Widok

Hematolog

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam,
Czy znacie może jakiegoś dobrego Hematologa, okazało się że mam małopłytkowośc i muszę udać się do specjalisty.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
autorytetem w tych sprawach jest prof. Częstochowska. Ona przyjmuje w spółdzielni Lekarskiej w Gdyni przy ul.Obrońców wybrzeza. To uliczka zaraz przy ul.Świętojańśkiej na wysokości pomnika Harcerzy.
Przyjmuje raz w tygodniu, dzwoni się do spóldzileni tego samego dnia by się zarejestrwaoać.
Cena za wizytę 80 zł.
Też do niej chodziłam, małopłytkowość to mega paskudztwo, a przede wszyskim trezba szybko leczyć, bo niebezpieczne.

Życzę powodzenia z całego serca :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Bardzo Ci dziękuję za info!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć.
Mam podobny problem. Jestem pod opieką hematologa już parę lat. Mam skierowanie od lekarza rodzinnego jak na razie wszystkie badania - a było ich sporo i to bardzo kosztownych- były wykonane w ranach kasy chorych. Wpierw leczyłam się w Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej "Śródmieście" w Gdyni - odradzam. Kilka miesięcy temu została otwarta przychodnia hematologiczna przy szpitalu w Wejherowie - dr med Wyszecka-Kolek jestem bardzo zadowolona.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzięki dorcis, bo akurat szukając w necie natknęłam się na przychodnię "Śródmieście" ale już wiem, że nie ma czego tam szukać. Ja dopiero zaczynam te wszystkie badania i muszę sobie znaleźć hematologa i najlepiej na NFZ. Wejherowo też mi odpowiada więc zorientuję się co i jak. Dzięki!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do Środmieścia nie ma po co iść, Pani doktor to zwykły konował. Na NFZ możesz jeszcze do Akademii Medycznej uderzać, ale tam są terminy na grudzueń, dlatego jeśli jestes w ciąży trzeba iść do lekarza w godzinach pracy i powiedzieć że ciąża wtedy w ciągu tygodnia jest wizyta

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
np. lekarz w spóldzielni kazała mi zrobić badanie na przeciwciała krwi, a w środmieściu powiedziała, że to drogie badanie i nie zleci mi na NFZ jego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u mnie była taka sama sytuacja. Pani doktor wciąż mówiła, że to badanie jest niezbędne lecz nie ma na nie funduszy. W tym czasie byłam w ciąży. Na szczęście mój lekarz prowadzący ciąże widząc co się dzieje, położył minie w szpitalu w Wejherowie i tam zlecił zrobienie tych badań.

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Cześć Dziewczyny, ponawiam temat bo nie wiem jak wybrnąć z dylematów. Poszłam za Waszymi wskazówkami i na pierwszą wizytę wybrałam sie do Spółdzielni do prof. Częstochowskiej - przypadła mi do gustu :) Zleciła mi badanie USG jamy brzusznej i badania na przeciwciała p/płytkowe, p/jądrowe i układów krzepnięcia. Pani prof, powiedziała, że te badania są odpłatne, ale dopiero teraz zorientowałam sie ile kosztują. W międzyczasie zapisałam się do hematologa przy szpitalu w Wejherowie dr. Wyszecka i wizytę mam na wrzesień (w ACK termin byłby za 1,5 roku) Powiedzcie mi, czy hematolodzy w ogóle dają skierowania na te badania? Nie wiem czy zacisnąć zęby i zapłacić czy poczekać na skierowanie? Dziewczyny jakie miałyście badania, co się standardowo robi i jakie są koszty? Pozdrawiam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
upupupup
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Spróbuję jeszcze podrzucić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
czy ktoś mógłby podac nr tel. do Poradni w Wejherowie?? lub polecić jakąś inną poradnię hematologiczną...
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja bylam w Endomedzie, swietna dr tam przyjmuje. Mialam bardzo duza anemie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystkie badania na p.ciała robiłam swojego czasu odpłatnie w Inviccie. Na wyniki czekałam nawet do 3 tygodni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a klinika invicta przekazuje je do UCK (dawniej AMG) i zarabia na nich kasę. dziewczyny róbcie te badania w UCK - są o wiele tańsze!!
Nawet podstawowe badania typu TSH czy fT4 są o połowe tańsze niż w invicta!!! Mozecie zadzwonic do pobieralni w UCK i zapytac o ceny i porównać.I nie biorą kasy za pobranie a w invicta za przysługę biorą o ile dobrze pamiętam 6 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
upppp
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a co sądzicie o dr Baran z Wrzeszcza?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
B.dobry lekarz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dr Mital
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam
Czy ktoś wie może czy jeszcze gdzies przyjmuje prof Częstochowska ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

prezent na 40-stke dla faceta?? (11 odpowiedzi)

cos eleganckiego ale do uzytku,nic z ciuchow .podpowiedzcie bo przeszukalam milion stron i malo...

Biorezonans opinie (6 odpowiedzi)

Witam mam pytanie czy któraś z was korzystała kiedykolwiek z biorezonansu ?? Chciała bym go...

wakacje dla dzieci - jaki obóz wybrać ? (62 odpowiedzi)

czy ktoś mógłby mi polecić jakieś sprawdzone obozy dla dzieci? Moja córa ma 10 lat i w tym roku...

do góry