeden raz sprowokować i pozwoliłem na to żebyście sprowadzili mnie do waszego poziomu i pokonali doświadczeniem. Postaram się ponownie nie popełnić tego samego błędu. Dwa razy to co najmniej o raz za dużo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Pozdrawiam cię serdecznie :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

>obrzucanie się obelgami incydentalne a teraz są normą

Brawo, dodajmy do tego jeszcze Ratlerka, który zakłada co rusz to nowe wątki poświęcone innym forumowiczom, bo na nich zna się najlepiej. Zreszta wystarczy spojrzeć na jego wpisy sprzed sześciu lat, kiedy to niejakiemu Halewiczowi proponował ruszanie du....ą, zupełnie nieincydentalnie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"Zreszta wystarczy spojrzeć na jego wpisy sprzed sześciu lat, kiedy to niejakiemu Halewiczowi proponował ruszanie du....ą, zupełnie nieincydentalnie."

Stylu pisania łowca przez te lata nie zmienił. Mimo to w wątkach, które nie wiadomo po co wykopałeś nie zauważyłem jakże typowego dla waszej wesołej gromadki obrzucania oponentów wyzwiskami.
I właśnie to różni tamto forum od obecnego.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

>obrzucania oponentów wyzwiskami.

Kto to napisał ? Czy to nie Cross ?

>Po prostu się wal kmiocie.
>Na złoty gejów nie chodzę.
>będzie pi*da obita a nie można aż tak ryzykować.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cross : nikt nie przymusza Ciebie do pisania lub czytania na forum. Nic ciekawgo i tak nie piszesz. Możesz przejść na przykład na forum Pudelek lub Braci Girl.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Bravo Girl miałem na myśli. Są też zapewne ciekawe dyskusje na forach grzybiarzy i dzialkowcow.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

"Kto to napisał ? Czy to nie Cross ?"

Już pisałem że dałem się sprowokować więc wcale nie jestem bez winy. Nie wiem czemu się tym tak bardzo podniecasz.

Jaq natomiast ty masz same światłe i ciekawe rzeczy do napisania. Głównie jakieś brednie o jachtach i akumulatorach. No i obowiązkowe przytakiwanie Skydiverowi.
Więc może ty przenieś się na forum Bravo Girl. Tu się od razu zrobi przyjemniej.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Obrażanie ludzi, szufladkowanie ludzi, dzielenie na my dobrzy i wy źli, my polacy wy nowi ruscy i wiele, wiele innych wychodzi tylko i wyłącznie od chorego starego menela. Reszta jest na to odpowiedzią, a w tej sytuacji trudno żeby odpowiedź była miła.
Jeśli spowodujesz, że staruch przestanie pisać to ja ci mogę zagwarantować, że z mojej strony żadnych zaczepek nie będzie. Może czasami z kolegą na temat silników podyskutuje.
Idziesz na to?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

To jest forum. Nie widzę powodu to tego żeby komukolwiek ograniczać możliwość pisania tutaj. Więc nie, nie idę na to.
Tak na marginesie obelgi, którymi obrzucasz innych świadczą o tobie, nie o obrzucanym.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jeśli akceptujesz rzeczy, które wymieniłem i uważasz, że po to jest forum, to pozostaje mi tylko ci współczuć.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

>Jaq natomiast ty masz same światłe i ciekawe rzeczy do napisania.

Psze Pani, a Jaq jest gupi i ciagle mi rysuje w zeszycie jakieś jachty i akumulatory.
Niech Pani mu coś powie...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Lepiej zrobić ognisko dla kumpli z netu :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

W sytuacji kiedy nie ma się jak obronić reagujecie jak zwykle. Obecnie stało się to normą.

"Obrażanie ludzi, szufladkowanie ludzi, dzielenie na my dobrzy i wy źli..."

Dlaczego tak bardzo przeszkadza wam to co robi łowca, skoro sami robicie dokładnie to samo? Przy tym łowca jest fanatykiem a wy działacie z premedytacją.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Dlaczego tak bardzo przeszkadza wam to co robi łowca, skoro sami robicie dokładnie to samo? Przy tym łowca jest fanatykiem a wy działacie z premedytacją.

Nie widzisz różnicy między tym, który wszystko zaczyna a tymi co mu odpowiadają? Serio???
Nie przeszkadza ci to co napisałem wyżej? Nie przeszkadza ci, że gościu wyzywa ludzi od postkomunistów, że nazywa ludzi nowymi ruskimi? Serio jest to dla ciebie ok?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

"Serio jest to dla ciebie ok?"

Nie jest. Naprawdę myślisz że obrzucanie go obelgami coś zmieni? To też nie jest ok
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

To co według ciebie należy zrobić? Pozwolić mu na to po cichu?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cross

ktos ,kto ma potencjał i zdolny jest budować mocne ,piekne gmachy
nie powinien marnowac swoich talentow na rozdłubywanie
i probe szlifowania czegos ,co sie i tak rozpadnie
nie konserwuj zgniłego
nie mow do głuchego

niech sie zutylizuje i bedzie pozywka dla czegos nowego
czas i okolicznosci zrobia swoje
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Głęboka myśl :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

"To co według ciebie należy zrobić? Pozwolić mu na to po cichu?"

A co według ciebie daje obrzucanie go obelgami? On i tak to olewa a reszta czytających ma pewnie tego dość.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

On tego nie olewa. To tylko poza. Tacy ludzie mają specyficzne podejście do życia i są bardzo wyczuleni na opinie na swój temat, czego absolutnie nie mogą dać po sobie poznać.
Ja jak ktoś mi lub innym pluje w twarz to nie lubię udawać, że to deszcz pada. To jest podejście ludzi pokroju starego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Czy ja coś pisałem o jachtach i akumulatorach na forum ? Zabij, nie przypominam sobie. Że temat jest mi blisko to fakt. Ale skąd u licha wie o tym Cross?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Muzyka lekka, łatwa i przyjemna czy... ? (10 odpowiedzi)

https://www.youtube.com/watch?v=l6djoOEjwNY Zaglądam, z ciekawości na Festiwal Opolski...

Życie po śmierci (3 odpowiedzi)

W związku z tematem na forum. Zjedzony banana owoc bez nasienia, nie dla was, dla zwierząt (Rdz...

Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? (3 odpowiedzi)

Macie jakieś doświadczenie z zarządcami nieruchomości w Trójmieście? Jeśli możecie coś pod tym...

do góry